Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 minutes ago, Gary said:

μια τελευταια ερωτηση, αυριο θα εχω ηλιο η κακοκαιρια?

Ριξε μια σχαρα ρε Gary και ας κανει ο,τι θελει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Gary είπε:

μια τελευταια ερωτηση, αυριο θα εχω ηλιο η κακοκαιρια?

Αυριο Γκαρυ θα εχεις παροδικες βροχες και κατα τοπους καταιγιδες με διαστηματα ηλιοφανειας. Βροχη ή χιονονερο θα πεσει στα ορεινα οπου η θερμοκρασια θα κυμανθει σε χαμηλα επιπεδα για την εποχη ... στα βορεια του νομου θα ειναι 2 με 3 βαθμους χαμηλοτερα  ...

Τασος Αρνιακος ..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά στην Αττική θα δούμε έστω και βροχή; Από την ελπίδα και μετά, όποια κακοκαιρία μας έταζε νερά δεν έρχονταν τελικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι ψιλά έβγαλε ο τζίφος μετά τις 10 ώρα μέχρι τις 4 το πρωί ασθενή κατά βάση φαινόμενα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ICELARISSA said:

Βλεποντας και ουκμο αν αυριο η μπαλα δεν αλλαξει θα μιλαμε για το απολυτο τιποτα το σκ η ακομα και για βροχοκακοκαιρια στο τελος..

Κι όμως σε σχέση με το 00 είναι καλύτερο, χωρίς αυτό να λέει κάτι απαραίτητα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ κοντα σε μια υπεροχη χιονοημερα η αττικη την πεμπτη με γενικευμενες χιονοπτωσεις απο τα 150 με 200μ.και πανω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Κι όμως σε σχέση με το 00 είναι καλύτερο, χωρίς αυτό να λέει κάτι απαραίτητα. 

Ελαφρα καλυτερο ειναι αλλα δεν κανει για κανενα εχουμε μια μερα ακομα μπαλα ειναι οποτε μπορουμε να εχουμε αλλαγες καλυτερες η και χειροτερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο 6αρης παιος χλμ ειναι όπως τον "ψυρισα" και βγηκαν τα ματια μου (χαχα), αρχικα 50-100χλμ πιο ΝΝΔ και μετα ιδιος συν το καλο της μετατοπισης που ειπε και ο Σωτηρης για Σαββατο, που μας βαζει καλυτερα στο ματσακι μεσα....θα μου πειτε λεπτομερειες ισως και στα ορια του στατιστικου προγραμματιστικου λαθους, αλλα οκ, για την κουβεντα ολα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέμπτη πρωί χιονιζόμαστε με ιδανική σύγκλιση για Πεντελόσαυρους. 

45-779GR.GIF?08-12
48-779GR.GIF?08-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οκ....δεν είναι και 25 Μάρτη. Αν δώσει αυτά που δίνει στη μισή μοίρα και κάνει ένα γερό μπαμ για κανα 3ωρο, μετά τις 2 το μεσημέρι, έχουμε ασπρίσει όσοι έχουμε ένα στοιχειώδες υψόμετρο. Για να μην πώ τίποτα παραπάνω και θεωρηθώ υπεραισιόδοξος  χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...