Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και να προσθέσουμε για τους καλοκαιρινούς τύπους.. ''Ζήσε Μάη μου να φας τρυφύλλι''
Μου ξυπνάνε αισθήσεις ότι ζω διπλό χειμώνα... και να μου το λέγανε...
Πάαααμεεεε... βήμα βήμα τώρα να το φέρουμε συστημένο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα ονειρο αυτοι οι χαρτες και η προοπτικη να βγει ΟΛΟΣ ο Μαρτης καταχειμωνο με.χιονια και κρυα και ποιος ξερει για Απριλη...

ΕΞΙΣΟΡΡΟΠΗΣΗ για καθε μουσκεμενο γεματο κουνουπια νταλα ηλιο αφρικανικη σκονη και ανομβρο Οκτωβριο των τελευταιων ετων....

Δωσε ρε χειμωναρα μεχρι.Μαιο φετος Πασχουγεννα απτην αναποδη κ τι στον κοσμο !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, kouvanos said:

Ενα ονειρο αυτοι οι χαρτες και η προοπτικη να βγει ΟΛΟΣ ο Μαρτης καταχειμωνο με.χιονια και κρυα και ποιος ξερει για Απριλη...

ΕΞΙΣΟΡΡΟΠΗΣΗ για καθε μουσκεμενο γεματο κουνουπια νταλα ηλιο αφρικανικη σκονη και ανομβρο Οκτωβριο των τελευταιων ετων....

Δωσε ρε χειμωναρα μεχρι.Μαιο φετος Πασχουγεννα απτην αναποδη κ τι στον κοσμο !!!!!

Εξισορρόπηση για το εφιαλτικό καλοκαιρι που περάσαμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μην βαζεις αυτές τις ΒΑ Μωβιές ρε Νικολάκη, λυπήσου μας

Δεν πρόκειται να βγει ρε παιδια. 

Παρα ειναι ακραίο, αυρια θα εχουν διορθωσει ολα τα μοντελα στα ανατολικα σεναρια

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυο προσηνεμοι στρατιωτες σε στιγμες χαλαρωσης πριν την τελευταια οψιμοτερη μαχη του φετινου πολεμου...Κερδιστε και υποταξτε τον εχθρο και για τους αδικημενους φιλους μας...🤣Καλη σας νυχτα..

arctic_people.jpg

Εγω βεβαια εγραψα αδικημενοι και εννοω τα καρντασια..Ο Κωσταρας πιο κατω καταλαβε αδικοχαμενοι..Κανενα θεμα..Την τελευταια μαχη θα την δωσουμε και για τον δικο μας Μακη απο την Αθηνα και τον Αγγελο μας απο την Ευβοια..Που εφυγαν απο κοντα μας αδοξα και προωρα...!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δυο προσηνεμοι στρατιωτες σε στιγμες χαλαρωσης πριν την τελευταια οψιμοτερη μαχη του φετινου πολεμου...Κερδιστε και υποταξτε τον εχθρο και για τους αδικημενους φιλους μας...🤣Καλη σας νυχτα..

 

Τώρα που είπες Σάκη μ αδικημένους, πήγε το μυαλό μου για αδικοχαμένους φίλους μας, θυμήθηκα τον Ευβοιώτη "γκρινιάρη" μας από το Βασιλικό αν θυμάμαι καλά (θυμήστε μου το όνομα γιατι έχω κολλήσει απίστευτα), που έφυγε πριν μερικά χρόνια αρχές χειμώνα και του αφιερώσαμε στο παλιό φόρουμ 1-2 χιονιάδες για το καιρικό μας μνημόσυνο.....και τον Μάκη επίσης από Νέα Σμύρνη, που τον πήραν οι καταδύσεις του ουρανού νωρίς από κοντά μας και την όμορφη παρέα μας.....σε αυτούς λοιπόν αφιερωμένη η τελική μάχη, που θα την κερδίσουμε και γι αυτούς....αιωνία τους η μνήμη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Τώρα που είπε Σάκη μ για αδικοχαμένους φίλους μας, θυμήθηκα τον Ευβοιώτη "γκρινιάρη" μας από το Βασιλικό αν θυμάμαι καλά (θυμήστε μου το όνομα γιατι έχω κολλήσει απίστευτα), που έφυγε πριν μερικά χρόνια αρχές χειμώνα και του αφιερώσαμε στο παλιό φόρουμ 1-2 χιονιάδες για το καιρικό μας μνημόσυνο.....και τον Μάκη επίσης από Νέα Σμύρνη, που τον πήραν οι καταδύσεις του ουρανού νωρίς από κοντά μας και την όμορφη παρέα μας.....σε αυτούς λοιπόν αφιερωμένη η τελική μάχη, που θα την κερδίσουμε και γι αυτούς....αιωνία τους η μνήμη!!

Άγγελος Κώστα αν θυμάμαι καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Τώρα που είπε Σάκη μ για αδικοχαμένους φίλους μας, θυμήθηκα τον Ευβοιώτη "γκρινιάρη" μας από το Βασιλικό αν θυμάμαι καλά (θυμήστε μου το όνομα γιατι έχω κολλήσει απίστευτα), που έφυγε πριν μερικά χρόνια αρχές χειμώνα και του αφιερώσαμε στο παλιό φόρουμ 1-2 χιονιάδες για το καιρικό μας μνημόσυνο.....και τον Μάκη επίσης από Νέα Σμύρνη, που τον πήραν οι καταδύσεις του ουρανού νωρίς από κοντά μας και την όμορφη παρέα μας.....σε αυτούς λοιπόν αφιερωμένη η τελική μάχη, που θα την κερδίσουμε και γι αυτούς....αιωνία τους η μνήμη!!

Νομίζω άγγελο τον λέγανε θεός σχωρεστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Τώρα που είπε Σάκη μ για αδικοχαμένους φίλους μας, θυμήθηκα τον Ευβοιώτη "γκρινιάρη" μας από το Βασιλικό αν θυμάμαι καλά (θυμήστε μου το όνομα γιατι έχω κολλήσει απίστευτα), που έφυγε πριν μερικά χρόνια αρχές χειμώνα και του αφιερώσαμε στο παλιό φόρουμ 1-2 χιονιάδες για το καιρικό μας μνημόσυνο.....και τον Μάκη επίσης από Νέα Σμύρνη, που τον πήραν οι καταδύσεις του ουρανού νωρίς από κοντά μας και την όμορφη παρέα μας.....σε αυτούς λοιπόν αφιερωμένη η τελική μάχη, που θα την κερδίσουμε και γι αυτούς....αιωνία τους η μνήμη!!

Πωω πωω τι μου θυμισες...τότε δεν έγραφα αλλά το θυμάμαι πολύ χαρακτηριστικά αυτό με τον Άγγελο είχα στεναχωρηθεί, ήταν και νεότατος....ας το φέρουμε λοιπόν για τα παλικάρια♥️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, south coast είπε:

Εξισορρόπηση για το εφιαλτικό καλοκαιρι που περάσαμε 

Σαπίλα, μπόχα, βρώμα, του καλοκαιριού ή ξεφτίλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά σόρυ που διακόπτω την πραγματικά ωραία κουβεντα σας .αλλα καθησα και είδα συνολικά την κυκλοφορία στο βόρειο ημισφαίριο...στα μέσα πλάτη...δλδ στα δικά μας....δεν διαπίστωσα τις ανυψώσεις του υποτροπικού...από τα ηλιακά μεγιστα της ανοιξης...δλδ πιο απλα δεν ζεσταίνει......αν εχει γραφτεί κάτι γενικά καλό ειναι να μεταφερθεί και εδώ....το μονο που διάβασα χθες ειναι οτι θα εχουμε μια βιαιη ανοδο στον βόρειο πολο θερμων μαζών.

 

 RIP για τα χαμένα παιδιά και ας μην τα ηξερα..

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ναι μωρέ....είχε το ίδιο όνομα με τον δικό μας τον Χαλκιδαίο αδελφό....μπράβο!!

Που είχε για αβαταρ μια αποδημητικη χήνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονοσενάρια για Χαλκίδα από ανσάμπλ ευρωπαϊκού...

image.thumb.png.dd966547adea65d54a5dcc92fa0eb0bf.png

δεν περίμενα πότε ότι θα έκανα τετοιο μήνυμα στις 15/3!

δε ξέρω τι θα γίνει τελικά αλλά και μόνο που βλέπουμε τέτοιους χάρτες 15/3 είναι επικό και με τα ορεινά και ημιορεινά μας τριγύρω τίγκα στο χιόνι λες και είναι Γενάρης έπειτα από χιονοκαιρία.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, KapelosG said:

Κάτι μου λέει ότι ο @Seth13 είναι μέσα σε ένα σκοτεινό δωμάτιο και φτιάχνει την επόμενη υπερπαραγωγή που θα σπάσει τα ταμεία μετά τα 12αρια, εξού και δεν έχει σχολιάσει 😂

Πέτυχες το σκοτεινό δωμάτιο. 🤣 Κοιμόμουν γιατί ήθελα να αναπληρώσω ύπνο. Έχω κοιτάξει μόνο 500άρια στα γρήγορα γιατί αποφάσισα να αφεθώ στη ροή χωρίς άγχος και να απολαύσω ό,τι έρθει. Μεγάλη βελτίωση στις διατάξεις στα 12άρια. Αύριο θα δούμε αν θα παγιωθεί η τάση, πάντως οι ελπίδες για το κυρίως λεκανοπέδιο αναβαθμίστηκαν αν πάμε σε σενάριο Καναδού. Υπάρχει ακόμα αβεβαιότητα αλλά έχουμε 15 Μαρτίου, τι να λέμε τώρα.

Τέτοιες εποχές πίναμε πίνα κολάντα σε παραλίες και τώρα τριγυρίζω με μπουφάν στο σπίτι με χαλασμένη θέρμανση. Στη Δυτική Ευρώπη θα βγάζουν φωτογραφίες για το instagram χωρίς να χρειάζεται να βάλουν φίλτρο σέπιας λόγω της αφρικανικής σκόνης και στο Ερευνητικό Κέντρο Ευρωπαϊκής Ανταρκτικής (Πρώην Αμερικάνικο Κολέγιο Αθηνών) μελετούν τον νέο Νόμο της Ψυχροδυναμικής. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Τώρα που είπες Σάκη μ για αδικοχαμένους φίλους μας, θυμήθηκα τον Ευβοιώτη "γκρινιάρη" μας από το Βασιλικό αν θυμάμαι καλά (θυμήστε μου το όνομα γιατι έχω κολλήσει απίστευτα), που έφυγε πριν μερικά χρόνια αρχές χειμώνα και του αφιερώσαμε στο παλιό φόρουμ 1-2 χιονιάδες για το καιρικό μας μνημόσυνο.....και τον Μάκη επίσης από Νέα Σμύρνη, που τον πήραν οι καταδύσεις του ουρανού νωρίς από κοντά μας και την όμορφη παρέα μας.....σε αυτούς λοιπόν αφιερωμένη η τελική μάχη, που θα την κερδίσουμε και γι αυτούς....αιωνία τους η μνήμη!!

Αγγελος λεγοταν το παλικαρι οπως ειπαν και τα παιδια, αλλα Κωστα, ποιος Μακης εφυγε; Ενα παιδι που ειχε μετακομισει Πεντελη; Ηταν πολυ ενεργος στο φορουμ τοτε αυτο το παιδι κι εξαφανιστηκε μετα. Αυτον εννοεις; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...