Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Που πήρε σκαλπ, βρε Κώστα; Στην Ελπίδα ήταν εκτός. Στον Φίλιππο για Πέμπτη-Παρασκευή επίσης. Ποσειδώνα δεν σχολιάζω. Τα περιοχικά ήταν τραγικά φέτος για τα δεδομένα τους ενώ τα είχαν πάει καλά στη Μήδεια. Παίρνουν δεδομένα από το 12αρι της προηγούμενης μέρας του Τζίφου. Με τις φετινές αποκλίσεις την τελευταία στιγμή λόγω της φύσης της κάθε λίμνης έχουν φάει ξεγυρισμένες φάπες.

Μια χαρα ηταν ο Σκιρων εδινε ως και 1-2 μερες πριν χιονοθαψιματα που απλα ηρθαν, δεν θυμασαι καλα Σωτηρη μου ...Σκιρων και ξερο ψωμι στον χιονουετο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Beach-snow NG said:

Μια χαρα ηταν ο Σκιρων εδινε ως και 1-2 μερες πριν χιονοθαψιματα που απλα ηρθαν, δεν θυμασαι καλα Σωτηρη μου ...Σκιρων και ξερο ψωμι στον χιονουετο!!!

Θυμάμαι ότι έδινε καλές χιονοπτώσεις ακόμα και Παρασκευή απόγευμα στο νομό τώρα στον Φίλιππο. Στην Ελπίδα επίσης μετά το μεσημέρι της Δευτέρας έκοβε εντελώς το υετό. Ίσα ίσα που τα περιοχικά τα πάνε καλά συνήθως αλλά φέτος ήταν τραγωδία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Τζιφος παει για ακομα χειροτερο απο το 6αρι παντως ετοιμαστειτε🥲

Εμένα πάλι γιατί μου αρέσει εκει προς Κυριακή βράδυ; 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowy Stathis είπε:

Εμένα πάλι γιατί μου αρέσει εκει προς Κυριακή βράδυ; 😀

Αααα ναι εκει κατι μπορει να γινει...εννοουσα το μετα που εδινε αρκετο υετο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Θυμάμαι ότι έδινε καλές χιονοπτώσεις ακόμα και Παρασκευή απόγευμα στο νομό τώρα στον Φίλιππο. Στην Ελπίδα επίσης μετά το μεσημέρι της Δευτέρας έκοβε εντελώς το υετό. Ίσα ίσα που τα περιοχικά τα πάνε καλά συνήθως αλλά φέτος ήταν τραγωδία. 

Τα περιοχικα συνολικα για φετος συμφωνω, ομως ο Σκιρων ξεχωρισε θυμαμαι και τις αντιδρασεις καποιων εδω απο τις προηγουμενες χιονοκαιριες ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρα για τα δεδομενα δειχνουν και η Κυριακη και η Δευτερα....ο.τι πεφτει θαναι χιονι ως τα κατω χαμηλα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ukmo κραταει την καλη θεση για μετα τις 20 του μηνα αλλα υπαρχει σαφης εκφυλισμος των ποιοτικων χαρακτηριστικων...ας θαψει τα ημιορεινα τουλαχιστον να εχουμε φαινομενα οι απο κατω

ukmo-0-108.png?0

Modele UKMO - Carte prévisions

ukmo-0-132.png?0

Modele UKMO - Carte prévisions

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτη η γυναικα μου αν εχει το χιονο-θεο της. εκλεισε για φαγητο στα νοτια Κυριακη. καλα κλαιν εεε!! εδω θα ειμαστε να μετραμε τις νιφαδες.. . φφφφφφ αυτες οι 1βουλιες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγκλινουν τα μοντελα σιγα,σιγα.1.Κυριακη,ασθενεις ως μετριες χιονοπτωσεις ως μηδενικα κατα τοπους υψομετρα.2.Η δημιουργια χαμηλου τη δευτερα βραδυ ειναι πλεον πολυ πιθανη και θα μας επηρεασει ως Τεταρτη μεσημερι.Τα υπολοιπα τα βλεπουμε το Σαββατο.Επιστρεφω μετα τις 8 να κανουμε τη σουμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Beach-snow NG said:

+3 μερες χιονοπτωσης ο στοχος....εφικτος!!

Κώστα, ο καιρος πως θα ειναι? συμπαγης χειμωνιατικος? η με sunny spells οπως λενε κ οι φιλοι μου στο βρωμονησο? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ιδού το διλημα ουκμο με περισσότερο υετό αλλά πιο ψηλά υψόμετρα παγοποιησης η τζιφος με λιγότερο υετό αλλά έως χαμηλά χιονακι.... τζιφος δαγκωτο θελω και την τελευταία νιφάδα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, geod είπε:

αυτη η γυναικα μου αν εχει το χιονο-θεο της. εκλεισε για φαγητο στα νοτια Κυριακη. καλα κλαιν εεε!! εδω θα ειμαστε να μετραμε τις νιφαδες.. . φφφφφφ αυτες οι 1βουλιες..

Αδερφε μου...Μια ειναι η λυση..Και αν(λεμε τωρα) και του χρονου κινηθουμε αναλογα ολοι θα χωρισουμε..Η μαλλον θα μας χωρισουν..Αυτο ομως που σου εκανε δε χωνευεται!!Συνεναιτικο απλα και απολαυσε το χιονακι σου..🤣

diazigio-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, geod είπε:

Κώστα, ο καιρος πως θα ειναι? συμπαγης χειμωνιατικος? η με sunny spells οπως λενε κ οι φιλοι μου στο βρωμονησο? 

Ολα θα ταχουμε κσι κλειστο και σπαστο καιρο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Χιόνια από τα 300 μ. Εύβοια. Κλειστός στα παραθαλάσσια και φουλ νερόχιονο. Υπέροχο για τέλη Μαρτίου 

Κ απο 200m πιστευω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, south coast είπε:

Φολααααααααααααα😎

Εεεε...Η θα τσαλακωθεις η μην το γραφεις καθολου🤣..Αυτο ειναι φολαααα!!!Καλη συνεχεια παιδες μου!!!

20220214_184629.jpg.793ae0244c3d41a05a86ae7e16290f16.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

Χιόνια από τα 300 μ. Εύβοια. Κλειστός στα παραθαλάσσια και φουλ νερόχιονο. Υπέροχο για τέλη Μαρτίου 

Κυριακη με μιση Δευτερα πιο χαμηλα θα χιονισει αν χιονισει .Απο Δευτερα μεσημερι και ειδικά Τριτη αν υπαρχει υετος πανω απο τα 300 μ ναι .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρυο με ηλιο ο φετινος χειμωνας για κεντρικα...απ τους χειροτερους..και ακομα στο τελος ιδιο μοτιβο....σε φολααα παει η βδομαδα που εερχεταιι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Gem επιμένει να είναι καλό για Κυριακή βράδυ με Δευτέρα πρωι 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...