Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Imathia Desert είπε:

Μπορείς να την ανεβάσεις;;;

https://weathergroup.gr/2022/03/12/τάση-του-καιρού-για-τις-επόμενες-δύο-ε-21/?fbclid=IwAR1AXjm-cbW03jvAYYsA4dMSWMgZxe4FLq7zNY1EqP37trJq6k2_uOggm1g

20-22 αναφέρει την περίοδο ως πιο πιθανή για κεντρική Μακεδονία

Επεξεργάστηκε από Madsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αισιόδοξος και ο Πανακογλου για τα κέντροβορεια για μετά τις 17 του μήνα στη μεσοπροθεσμη που έβγαλε.. 

Την ανεβασες εσυ μπραβο καμε καμια δουλεια χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Madsnow είπε:

Με βαση τα ενς των μοντελων βγαζουμε αυτη την μεσοπροθεσμη δεν ειναι δικα μας στοιχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Με βαση τα ενς των μοντελων βγαζουμε αυτη την μεσοπροθεσμη δεν ειναι δικα μας στοιχεια

Το γνωρίζω καιρό τώρα. Δεν αναφέρω πουθενά ότι είναι δικά σας τα στοιχεία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Madsnow είπε:

Το γνωρίζω καιρό τώρα. Δεν αναφέρω πουθενά ότι είναι δικά σας τα στοιχεία

Οχι το διευκρινιζω για οσους δεν ξερουν απλα απαντησα σε σενα χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@ICELARISSA η τελευταία ευκαιρία στο 95 χαχα. Δεν ξερω παντως εγω κανω χειμερινη διαβιωση στο σπίτι να προπονηθω για του χρόνου..μεχρι 19,5 το αφήνω να πεσει..🤣

Επεξεργάστηκε από larissa_mare
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

@ICELARISSA η τελευταία ευκαιρία στο 95 χαχα. Δεν ξερω παντως εγω κανω χειμερινη διαβιωση στο σπίτι να προπονηθω για του χρόνου..μεχρι 19,5 το αφήνω να πεσει..🤣

Μέχρι μέσα Απρίλη σε βλέπω να κάνεις χειμερινή διαβίωση.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

@ICELARISSA η τελευταία ευκαιρία στο 95 χαχα. Δεν ξερω παντως εγω κανω χειμερινη διαβιωση στο σπίτι να προπονηθω για του χρόνου..μεχρι 19,5 το αφήνω να πεσει..🤣

Εγω προσωπικα λογω και της εποχης και της τασης για πιο βορεια κινηση της λιμνης πλην ουκμο θεωρω οτι στο τελος θα βγει μεγαλη βροχοκακοκαιρια αντι για χιονοκακοκαιρια στα πεδινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω προσωπικα λογω και της εποχης και της τασης για πιο βορεια κινηση της λιμνης πλην ουκμο θεωρω οτι στο τελος θα βγει μεγαλη βροχοκακοκαιρια αντι για χιονοκακοκαιρια στα πεδινα

Λογικό, μην χαθεί η παράδοση και χιονίσει Θεσσαλονίκη. Απεταξάμην τον χιονιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Madsnow είπε:

Λογικό, μην χαθεί η παράδοση και χιονίσει Θεσσαλονίκη. Απεταξάμην τον χιονιά!

Φίλε μου σε όλα τα πράγματα πάντα μετράει η τελευταία εικόνα η τελευταία πράξη το τελευταίο γέλιο κτλ...οπότε μπορεί η φύση να θέλει να μας δώσει το πλέον ακραίο και εντυπωσιακό ποτέ δεν ξέρεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω προσωπικα λογω και της εποχης και της τασης για πιο βορεια κινηση της λιμνης πλην ουκμο θεωρω οτι στο τελος θα βγει μεγαλη βροχοκακοκαιρια αντι για χιονοκακοκαιρια στα πεδινα

Εγω σου λεω μην βγει βόρειος χιονιάς και στο τέλος ξέρεις ποια θα ειναι η μόνη αχιονη περιοχή για φέτος 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Εγω σου λεω μην βγει βόρειος χιονιάς και στο τέλος ξέρεις ποια θα ειναι η μόνη αχιονη περιοχή για φέτος 🤣

οι πιο αχιονες πεδινες περιοχες θα ειναι η Πατρα και ο Πυργος Ηλειας. Εδω χιονισε στην Ικαρια

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Εγω σου λεω μην βγει βόρειος χιονιάς και στο τέλος ξέρεις ποια θα ειναι η μόνη αχιονη περιοχή για φέτος 🤣

Στο ξαναειπα χιονια μαρτη μου ειναι αδιαφορα εκτος και αν μιλαμε για 2005 η 87 χαχα..ας κανει οπου θελει του χρονου με υγεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορει να μην εκανε τιποτα εδω φετος αλλα το οτι ειναι 12 Μαρτιου..ολα τα βουνα εχουν χιονι απο πανω μεχρι κατω..αλλα 1 μετρο αλλα 3 μετρα και φαινονται χιονια στο βαθος..που σημαινει οτι θα μπει Απριλιος και τα βουνα θα ειναι ΚΑΤΑΛΕΥΚΑ ..ειναι φοβερο..ανετα αμα ηθελε ο καιρος ειχε βαρεσει ηδη 25-30 βαθμους και δεν υπηρχε δειγμα χιονιου μεχρι τα 2000 μετρα.

Επεξεργάστηκε από Kostas.
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 10/3/2022 at 4:48 ΜΜ, ISIMERINOS είπε:

 

Ο άνθρωπος λένε είναι το πιο έξυπνο ον στον πλανήτη, αμ δε, θέλαμε πρώιμα φρούτα, κόντρα στην φύση και το φυσιολογικό,  παρτην τωρα,  50 % κάηκαν και άλλο 50 μετα και τελος

20220312_101748.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω προσωπικα λογω και της εποχης και της τασης για πιο βορεια κινηση της λιμνης πλην ουκμο θεωρω οτι στο τελος θα βγει μεγαλη βροχοκακοκαιρια αντι για χιονοκακοκαιρια στα πεδινα

Δεν λέμε όχι Κώστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, weatherlover 64 είπε:

Ο άνθρωπος λένε είναι το πιο έξυπνο ον στον πλανήτη, αμ δε, θέλαμε πρώιμα φρούτα, κόντρα στην φύση και το φυσιολογικό,  παρτην τωρα,  50 % κάηκαν και άλλο 50 μετα και τελος

20220312_101748.jpg

Δεν υπαρχουν πρωιμα φρουτα εδω και δεκαετιες συγκεκριμενα φρουτα ανθιζουν αυτην την εποχη καποιες ποικιλιες απο νεκταρινια και βερυκοκα παντα τωρα ανθιζαν οτι εχουμε θερμοκρασιες κατω απο το κανονικο παρατεταμενες δεν φταινε τα φυτα...η φυση παει κοντρα στα δεντρα.το φυσιολογικο ειναι η κοκκινη γραμμουλα

ens_image-13.png

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Στο ξαναειπα χιονια μαρτη μου ειναι αδιαφορα εκτος και αν μιλαμε για 2005 η 87 χαχα..ας κανει οπου θελει του χρονου με υγεια

2005 ,λες 1/3;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τούμπα γιουκμο ευτυχώς απ' ότι φαίνεται όχι ολοκληρωτική.το χρειαζόμαστε το γιουκμο και τα ανατολικά του σενάρια για μπαλαντζρθσμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Τούμπα γιουκμο ευτυχώς απ' ότι φαίνεται όχι ολοκληρωτική.το χρειαζόμαστε το γιουκμο και τα ανατολικά του σενάρια για μπαλαντζρθσμα 

Ικον δες σοκ και δέος!! Συρτοχαμηλο με Σιβηρικο και ο πυρήνας του ψύχους στην Αδριατική... Τέτοια θέλουμε!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Στο ξαναειπα χιονια μαρτη μου ειναι αδιαφορα εκτος και αν μιλαμε για 2005 η 87 χαχα..ας κανει οπου θελει του χρονου με υγεια

Τέτοια πες εσυ και θα πω του Βασίλη να, σε διαγράψει από την ομάδα. Βαλτός είσαι? 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ικον δες σοκ και δέος!! Συρτοχαμηλο με Σιβηρικο και ο πυρήνας του ψύχους στην Αδριατική... Τέτοια θέλουμε!! 

Χωρίς πανηγυρισμούς...είπαμε είμαστε το αυτσαιντερ...ας γίνει και μετά θα γίνει παρτυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...