Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ξέρετε πάντως η πέμπτη με ελάχιστες μετατοπίσεις θετικές μπορεί να βγει πολύ ισχυρή καθώς εκεί κατεβαίνει η κυρία μάζα της εισβολής...μιλάμε για 200-300 χιλιόμετρα...πάντως τρομεροί χάρτες για Μάρτιο ξεχνάω ότι έχουμε 7 Μάρτη καμιά φορά πάνω στην αγωνία των ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να επικεντρωθούμε στην Πέμπτη - Παρασκευή πρωί γιατί το Σ/Κ είναι μακριά και θα αλλάξουν πολλά μέχρι την Τετάρτη για το Σ/Κ.

Με λίγη τύχη πολλές περιοχές σε Εύβοια, Βοιωτία και Αττική ξυπνάνε λευκές την Παρασκευή το πρωί!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τα ενς του ασχετα που ειναι τζιφος εχουν ολα υετο εδω για σκ μοιαζει μονο του μαζι με το κοντρολ στα ενς αθηνας στα δικα μας πχ ειναι πιο ρεαλιστικα

ens_image-10.png

Πώς με βλεπεις αυριο αικον ουκμο και τζιφος μου δινουν πανω απο 25 χιλιοστά ,, ο ευρωπαιος δε λεει ν αλυγισει να δουμε και το απογευμα λες να μη βγει ο υετος του ευρωπαιου και να ρίξει πράγμα οχι τιποτα αλλο..Αλλά από τα 25 τα 20 τα ριχνει με αρνητικές 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Πώς με βλεπεις αυριο αικον ουκμο και τζιφος μου δινουν πανω απο 25 χιλιοστά ,, ο ευρωπαιος δε λεει ν αλυγισει να δουμε και το απογευμα λες να μη βγει ο υετος του ευρωπαιου και να ρίξει πράγμα οχι τιποτα αλλο..Αλλά από τα 25 τα 20 τα ριχνει με αρνητικές 

Αντουαν πως με βλέπεις εμενα ρε φίλε;;;;   πότε θα το γυρίσει σε βροχή;;;;   εχω αγχωθεί..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, KapelosG said:

Να ξέρετε πάντως η πέμπτη με ελάχιστες μετατοπίσεις θετικές μπορεί να βγει πολύ ισχυρή καθώς εκεί κατεβαίνει η κυρία μάζα της εισβολής...μιλάμε για 200-300 χιλιόμετρα...πάντως τρομεροί χάρτες για Μάρτιο ξεχνάω ότι έχουμε 7 Μάρτη καμιά φορά πάνω στην αγωνία των ραν

Συμφωνώ απολυτως,έχουμε επικεντρωθει στο σκ ενω λίγο θέλει η Πεμπτη προς Παρασκευή να βγάλει παπάδες και να γίνει αργία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Αντουαν πως με βλέπεις εμενα ρε φίλε;;;;   πότε θα το γυρίσει σε βροχή;;;;   εχω αγχωθεί..

Χαχαχαχα απο απριλιο μπαμπη ...αληθεια εχω αγχωθει αυτη τη φορα γιατι ο ευρωπαιος δινει 5 χιλιοστα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Trans Siberian είπε:

Αδερφε επειδη βλεπω κανεις προβλεψεις για θεσσαλια για Βολο εχεις καμια εκτιμηση;

https://weathergroup.gr/2022/03/07/πρόγνωση-ελλάδας-θεσσαλίας-8-9-3-2022-χαρτεσ/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ρε σεις   ου δίνετε κι εσείς πανω απο 20 χιλιοστά μπραβο σας χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Αρνιακός μόλις είπε ok μπορεί να δει και καμιά νιφάδα το κέντρο αλλά μην ανησυχείτε λέει, δεν περιμένουμε σε καμιά περίπτωση Ελπίδα. Αυτή η σιγουριά τόσες ημέρες πριν και από επαγγελματίες μετεωρολόγους μάλιστα είναι απλά τραγική. Τι διάολο, ποια μοντέλα βλέπει τα οποία δεν μπαλατζάρουν και είναι τόσο σίγουρος; Πραγματικά θέλω τώρα όσο ποτέ Ελπίδα no2, να μαμηθεί το σύμπαν να δω τι θα βγει μετά  να πει.

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Gary είπε:

????????????????????????????

Γκαρι  λίγο υπομονή φίλε μου υπάρχει πρόβλημα στο τελωνείο έχει κολλήσει εκεί το σύστημα...γραφειοκρατία βλέπεις!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Clapsanto πως με βλέπεις εμένα....? Κομοτηνή μεριά.. ήδη έχω χάσει καμία δεκαριά χιονοπτώσεις αυτό το χειμώνα μέσα στην πόλη για ένα δύο και τρείς βαθμούς. Δεν έχω δει νιφαδοπτωση ούτε με το κυαλι ολόκληρο χειμώνα... Και την επόμενη ολόκληρη την βδομάδα το διάγραμμα υετού στα ενσεμπλς του Αμερικανού είναι σαν καρδιογράφημα νεκρού...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
3 minutes ago, snow_attica said:

Ο Αρνιακός μόλις είπε ok μπορεί να δει και καμιά νιφάδα το κέντρο αλλά μην ανησυχείτε λέει, δεν περιμένουμε σε καμιά περίπτωση Ελπίδα. Αυτή η σιγουριά τόσες ημέρες πριν και από επαγγελματίες μετεωρολόγους μάλιστα είναι απλά τραγική. Τι διάολο, ποια μοντέλα βλέπει τα οποία δεν μπαλατζάρουν και είναι τόσο σίγουρος; Πραγματικά θέλω τώρα όσο ποτέ Ελπίδα no2, να μαμηθεί το σύμπαν να δω τι θα βγει μετά  να πει.

Απο τα ορεινα ημιορεινα πηγαμε σε νιφαδόπτωση στο κεντρο μετά απο μερικές ώρες?Επαγγελματίες...

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, alkis91_2.0 said:

Δεν έχει τσιπα ο τζίφος!  Τι πίνει πια αυτό το μοντέλο.... 

Συνεχιζει ακαθεκτος ρε  δεν καταλαβαινει μια...νομίζω θα μας λυθούν οι απορίες στον ευρωπαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αττικη πιστευω Παρασκευη πρωι μεγαλη πιθανοτητα βπ τουλαχιστον πετσα κ απλη χιονοπτωση (κεντρο) ισως μεχρι κυμα..σκ παιζουν πολλα απο μεγαλο μαρτιατικο χιονι ισως το μεγαλυτερο απ το 87... μεχρι μεγαλη υποτροπη-νυφιτσα με θερμο μετωπο που μπορει να χιονισει πολλες ημιπεδινες περιοχες με εγκλωβισμο ακομη και κ-ν χωρας..

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Απο τα ορεινα ημιορεινα πηγαμε σε νιφαδόπτωση στο κεντρο μετά απο μερικές ώρες?Επαγγελματίες...

Εντωμεταξύ πέρα από του ότι απ' τα ημιορεινα πλέον έφτασε στο κέντρο, τόσο κακό ήταν να πει χθες θα ριξει και σε περιοχές με χαμηλό υψόμετρο αλλά οι χιονοστρωσεις είναι ακόμα αμφίβολες ή μπορεί και να μην το στρώσει?...να δώσει λίγο χαρά στα μικρά παιδιά και στο κόσμο που οι περισσότεροι χαίρονται τις νιφάδες όσο δεν προκαλεί προβλήματα...και απ' τις νιφάδες στο κέντρο μέχρι την ελπίδα έχουμε ένα τεράστιο χάσμα...λες και άμα ρίξει λίγο στο κέντρο και το πει θα βγει αυτομάτως καινούργια Ελπίδα (σαν φοβία ακούγεται η ελπίδα πλέον στους μετεωρολόγους μην τους κατηγορήσουν για αποκλεισμούς και άλλα συναφή)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...