Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, CLAPSANTO είπε:

Μακάρι βαγγελη στο εύχομαι ολόψυχα...Αλλά και του Σαββάτου δυνατο θα ταν αν ερχόταν χαχαχα

δεν τσιμπαω αντουαν...ασε που μου βγαινει σ εκαλο αυτο το ζεν...μια μια την κακοκαιρια εναν εναν τους χιονιαδες...σεμνα και ταπεινα 😎αν θες ενα σχολιο για το σαββατο κυριακη ειναι οτι απ την στιγμη που το ξεκινησα ολο αυτο με αλλη διαταξη ομως στο μυαλο μου συμφωνα με οτι φαινοταν μεχρι τοτε ειχα την πεποιθηση οτι ολο αυτο θα τελειωσει μ ενα εντυπωσιακο νοτιαδοχιονο..τωρα αν θα μου ρθει με αλλο τροπο θα ειναι το κερασακι ισως σε μια ονειρικη περιοδο.εχει τα φοντα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλο ένα ραν του τζίφου που βγάζει σοκ και δέος για εδώ στις 130 ώρες… αν ήταν στις 72 θα το έριχνα με γραμματοσειρά 147364828 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ISIMERINOS είπε:

Βελτίωση όλων των επιμέρους δεικτών στο 06...αν βγει ως έχει θα υπάρχει και χιονόστρωση λίγο μακριά από την παραλία...εσωτερικό πόλης δηλαδή.χιονι είναι παντού πάντως και καθολικό...αλλά να βγει έτσι...

τελικα μπορει κ να μπαινουμε στο καλυτερο κομματι του χειμωνα  τωρα για το σκ τι εβγαλε ρε ο τζιφος αλλα πλεον μαθαμε δεν το κοιταζουμε μονο αν γινει θα το πιστεψουμε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Άλλο ένα ραν του τζίφου που βγάζει σοκ και δέος για εδώ στις 130 ώρες… αν ήταν στις 72 θα το έριχνα με γραμματοσειρά 147364828 😅

μην τρως τον παπα αυτο να γραψεις  χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

τελικα μπορει κ να μπαινουμε στο καλυτερο κομματι του χειμωνα  τωρα για το σκ τι εβγαλε ρε ο τζιφος αλλα πλεον μαθαμε δεν το κοιταζουμε μονο αν γινει θα το πιστεψουμε χαχαχα

οταν θα παει τεταρτη στα 12αρια κι αν το δειχνουν τα μοντελα σαν ταση τοτε θα ασχοληθουμε..μεχρι τοτε καλο ειναι προς τερψη των οφθαλμων..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

μην τρως τον παπα αυτο να γραψεις  χαχα

Όχι όχι δεν τον τρωω όπως δεν ψαρωσα και προχθές που μας έβγαλε πάλι σοκ και δέος για την Πέμπτη Παρασκευή. Ότι είναι πάνω από 100 είναι μόνο για το μάτι όταν αφορά βόρεια Ελλάδα! Δεν υπάρχουν κακοκαιρίες που τις πάει καρότσι. Αν δεν το δω στις 72 δεν τπ πιστεύω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΡΙΆΔΝΗ ΑΓΆΠΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΝΥΦΊΤΣΕΣ ΣΟΥ ΜΑς ΈΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΎ...ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΈΡΘΕΙΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑς ΝΑ ΜΑς ΤΟ ΚΑΝΕΙς .... ΜΠΟΥΡΛΌΤΟ...🙏⌛🍉😉😍😍🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ποιος την γα@@@ει...χαχαχα..το σαββατο ειναι στην κρυφη πλευρα της σεληνης...εδω εχω το τωρα και μονο αυτο με απασχολει αντε να παω μεχρι πεμπτη το πολυ οπου ολο αυτο το διαστημα εχω ελπιδες  να το βλεπω καθε μερα συμφωνα σχεδον με ολα τα μοντελα...

αφου θα πας μεχρι πεμτη ..-που σε βολευει- .......🙂πεταξου και μεχρι σαββατο που σου γραφει ο ανθρωπος !!!!🙂

υ.γ. αν νομιζεις οτι θα σ΄αφησω να ησυχασεις  ....σε γελασανε !!!!!

Επεξεργάστηκε από TOUAREG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

σου ειπαν τιποτα ;; χαχαχα

Δε χρειαζεται ..οταν τους βλεπω εχει πανω απο 15 ποντο συνηθως ερχονται μονο σε μεγάλα χιονια οπως περσι πριν τη Μήδεια στην υπατια το 2019 που ήρθε κοπάδι ολόκληρο 2 μερες πριν  και σε διάρκεια χιονιου....😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

2 κοκκινολαιμηδες εξω μολις τωρα στην αυλή,,νομίζω παμε καλα 

.......για ρωτα τους μηπως ξερουν κατι παραπανω ..............

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, TOUAREG είπε:

αφου θα πας μεχρι πεμτη ..-που σε βολευει- .......🙂πεταξου και μεχρι σαββατο που σου γραφει ο ανθρωπος !!!!🙂

υ.γ. αν νομιζεις οτι θα σ΄αφησω να ησυχασεις  ....σε γελασανε !!!!!

δεν παω σαββατο σε λεω...🤣..το παρακολουθω ομως🕵️‍♀️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παράλληλαααα θα τα κάνει όλα ο σκανδιναβοςςςς όπως τα κάνει όλες τις εποχές όταν βγαίνει και δίνει πόνο στα Βαλκάνια και σε Ελλάς....😉😁✌️⌛🆘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 3/4/2022 at 9:54 PM, GEORGE SNOWMAN said:

Αραξε και βλεπουμε ως τη Δευτερα.Θα αλλαξουν πολλα μεχρι τοτε.Δεν κατεβαινουν τα -10 ετσι για πλακα τον Μαρτη.

έλα George - τι κανω ρε φιλε, αιρχωμε οί δαιν αιρχωμε, τελικα?? εγω λεω να αίρθο παντως να δω και τη γυναικα! : ) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή πολλά λέγονται για τα μοντέλα και τις παλινωδίες τους, σίγουρα το χειρότερο το τελευταίο διάστημα θερμοκρασιακά και υετικα είναι ο τζιφος, εξακριβωμένα από πολλές περιπτώσεις. Ήδη χάνει στο nowcast τυχαίνει να βρίσκομαι Βόλο, όπου από τις 11 και μετά εδινε βροχή, φυσικά ούτε έβρεξε ούτε βρέχει, μόνο συννεφιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Τι σχέση έχει η μπανάνα κατω με τη μπαμια επάνω ;;🤣🤣🤣🤣😁😁😁

Δεν θέλουμε υπερβολές σε έκταση και ψυχος Λαμία και πάνω εμείς θέλουμε σωστό Ριτζ  και low pressure west  ....υπερβολές ψυχους θέλει η ανατολική νότια....!😉😁✌️

Το Ριτζ μετράει πάνω από όλα με κλίση ιδανική  ΟΧΙ οι υπέρκογκες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, geod είπε:

έλα George - τι κανω ρε φιλε, αιρχωμε οί δαιν αιρχωμε, τελικα?? εγω λεω να αίρθο παντως να δω και τη γυναικα! : ) 

Ελα....γκαραντι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, geod είπε:

έλα George - τι κανω ρε φιλε, αιρχωμε οί δαιν αιρχωμε, τελικα?? εγω λεω να αίρθο παντως να δω και τη γυναικα! : ) 

Ελαιος ρε Γιωργο...ηπαμαι αιλα αλλα γραφαι σοστά ..ακου γεινεκα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ερχεταιιιιιιιιιιι.....

Βασιληηηηηη 25 Μαρτιου, ολα καλαααα???

Καλή άνοιξη ηηηηηη 21......

Ρε τι πάθανε τα μοντέλακια τρελάθηκαν ξαφνικά  ΔΕΝ μας πιστεύουν που λέμε ενάμιση μηνα για Easterlies.  Ακόμα άνοιξη ονειρεύονται  ακόμα και οι μεγάλοι μετεωρολογοι....τι είναι αυτοί ρεεεεεε....😁😁😉🍉🆘🆘⌛⌛❤️🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉

gensnh-0-1-348.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...