Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

επίσης το μέσο όρο του σκουπιδαίου μόνο φρένο στην δυτική ευρώπη δε το λες,καρφί επάνω μας το στέλνει

EDM1-192.GIF?22-0

το οτι θα εχουμε σημαντικη ανοδο της θερμοκρασιας ειναι σιγουρο για αρκετς μερες και μεχρι τελος του μηνα χοντρικα..αλλα εγω μιλαω οτι δε νομιζω οτι αυτο θα παγιωθει και τελειωσαμε,βλεπεις τι εχει απο πανω και ειναι και απλωμενο και εχει και πολυ ψυχος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν νομίζω να χρειάζεται αγχος γενικώς...2,3 μεταβολές σημαντικές θέλουμε...ολοι για το επόμενο δίμηνο και καμμία 70 και βαλε χιλιοστά και είμαστε jet για το καλοκαίρι.....οσο για τον υποτροπικό δεν νομίζω ακόμα να εχει δυνάμεις....τα εποχικά ακόμα δινουν συνέχεια της αντικυκλωνικής κυκλοβορίας στα μεσα πλάτη πάνω από εμάς...επομένως λίγο ...ηρεμία...εγώ πάντωε νομίζω οτι σε καμμία 6 7 ημέρες θα εχουμε μια καλή μεταβολή από τα δυτικά αυτήν την φορά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η άνοιξη είναι πλέον εδώ, μας αρέσει δε μας αρέσει αυτή είναι η αλήθεια. Ευχηθείτε να έχει καμιά γίδα μέσα και να μην πληρώσουμε με πολύμηνη ξηρασία την ευνοϊκή για μας κυκλοφορία το τελευταίο διάστημα.

image.thumb.png.1b38c3ccd9af6def675dc18d3064d37f.png

EDE0-216.GIF?22-0

image.thumb.png.04ac2ea6e1764b4e1d91b10eed8bb4c3.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παω να κανω κοιλιακους πλησιαζει η (αγαπημενη μου 🤮) εποχη.

gfs-0-330.png?12

Δεν μπορω να πιστεψω οτι τωρα εχουμε 3 βαθμους και στις 5 Απριλιου θα εχουμε +25. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φοβαμε να σχολιασω και πολυ γιατι καποια ψυχη με ειπε οτι ειμαι και ο καλυτερος πασα-δωρος των προσηνεμων φετος...χαχαχα...αν φερω και απριλιατικο χιονι στα προσηνεμα τοτε θα με εξορισουν απ εδω...χαχαχαχα.Αν και δε νομιζω να υπαρχει πλεον αυτη η απειλη οποτε παλευω για ενα νεο 2003 για να κρατησουμε τα προσχηματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

φοβαμε να σχολιασω και πολυ γιατι καποια ψυχη με ειπε οτι ειμαι και ο καλυτερος πασα-δωρος των προσηνεμων φετος...χαχαχα...αν φερω και απριλιατικο χιονι στα προσηνεμα τοτε θα με εξορισουν απ εδω...χαχαχαχα.Αν και δε νομιζω να υπαρχει πλεον αυτη η απειλη οποτε παλευω για ενα νεο 2003 για να κρατησουμε τα προσχηματα

Από εδώ και πέρα λέω να μετακομίζω Αθήνα το τρίμηνο του χειμώνα μπας και δω κανένα χιόνι 😁  Για Ηλιούπολη το κόβω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Από εδώ και πέρα λέω να μετακομίζω Αθήνα το τρίμηνο του χειμώνα μπας και δω κανένα χιόνι 😁  Για Ηλιούπολη το κόβω 

Καλή επιλογή, τα συνδυάζουμε όλα, και βουνό και θάλασσα, και γίδες και χιόνια χωρίς το κρύο των ΒΠ. Απλά τα νοίκια έχουν πάει στο Θεό να ξέρεις 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω παντως αν εμενα αθηνα θα εμενα στο μαρουσι κοντα στο σταδιο λιγο κατω απο το μολ σε κατι μεζονετιτσες που εχει μωρε κατα κει με θεα το σταδιο...χαχαχαχα...αν και εκει που εμεινα για ενα χρονο μ αρεσε να πω την αληθεια.στα πετρινα στη νεα ιωνια φατσα καρτα ειχα το γηπεδο επισης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Καλή επιλογή, τα συνδυάζουμε όλα, και βουνό και θάλασσα, και γίδες και χιόνια χωρίς το κρύο των ΒΠ. Απλά τα νοίκια έχουν πάει στο Θεό να ξέρεις 😂😂

Χαχα μην ανησυχείς, τα νοικια στα Γιάννενα είναι εξίσου χάλια και μάλιστα πριν 7 χρόνια. 350 ευρώ 30 τετραγωνικά. Πάθαμε σόκ οι καημένοι οι λαρισαοι που είμαστε παμφτηνοι στα νοικια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχα μην ανησυχείς, τα νοικια στα Γιάννενα είναι εξίσου χάλια και μάλιστα πριν 7 χρόνια. 350 ευρώ 30 τετραγωνικά. Πάθαμε σόκ οι καημένοι οι λαρισαοι που είμαστε παμφτηνοι στα νοικια!

μιχαηλ φετος θα κυνηγαμε μαζι τις καταιγιδες..θα με κανεις φροντιστηρια για της καταληλες συνθηκες τι κοιταμε κτλ...κατι ψιλα ξερω αλλα δεν εχω ασχοληθει ποτε σοβαρα,παντα κατεβαζω ρολα τον απριλιο και τα ανεβαζω σιγα σιγα απο σεπτεμβριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν ξερω αν βλεπει κανεις το18αρι αλλα μα ςδειχνει ποσο μα ποσο ευκολο ειναι να σκασει μυτη πολυ μεγαλη ψυχεη εισβολη,ο ατλαντικος πραγματικα παει με την οπισθεν και θελει λιγο πιο ζωηρο τον αζορικο που για τοσο μακρια βγαινει ανετιλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

μιχαηλ φετος θα κυνηγαμε μαζι τις καταιγιδες..θα με κανεις φροντιστηρια για της καταληλες συνθηκες τι κοιταμε κτλ...κατι ψιλα ξερω αλλα δεν εχω ασχοληθει ποτε σοβαρα,παντα κατεβαζω ρολα τον απριλιο και τα ανεβαζω σιγα σιγα απο σεπτεμβριο

Ότι θες Βαγγέλη, μάλιστα φέτος θα ξεκινήσουμε να ανεβαίνουμε σε νέο λεβελ γνώσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ότι θες Βαγγέλη, μάλιστα φέτος θα ξεκινήσουμε να ανεβαίνουμε σε νέο λεβελ γνώσης.

τελεια!!!γιατι αλλιως δεν θα την παλεψω μετα απο τετοιο χειμωνα εαν δεν βαλω καποιο στοχο κατι να απασχολω το μυαλο μου με αυτο το χομπι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μας εδειξε το 18αρι εναν τροπο για ψυχρη εισβολη ,οχι με μεταφραση του ραν αλλα σαν λογικη...ειναι ευκολο ,πολυ ευκολο να βγει στις πρωτες μερες του απριλιου κατι χειμωνιατικο εως ακρως χειμωνιατικο και νομιζω οτι δεν υπαρχει δυτικη ευρωπη για μενα και η που θα τρυπωσει δυτικα μας η που θα καταληξει παλι προσηνεμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οι δυο μαζες του ατλαντικου και η πολικη μαζα οσο και αν πλησιασουν η μια την αλλη ενδιαμεσα εχουν αρχικα εναν ανεβασμενο υποτροπικο και εχουν επισης αντιθετη φορα και πολυ δυσκολα το ατλαντικο χαμηλο θα μπορεσει να αφομιωση την πολικη μαζα δεν μπορουν αυτα τα δυο να συνδιαστουν οποτε η ανοδο και η ενισχυση του αζορικου θεωρω οτι ειναι θεμα χρονου μοντελικα να φανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θελω να ζησω τον χειμωνα εκεινο που θα γραφτει στην ιστορια ως ο χειμωνας που το εστρωσε την μια και μοναδικη φορα στην θεσσαλονικη απριλιο...δεν θα ξαναυπαρχει ευκολα τετοια ευκαιρια και τετοιο χαρτες σαν προοπτικη με τοσο ψυχος αυτο τον μηνα και να εχει προηγηθει και ολη αυτη η ανυπαρξια απο πριν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

θελω να ζησω τον χειμωνα εκεινο που θα γραφτει στην ιστορια ως ο χειμωνας που το εστρωσε την μια και μοναδικη φορα στην θεσσαλονικη απριλιο...δεν θα ξαναυπαρχει ευκολα τετοια ευκαιρια και τετοιο χαρτες σαν προοπτικη με τοσο ψυχος αυτο τον μηνα και να εχει προηγηθει και ολη αυτη η ανυπαρξια απο πριν

μα έχει συμβεί αυτό το 2003. Και πιο παλιά το 1956...

https://www.voria.gr/article/aprilios-2003-enas-aprosmenos-chionias-sti-thessaloniki-foto

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, PAGETONAS είπε:

εγω παντως αν εμενα αθηνα θα εμενα στο μαρουσι κοντα στο σταδιο λιγο κατω απο το μολ σε κατι μεζονετιτσες που εχει μωρε κατα κει με θεα το σταδιο...χαχαχαχα...αν και εκει που εμεινα για ενα χρονο μ αρεσε να πω την αληθεια.στα πετρινα στη νεα ιωνια φατσα καρτα ειχα το γηπεδο επισης...

Καλημέρα άσε τα νεα μαρούσια νεα τέρματα κλπ!!!Η καλύτερη περιοχή είναι η περιοχή των αναβρύτων καθώς έχει και το μεγαλύτερο δάσος μέσα στο λεκανοπέδιο δίπλα στην κηφισίας και είναι και πάνω απ την Αττική οδό!!!

Σε περιμένουμε στην μητρόπολη των βπ 

Βαγγέλη!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς το 00αρι πήρε πίσω την ακραία ψυχρή εισβολή. 

Ζέστη όσο πάει το μάτι. Αλλά πρέπεο ρίχνει και καμιά βροχούλα γιατί έχουμε στεγνώσει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...