Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Snowy Stathis είπε:

Εν τω μεταξύ βλέποντας και το τρέξιμο του Gem μήπως να μην ξεγράφαμε και την Πέμπτη;  

Ποιος ξέγραψε την Πέμπτη>? Να βάλω ξανά τους χάρτες χιονόπτωσης στα πεδινά της Αττιικής?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Στο ukmo ακόμα έτσι όπως είναι μας ευνοεί απλά δεν θέλουμε άλλο ανατολικά τον μικρό τυφωνακο μην μας ρουφήξει την μπαλιτσα...Γιώργος φίλε Κώστα αναμένω πάντα την αναφορά σου και μόλις πεις ξεκίνησε βγαίνω στο τζάμι και περιμένω (είσαι 5 λεπτά μπροστά 😂)

Τεταρτη βράδυ στη λάμπα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Gem πάλι το τραβάει το σχοινί. Πραγματικά έχει πλάκα αυτή η λίμνη. Τα έχει τρελάνει όλα τα μοντέλα  😂

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Τεταρτη βράδυ στη λάμπα!!

Μπαίνει νωρίτερα πάντως το κρύο όντως μπορεί να έχουμε εκπλήξεις στην α φάση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ποιος ξέγραψε την Πέμπτη>? Να βάλω ξανά τους χάρτες χιονόπτωσης στα πεδινά της Αττιικής?

Εγώ να πω την αλήθεια την ειχα ξεγράψει ή δεν έδωσα πολλή προσοχή γιατί εστίαζα στα του ΣΚ μέχρι πιυ ήρθαν τα σημερινά τρεξίματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Εντελώς μόνο του το κύριο από Σάββατο.

image.png.b0775a22108e63ae3d22a61a6955d1b2.png

Ποπο  αλλού για αλλού το κύριο. Πράγματικα τι παλιδωνια είναι αυτή τελευταία από τον αμερικανο? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Εχουν χασει την μπαλα τα μοντελα με την λίμνη .

Λογικό....και μπορεί να συνεχίσει αυτός ο στροβιλισμός χιονοπτώσεων που είχα πει, ακόμη και μετά την Κυριακή....και ίσως να ενωθούν 2 κακοκαιρίες και μετά κάποιες διαταραχές που φαινονται πανω ψηλά στην στρατόσφαιρα.....βρε βρε ο Μαρτιος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λίμνες ο τζιφος στις ίδιες ώρες τις εχει φέρει στα κεντροβορεια φετος μονος του και δεν ήρθαν ποτέ αλλα πηγαν προσηνεμα απορω πως τον παίρνετε στα σοβαρά...Ούτε τα ανσαμπλ του δεν συμφωνούν μαζί του

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακουσα οτι θα χιονίζονται ολοι γύρω μου και εγω θα  μείνω με την ψ@#$$#$% στο χέρι ..αληθευει??????????????????????????

την  ψησταριά εννοώ ρε ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Beach-snow NG said:

Λογικό....και μπορεί να συνεχίσει αυτός ο στροβιλισμός χιονοπτώσεων που είχα πει, ακόμη και μετά την Κυριακή....και ίσως να ενωθούν 2 κακοκαιρίες και μετά κάποιες διαταραχές που φαινονται πανω ψηλά στην στρατόσφαιρα.....βρε βρε ο Μαρτιος!!!

Ανοιξιάτικες διαταραχές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

3 λίμνες ο τζιφος στις ίδιες ώρες τις εχει φέρει στα κεντροβορεια φετος μονος του και δεν ήρθαν ποτέ αλλα πηγαν προσηνεμα απορω πως τον παίρνετε στα σοβαρά...Ούτε τα ανσαμπλ του δεν συμφωνούν μαζί του

Τα ενς του ασχετα που ειναι τζιφος εχουν ολα υετο εδω για σκ μοιαζει μονο του μαζι με το κοντρολ στα ενς αθηνας στα δικα μας πχ ειναι πιο ρεαλιστικα

ens_image-10.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Χαλκίδα δεν ξέρω να πω τι θα κάνει παίδες. Λογικά χιονολυτό

Θα βρέχει ρε, πάρε ομπρέλα καλύτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ICELARISSA said:

Τα ενς του ασχετα που ειναι τζιφος εχουν ολα υετο εδω για σκ μοιαζει μονο του μαζι με το κοντρολ στα ενς αθηνας στα δικα μας πχ ειναι πιο ρεαλιστικα

ens_image-10.png

Αδερφε επειδη βλεπω κανεις προβλεψεις για θεσσαλια για Βολο εχεις καμια εκτιμηση;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Σπύρο ο Spartan είσαι; 

Ναι ρε συ, απλά έβαλα το όνομά μου, με λίγη καιρικη πινελιά μαζί του 😎

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Trans Siberian είπε:

Αδερφε επειδη βλεπω κανεις προβλεψεις για θεσσαλια για Βολο εχεις καμια εκτιμηση;

Θα ανεβασω προγνωση θεσσαλιας και ελλαδας σε καμια ωριτσα φιλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πάμε για 5ποντη πέτσα;

Νωρίς ακόμη να πούμε οτιδήποτε, αλλά προσωπικά με "καίει" η Πέμπτη αυτή τη στιγμή όπου εάν είμαστε τυχεροί (λεπτομέρειες) θα το δούμε να πέφτει και να ασπρίζουν οι λόφοι γύρω από την πόλη μας. Δεν είναι μακριά, 60-66 ώρες αλλά είναι πολύ οριακό και το φοβάμαι (το τζεμ είναι καταπληκτικό για Πέμπτη πρωί)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Trans Siberian said:

Αδερφε επειδη βλεπω κανεις προβλεψεις για θεσσαλια για Βολο εχεις καμια εκτιμηση;

Νομιζω Βόλος και περίχωρα …ειναι σε καλυτερη κατασταση απ ολους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζεμ, καλό, ουκμο καλό, αικον? Δεν ξέρω δεν είδα τι έδωσε. 

Οπωτε  απομένει το τρέξιμο του ευρωπαικου για να  δούμε αν θα κλείσει όμορφα η σημερινή ημέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...