Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, geod είπε:

έλα George - τι κανω ρε φιλε, αιρχωμε οί δαιν αιρχωμε, τελικα?? εγω λεω να αίρθο παντως να δω και τη γυναικα! : ) 

Ελα ρε φιλε.Ειτε ετσι,ειτε αλλιως,καλα θα περασεις.Εκτος αν εχουμε και ετσι και αλλιως οποτε μιλαμε για πολυ δυνατο συνδυασμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μεσοι οροι τζιφου και παιου για Σαββατο.gens-31-1-132.png.1da0806f6a2ea1a81eeaed7d80bcb5b2.pnggens-51-1-132.png.38eeb5b659470e6717d9aaf9aca13712.png

Να πουμε και ενα θετικο για τον μεσο ορο  του τζιφου,οτι δεν δειχνει να φευγει η μπαλα βορειοδυτικα οπως στο κυριο του Μεν ποιο ανατολικα σαφως σε σχεση με τους μεσους ορους του ευρωπαικου, αλλα με παρομοια κλιση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

2 κοκκινολαιμηδες εξω μολις τωρα στην αυλή,,νομίζω παμε καλα 

Παρε φτυαρια αντωνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

2 κοκκινολαιμηδες εξω μολις τωρα στην αυλή,,νομίζω παμε καλα 

Εγω ειδα 3 λούτσους στον ψαρά τον πρωί.Νομιζω παιζω δυνατα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ελα ρε φιλε.Ειτε ετσι,ειτε αλλιως,καλα θα περασεις.Εκτος αν εχουμε και ετσι και αλλιως οποτε μιλαμε για πολυ δυνατο συνδυασμο

έτσι κι αλλιως, οι γυναικες και τα χιονια θα μας τα φανε! καλη ανταμωση στις αναφορες!!! xx

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Imathia Desert είπε:

Η ατυχία μου δεν περιγράφεται...🤣

Screenshot_20220307-114927_Gallery.jpg

Η ατυχία σου θα τελειώσει όταν ρίξετε το Παικο εσύ με τον Κοσμά,πάνε εσύ μια βόλτα στην αερομεταφερόμενη στην Αλεξάνδρεια,να φορτώσετε τα ελικόπτερα με μεγάλες βόμβες,θα πάει και ο Κοσμάς στην 162 ΜΒΠ και θα το καταφέρετε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Η ατυχία σου θα τελειώσει όταν ρίξετε το Παικο εσύ με τον Κοσμά,πάνε εσύ μια βόλτα στην αερομεταφερόμενη στην Αλεξάνδρεια,να φορτώσετε τα ελικόπτερα με μεγάλες βόμβες,θα πάει και ο Κοσμάς στην 162 ΜΒΠ και θα το καταφέρετε🤣

Κι εγώ θα δηλώσω παρών με κολατσιό στον Αλφαμίτη και στον σκοπό 😂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Η ατυχία σου θα τελειώσει όταν ρίξετε το Παικο εσύ με τον Κοσμά,πάνε εσύ μια βόλτα στην αερομεταφερόμενη στην Αλεξάνδρεια,να φορτώσετε τα ελικόπτερα με μεγάλες βόμβες,θα πάει και ο Κοσμάς στην 162 ΜΒΠ και θα το καταφέρετε🤣

Ευχή και κατάρα αυτό το τελείως άχρηστο βουνό. Αν δεβ ήταν αυτό όμως ο Βαρδάρης δεν θα μας επέτρεπε βα έχουμε πολλές καλλιέργειες που αυτή τη στιγμή έχουμε. Όσον αφορά το χιόνι, μας έχει φάει την ψυχή..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θερμοκρασίες δεν ευνοούν τελείως  για αύριο οπότε κάποια μέρη θα χιονίσει για την περιοχή που είμαι ένα δεκαποντο καθαρό δίνουν τα μοντέλα αλλά ειδομεν τα ορεινά επίσης Σερρών Δράμας αξιόλογα 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ευχή και κατάρα αυτό το τελείως άχρηστο βουνό. Αν δεβ ήταν αυτό όμως ο Βαρδάρης δεν θα μας επέτρεπε βα έχουμε πολλές καλλιέργειες που αυτή τη στιγμή έχουμε. Όσον αφορά το χιόνι, μας έχει φάει την ψυχή..

Γιατί βρε παιδιά. Το καημένο το παικουλι. Με το μεγαλύτερο φυσικό καστανοδασος. Τα υπέροχα ορεινά κεράσια του τις ορεινές πατατουλες του,ένας από τους καλύτερους μανιταροτοπους. Τα παγωμένα νερά του που υδροδοτουν τον κάμπο μας. Τις εξωτικές του λίμνες. Επειδή δηλαδή είναι χιονοκτονος για την κοιλάδα των Γιαννιτσών; Χαχαχαχα. Αστειακι παιδες, Σας νιωθω....

Επεξεργάστηκε από xionia polla
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CLAPSANTO είπε:

Εσείς κοροϊδεύετε αλλα εγω λεω αληθεια ,, όσες φορές ειδα κοκκινολαιμη ειδα ολες τις φορες πανω απο 20 ποντους 

πλακιτσα κανουμε..........και γω τους πιστευω !!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, south coast είπε:

Πετάνε χαρταετο τα ensembles του Αμερικάνου ,για να δουμε το 12αρι

Ακομα και ο γερμανος αλλαξε ρε συ,ο τζιφος δεν γουσταρει μεχρι στιγμης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Spyros Snowstorm said:

Ακομα και ο γερμανος αλλαξε ρε συ,ο τζιφος δεν γουσταρει μεχρι στιγμης

Στα 12αρια θα γελασουμε με κάποιο κάποιους …νομιζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το ποσο οριακο ειναι φαινεται στην αυτοματη μεταφραση του κυριου του τζιφου και οταν πατας τα ανσμπλ με το γνωστο τροπο...μια λεπτη κοκκινη γραμμη χωριζει την κολαση απο τον παραδεισο οπως σε ολα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

την προηγουμενη φορα το χασαμε γιατι οταν ηταν να το ριξει δεν επεσαν ποτε οι ραγδαιοτητες που εδειχναν ελπιζω τωρα να μας κατσει και η ραγδαιοτητα που φαινεται στα μοντελα αλλα και με χειρουργικη ακριβεια χιλιομετρου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στα κοντινα ο παιος στο 06 εχει την μεγαλη συγκλιση με τον πολυ υετο οταν θα ειναι καταληλες και οι συνθηκες θερμοκρασιακα ελαφρα πιο ανατολικα απο τον τζιφο..πολυ ελαφρα ομως..τωρα για τα μετα και μεχρι εκει που καποιος μπορει να σχολιασει με μια σετικηα σφαλεια κανει τουμπα προς τον τζιφο με τον αυλωνα εμφανος πιο β.δυτικα και τον ατλαντικο να τρωει την βαση του σκανδιναβικου προς γαλλια...μεχρι εκει,α και φαινεται οτι χιονιζεται και ο φιλος μου ο μπαμπης την πεμπτη...😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...