Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, BillG είπε:

Μιλάς με γρίφους "γέροντα"...🤔🤭

Ξεχιονίζω τέκνον μου.. Μόλις τελειώσω θα γίνω πιο σαφής...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Μετανοήστε όσο προλαβαίνετε ......

Καλημέρα!!!

exomologisi_metanoia.jpg

Εμ βεβαια χιονιστικες εσυ τωρα μας δουλευεις χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

Εμ βεβαια χιονιστικες εσυ τωρα μας δουλευεις χαχαχα

Ποτέ δεν δούλεψα κανένα και το ξέρετε ολοι οσοι βλέπετε τις αναρτήσεις μου.. Άλλο ο αυτοσαρκασμός και η πλάκα και άλλο η παραγματικότητα.. .Οσο για το αν χιονίστηκα ναι οπωσδήποτε μια ωρα και μετα ηλιο και λιώσιμο ..Ας μην  ερχόταν καθόλου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, BillG είπε:

Ε, δεν πειράζει, ασ' τον να χαρεί...

Φίλε μου κάθε χρόνο δέχομαι χιονοπτώσεις στα ορεινά ημιορεινα, ημιπεδινα μου, ακόμα και εδω που κάθομαι παραθαλάσσια.. Το ζητούμενο είναι το στρώσιμο στην πόλη και αυτο εχω να το δω απο το 2017... Όπως επίσης η φιλοσοφία μου είναι να προκύπτει χιονιάς που να μένουν ευχαριστημένοι όσο το δυνατόν περισσότεροι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρον οι χαρτες δειχνουν κατανομη φλεβαρη 2012 εκει που στελνουν τη λιμνη,δηλαδη πελλα-πιερια-ημαθια-τρικαλα-καρδιτσα και δυτικη μακεδονια. Τωρα που πρεπει να παει πιο νοτιοανατολικα οπως εχει γινει σε ολες τις προηγουμενες περιπτωσεις η λιμνη,ειναι σιγουρο οτι δεν θα γινει,το πιθανοτερο ειναι να φτασει γερμανια δηλαδη ακριβως αναποδα προς τα βορειοδυτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρεπει να ανχωνομαι που δεν εχει αρχισει να χιονιζει ακομα και γενικα δεν εχει κανει τιποτα απο το βραδυ ή ολα πανε οπως πρεπει και θα ξεκινισει αργοτερα??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Φίλε μου κάθε χρόνο δέχομαι χιονοπτώσεις στα ορεινά ημιορεινα, ημιπεδινα μου, ακόμα και εδω που κάθομαι παραθαλάσσια.. Το ζητούμενο είναι το στρώσιμο στην πόλη και αυτο εχω να το δω απο το 2017... Όπως επίσης η φιλοσοφία μου είναι να προκύπτει χιονιάς που να μένουν ευχαριστημένοι όσο το δυνατόν περισσότεροι.....

Αυτή είναι η ευχή όλων, αλλά δυστυχώς, όπως δείχνουν τα πράγματα κάποιοι θα μένουν  απέξω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BillG είπε:

Αυτή είναι η ευχή όλων, αλλά δυστυχώς, όπως δείχνουν τα πράγματα κάποιοι θα μένουν  απέξω. 

Αυτό είναι το θέμα, ότι είναι ευχή. Στην πραγματικότητα δεν μπορεί να συμβεί, πάντα κάποιοι θα μένουν απ' έξω. Όταν έριξε εδώ μισό μέτρο το 2014 πουθενά αλλού δεν έριξε τόσο, ίσως μόνο στην  Ιστιαία, γιατί οι βόρεια μου δεν είχαν υετό και οι νότια μου δεν είχαν Τ. Έτσι και στις προσήνεμες κακοκαιρίες χιονίζει μόνο σε 2-3 μέρη γιατί έτσι είναι το σύστημα. Πανελλαδική κακοκαιρία δεν υπάρχει, απλά το λέμε μεταξύ μας. Αλλά δεν είναι κακό να λέμε και την πραγματικότητα. Δεν είναι ντροπή να πω ότι θέλω να χιονίσει σε μένα αλλά αυτό σημαίνει ότι θα χαλάσει για άλλους. Έτσι είναι ο καιρός, δεν θέλω να χαλάσει για τους άλλους αλλά έτσι γίνεται. Το θέμα είναι ότι φέτος είχαμε 124785645 εισβολές, οπότε ήταν μεγάλη ευκαιρία να χιονίσει καλά σε όλους σε διαφορετικές κακοκαιρίες αλλά όλες πήγαν ανατολικά εκτός απ' τον Διομήδη ο οποίος δεν είχε Τ. Γι' αυτό και η απογοήτευση και ο θυμός κάποιες φορές. Προσωπικά, εκτός από ψυχικά έχω κουραστεί και σωματικά με τόσο τζάμπα κρύο φέτος. 

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχαχα έκανε την βλακεία να δω το gem..

Κάνω πως δεν το είδα..

Αυτά Δεκέμβριο μήνα πρέπει να τα κάνει ώστε μετά να γίνουμε Σιβηρία.

Πάντως το γεγονός ότι ξυπνάει ο υποτροπικός από κάτω είναι ένα θετικό σημάδι για τα βόρεια.

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν αλλαζει ο τζιφος...αντε παλι με τα θαψιματα χιονιου σε πολυ μεγαλο μερος της Ελλαδας ο τζιφος με δυνατες χιονοπτωσεις στα Γιαννενα και στα πολυ χαμηλα υψομετρα της δυτικης ελλαδας.χαχαχα

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Ούτε σε 100 χρόνια δεν βγαίνει αυτό..

κοιτα αφου η Θεσσαλονικη δεν χιονιζεται και παλι, μαλλον θα βγει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και μόνο που βλέπουμε τέτοια τρεξίματα μάρτιο μήνα με γεμίζει..η διάταξη και του τζίφου είναι ονειρική γαι εδώ..καλά για τζεμ δεν συζητάω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Δεν αλλαζει ο τζιφος...αντε παλι με τα θαψιματα χιονιου σε πολυ μεγαλο μερος της Ελλαδας ο τζιφος με δυνατες χιονοπτωσεις στα Γιαννενα και στα πολυ χαμηλα υψομετρα της δυτικης ελλαδας.χαχαχα

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Ε σε τρώει και εσένα... Τι τα ανεβαζεις🤣αφού ξερεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από εδώ και πέρα οι Τ θα πέφτουν και τα φαινόμενα θα γίνουν ισχυρά. Το επόμενο 3ωρο θα είναι δυνατό. Χιονόστρωση κάτω από τα 200μ δύσκολα πάντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Από εδώ και πέρα οι Τ θα πέφτουν και τα φαινόμενα θα γίνουν ισχυρά. Το επόμενο 3ωρο θα είναι δυνατό. Χιονόστρωση κάτω από τα 200μ δύσκολα πάντως

Αν δεν ήταν μεσημέρι/απόγευμα οι χιονοστρωσεις θα ήταν πολύ δυνατές πιστεύω και έως πολύ χαμηλά!!

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ε σε τρώει και εσένα... Τι τα ανεβαζεις🤣αφού ξερεις

Αφου τελικα ειδα στρωμενη με χιονι την αυλη μου πριν λιγες μερες Γιαννη μου αρκει...τωρα βγει δεν βγει ο τζιφος δεν θα με πειραξει.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, Kosmas34 said:

Αν δεν ήταν μεσημέρι/απόγευμα οι χιονοστρωσεις θα ήταν πολύ δυνατές πιστεύω και έως πολύ χαμηλά!!

Έτσι όπως πάει θα βραδιάσει μέχρι να έρθει το κύμα, αν τελικά έρθει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ποτέ δεν δούλεψα κανένα και το ξέρετε ολοι οσοι βλέπετε τις αναρτήσεις μου.. Άλλο ο αυτοσαρκασμός και η πλάκα και άλλο η παραγματικότητα.. .Οσο για το αν χιονίστηκα ναι οπωσδήποτε μια ωρα και μετα ηλιο και λιώσιμο ..Ας μην  ερχόταν καθόλου...

ρε μπαμπη χαβαλε κανουμε ρε φιλε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αισιόδοξος και ο Πανακογλου για τα κέντροβορεια για μετά τις 17 του μήνα στη μεσοπροθεσμη που έβγαλε.. 

Μπορείς να την ανεβάσεις;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...