Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, larissa_mare είπε:

Εσενα θα σε χιονίσει σίγουρα ο Κύπριος της πολιτικής προστασίας.! Και στον Έβρο να εχει χιονιά θα πει μείνετε σπίτι γιατι αιρχεται χιονοθύελλα 🤣

Ειναι δικος μας ο Κυπριος,hopecaster

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δύσκολη διάταξη για Θεσσαλονίκη και ανατολικότερα...πρέπει να γίνουν πράματα και θαματα.δεν αρκεί να πάει παράλληλα βόρεια μας ο Αυλώνας η λίμνη η ότι είναι αυτό πρέπει να συνδυαστεί κατάλληλα και με χαμηλό από δυτικά ,θέλει κάτι να το τραβήξει προς τα κει...από εμάς και δυτικότερα οκ εκεί είναι αουτσάιντερ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Με την κωλοφαρδια τη φετινή πάμε για χιόνια σε 6 μέρες. Ασσυληπτα πράγματα 

Μπίλια στο Ιόνιο οριακά, -38 στα 500, -10 στα 850 και χαμηλάκι νότια Πελοποννήσου με πορεία προς Ρόδο. Στάσιμο 2 μέρες. Χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και είναι και τέλος Μαρτίου οπότε και το -16 να έρθει σε μπιλλια δεν έχουνε και πολλές μέρες περιθώριο γιατί αφού θα είναι αποκομενο κάθε μέρα θα χάνει σε δυναμική...δύσκολα πολύ δύσκολα για εδώ αλλά θα το βλέπουμε ποτέ δεν ξέρεις.μπλλια ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

¨Ερχεται η Γιαννιώτικη λίμνη ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ και μακριά από το Αιγαίο, δεν υπάρχει αυτό το πέλαγος!

Αυτή η λίμνη είναι κομμμένη και ραμμένη για τα κεντροβόρεια.

Δεν με νοιάζουν τα άσχημα ενσέμπλ του ευρωπαίου. δυτικά θα πάει η λίμνη

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

¨Ερχεται η Γιαννιώτικη λίμνη ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ και μακριά από το Αιγαίο, δεν υπάρχει αυτό το πέλαγος!

Όπως πάντα με τον καλό τον λόγο. Ηρεμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

¨Ερχεται η Γιαννιώτικη λίμνη ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ και μακριά από το Αιγαίο, δεν υπάρχει αυτό το πέλαγος!

Έχει πολλές πιθανότητες Μιχαήλ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Όπως πάντα με τον καλό τον λόγο. Ηρεμος

Γιατί είπε κάτι κακό?εσύ θες μακριά από σένα αυτά που ο Μιχαήλ θέλει κοντά...οπότε είναι ακριβώς το ιδιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Όπως πάντα με τον καλό τον λόγο. Ηρεμος

Δεν νομίζω να έχετε και παράπονο από τον φετινό χειμώνα? Ιστορικό προσήνεμο έκανε και μια λίμνη που φαινόταν για δυτική Ευρώπη, πήγε πάλι σε εσάς.. ΕΕ δεν αντέχουμε να πληρώνουμε άλλο πετρέλαιο για να μην βλέπουμε νιφάδα τσακιστή. Οπότε ένα μέρος πρέπει να πάει αυτή η λίμνη. Εκεί που έχει να χιονίσει αξιόλογα 4 χρόνια τώρα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Γιατί είπε κάτι κακό?εσύ θες μακριά από σένα αυτά που ο Μιχαήλ θέλει κοντά...οπότε είναι ακριβώς το ιδιο

Ο τρόπος δεν είναι σωστός..δυστυχώς για κάποιους το Αιγαίο υπάρχει και έχει μοιράσει εφιάλτες. Αυτό θα πω εγώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο τρόπος δεν είναι σωστός..δυστυχώς για κάποιους το Αιγαίο υπάρχει και έχει μοιράσει εφιάλτες. Αυτό θα πω εγώ. 

Όντως σημερα το βράδυ εγώ δεν μπορουσα να κοιμηθώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο τρόπος δεν είναι σωστός..δυστυχώς για κάποιους το Αιγαίο υπάρχει και έχει μοιράσει εφιάλτες. Αυτό θα πω εγώ. 

Τι λες?όταν πανυγηριζεις που ο Αυλώνας δεν πάει Αδριατική η β.ιονιο και παρακαλάς να σκάσει Αιγαίο τι κάνεις?είναι ακριβώς το ίδιο...δεν θέλει να πάει Αιγαίο...που το κακό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ο τρόπος δεν είναι σωστός..δυστυχώς για κάποιους το Αιγαίο υπάρχει και έχει μοιράσει εφιάλτες. Αυτό θα πω εγώ. 

Νικόλα μου καλέ ότι έχεις πει για Αδριατική λέω εγώ για Αιγαίο. τόσο απλά.  Μακριά από το Αιγαίο θέλω για να χιονιστώ εγώ και όχι για να μην χιονιστείς εσύ .Ο φετινός χειμώνας αποτελεί τον χειμώνα που μου έκανε να μισήσω την εποχή αυτής . Ότι χειρότερο μπορούσε να συμβεί εδώ συνέβει. Οπότε αισιοδοξία ότι κάτι τέτοιο δεν θα ξαναζήσουμε τα επόμενα χρόνια εδώ. Και ανεμοστρόβιλος να είχε περάσει λιγότερη ζημιά θα έκανε στην τσέπη μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

Τι λες?όταν πανυγηριζεις που ο Αυλώνας δεν πάει Αδριατική η β.ιονιο και παρακαλάς να σκάσει Αιγαίο τι κάνεις?είναι ακριβώς το ίδιο...δεν θέλει να πάει Αιγαίο...που το κακό?

Δεν βγήκα ποτέ να πω δεν υπάρχει Ιόνιο Πέλαγος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, [weathermaniac] said:

¨Ερχεται η Γιαννιώτικη λίμνη ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ και μακριά από το Αιγαίο, δεν υπάρχει αυτό το πέλαγος!

Αυτή η λίμνη είναι κομμμένη και ραμμένη για τα κεντροβόρεια.

Δεν με νοιάζουν τα άσχημα ενσέμπλ του ευρωπαίου. δυτικά θα πάει η λίμνη

Αλλο ενα αιγαιοπελαγίτικο αυλώνα με σωστο ΒΑ ρεύμα και τελος εξαφανισμένε μας Μιχαλη που εχεις τοσο διαβασμα και δεν γραφεις πλεον καθολου 😀😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Δεν βγήκα ποτέ να πω δεν υπάρχει Ιόνιο Πέλαγος. 

Τώρα αλήθεια?παίζουμε με τις λέξεις?σε προσβάλε σε καταράστηκε ?μίλησε για τα θέλω του...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δεν βγήκα ποτέ να πω δεν υπάρχει Ιόνιο Πέλαγος. 

Σιγά ρε Νικόλα που πιάστηκες από ένα αστείο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να κλείσει η πορτα της Ανατολής και η λίμνη να δημιουργήσει στάσιμο χαμηλακι στο βόρειο Ιόνιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαλλον πρεπει να ανοιξει ξεχωριστος σχολιασμος καρτελων σε προσηνεμα, κεντρικα και βορεια, αφου παντα θα δημιουργουνται διαφωνιες με πιθανες συγκρουσεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην το χαλάσουμε το κλίμα παιδιά. Οκ, κάποιοι ήταν κ@λ@φαρδοι φέτος και κάποιο άτυχοι. Αυτό μπορεί να αλλάξει του χρόνου. Δεν είναι κάτι που περνάει από το χέρι μας οπότε μη χαλάτε τη ζαχαρένια σας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...