Jump to content
oasis

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η σκονο-συννεφιά έκανε κι ένα σημαντικό καλό...Έκρυψε (τάπωσε) τον ήλιο και κράτησε χαμηλά τις θερμοκρασίες, αλλά δεν την "εμπιστεύτηκαν" οι μετεωρολόγοι!!
 
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "12 Μας τρολάρει απίστευτα o καιρός. καιρός...Μέγιστες σήμερα: Κέντρο Αθήνας 17oC, Μελίσσια 15,50C, Αγρίνιο 17,50C, Χανιά 21,5oC...OL προβλέψεις μιλούσαν για 23-30oC!!!"
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κώστα υπήρχε μετεωρολόγος η κάποια υπηρεσία που έδινε για σήμερα στην Αττική η κάπου αλλού 23-30c ? Για σήμερα? Σε ρωτάω γιατί κάπου πήρε το μάτι μου τέτοιες προβλέψεις αλλά είναι για αύριο και μένει να δούμε εάν επαληθευθούν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Κώστα υπήρχε μετεωρολόγος η κάποια υπηρεσία που έδινε για σήμερα στην Αττική η κάπου αλλού 23-30c ? Για σήμερα? Σε ρωτάω γιατί κάπου πήρε το μάτι μου τέτοιες προβλέψεις αλλά είναι για αύριο και μένει να δούμε εάν επαληθευθούν.

Φυσικά....24-25 Αγρίνιο....Κρήτη 28-30....Αθήνα 20-22.....δεν ξέρω αν τ' αλλαξαν σημερα το πρωί!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ περισσότερες καταιγίδες σήμερα στην Ήπειρο από ότι αναμενόταν. Νοτιοδυτική Θεσσαλία επίσης βλέπω βγήκαν καταιγίδες. 2.6 χιλιοστά εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαζω εγω καποιες εικονες απο τα χθεσινα δελτια που εκατσα και εψαξα γιατι μου εκανε εντυπωση το ποστ ...

Αρναουτογλου

Μπορεί να είναι εικόνα χάρτης, ουρανός και κείμενο που λέει "ΠΕΜΠΤΗ μ.μ. 6-7 13...18 6-7"

Καλλιανος

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.

Μαρουσακης

Μπορεί να είναι εικόνα 1 άτομο, στέκεται, χάρτης, ουρανός και κείμενο που λέει "Video Σχετικά ΠΕΜΠΤΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 12°...19° 6-7 5-6 E ΩΡΑ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΜΑΡΟΥΣΑΚΗΣ ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΟΣ"

Σουζη στο ςhttps://www.skaikairos.gr/main/2383/article

Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα και κείμενο που λέει "Αττική Καιρός :Αραιή Συννεφιά κατά διαστήματα πιο πυκνή με πιθανότητα βροχής μέχρι το μεσημέρι Άνεμοι:Ν 5 με 7 μποφόρ Θερμοκρασία: έως 20 βαθμούς"

Bρηκα και αυτα απο χθες αλλα ειναι για αυριο. Οποτε θα εχει ενδιαφερων να δουμε τα αυριανα στους τοπους που αναφερονται.

Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "Στην πρόγνωση του καιρού στην EPT, o Σάκης Αρναούτογλου προειδοποίησε ότι την Πέμπτη οι νοτιάδες θα φτάνουν ακόμη και στα ηπειρωτικά κατά τόπους τα 9 μποφόρ, ενώ η θερμοκρασία την Παρασκευή μπορεί να αγγίξει και τους 30 βαθμούς στα βόρεια της Κρήτη. Οι καταιγίδες θα είναι έντονες κατά τόπους στα δυτικά και βόρεια, ενώ χιόνια θα υπάρξουν στα ορεινά με την θερμοκρασία να υποχωρεί από το Σάββατο."

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

64.4km/h ριπή!!

Δεν ξέρω αν είναι σωστό, αλλά κοίτα εδώ στην Βασιλίτσα!

172.2 Km/h at 19:00

https://penteli.meteo.gr/stations/vasilitsa/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερό φοενιασμα τώρα στα Καλάβρυτα και 16 βαθμοί στα 730μ !!!!!!!! 

15.8 στον Ποταμό Κέρκυρας και 4mm σήμερα 

15.6 ο σταθμός μου εδώ Ζωγράφου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θοδωρή δεν θα μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης....παρακολουθώ μέρες τώρα και την ΕΜΥ και το ΕΑΑ και αναφορές της Πέμπτης για πολύ υψηλές τιμές που θα έφταναν ως 30β. στην Κρήτη, καθώς και τις τιμές που έβαλα παραπάνω....προφανώς δεν είδα όλα τα δελτία χθες βράδυ κι αναφέρθηκα σε επισημους φορείς και ό,τι είχα διαβάσει γενικώς.....μάλιστα το πρωί σήμερα είδα και άκουσα πρόβλεψη 20β στην Αθήνα από την ΕΜΥ κι ως το πρωί 24 απο το ΕΑΑ για Αγρίνιο και 22 για Αθήνα....θα μου πεις αυτοί αλλάζουν κάθε 6ωρο.,....λεπτομέρειες απο κει και πέρα, αφού σημερα τελικά είχαμε πιο χαμηλές θερμοκρασίες απο χθες και ήταν πράγματι εντυπωσιακό!!!

Μελίσσια τώρα 12,3οC....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η ωρα ειναι 11 και σε λιγο παμε να χτυπησουμε μεγιστη ημερας στη θεσσαλονικη με 18,1 αυτη τη στιγμη. Βραδυ που θυμιζει τελη μαϊου σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκέτη αηδία σήμερα. Όλη μέρα είχαμε σκονοσυννεφιά, κάποια στιγμή έβρεξε κιόλας και τις τελευταίες ώρες έχει αρχίσει ένας πολύ δυνατός ανατολικός. 

Σταθερά 6 μποφόρ στο αεροδρόμιο με ριπές στα 9! Η Τ στα ύψη, 18 βαθμοί τώρα.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Θοδωρή δεν θα μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης....παρακολουθώ μέρες τώρα και την ΕΜΥ και το ΕΑΑ και αναφορές της Πέμπτης για πολύ υψηλές τιμές που θα έφταναν ως 30β. στην Κρήτη, καθώς και τις τιμές που έβαλα παραπάνω....προφανώς δεν είδα όλα τα δελτία χθες βράδυ κι αναφέρθηκα σε επισημους φορείς και ό,τι είχα διαβάσει γενικώς.....μάλιστα το πρωί σήμερα είδα και άκουσα πρόβλεψη 20β στην Αθήνα από την ΕΜΥ κι ως το πρωί 24 απο το ΕΑΑ για Αγρίνιο και 22 για Αθήνα....θα μου πεις αυτοί αλλάζουν κάθε 6ωρο.,....λεπτομέρειες απο κει και πέρα, αφού σημερα τελικά είχαμε πιο χαμηλές θερμοκρασίες απο χθες και ήταν πράγματι εντυπωσιακό!!!

Μελίσσια τώρα 12,3οC....

Εαν ειδες μερες πριν ΕΜΥ και ΕΑΑ να δινουν υψηλες τιμες για σημερα ολα καλα. Εγω δεν ειδα κανενα δελτιο. Μπηκα στη διαδικασια να το ψαξω γιατι υπηρχαν μεγαλες αποκλισεις για σημερα στο ποστ σου και μου εκανε εντυπωση. Το ιδιο θα το ψαχνα αν αναφεροντουσαν 12-14c πχ στην Αττικη για σημερα.

Για να δουμε αυριο θα εχουμε 29-30αρια σε βορεια Κρητη και 27αρια στα νοτιοδυτικα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά! Με λασποβροχούλα μας αφήνει ο Μάρτης εδώ σε Βέροια και Μακροχώρι..... τίποτα το ιδιαίτερο μόλις 0,4 χιλιοστά ....με τη θερμοκρασία στους 13 αυτη τη στιγμή ενώ η μέγιστη δεν ξεπέρασε τους 16,4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεραυνιδια δυτικά σχετικά κοντά!

Έναρξη βροχής.

λήξη τώρα, πλάκα είχε. Σταμάτησαν οι κεραυνοί, αλλά ωραίο ήταν αυτό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωταπριλιάτικο αστείο στην Κυπαρισσία;

Βέβαια σαν περιοχή πάντα θυμάμαι να κάνει κάτι κουλά φοενιασματα μέσα στο χειμώνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...