Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Μακαρι αρκει να κρατησει ,,το φτασαμε το 10 ποντο ;;;, γιατι δε βλεπω εξω κατω μονο λμαπα και κανενα αμαξι

Σιγουρα εκτος δρομου το εφτασε..και βαζει..και εγω απο τον εκτο δεν εχω τοσο καλη εικονα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τρίκαλα τίποτα ιδιαίτερο, ελαφριά χιονόπτωση, ίσως και να το πιάσει στα χορταράκια...

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Καλαμπακα τρικαλα κανενας αναφορα ;;;;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, chrisk7 είπε:

τρίκαλα τίποτα ιδιαίτερο, ελαφριά χιονόπτωση, ίσως και να το πιάσει στα χορταράκια...

 

Λογικά και δω θα σταματήσει πουθενά γύρω μου δεν έχουν οι υετο οι σταθμοί  δε ξέρω πως χιονίζει εδω τοσο πολύ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Λογικά και δω θα σταματήσει πουθενά γύρω μου δεν έχουν οι υετο οι σταθμοί  δε ξέρω πως χιονίζει εδω τοσο πολύ 

ε καλα δεν τον γραφουν και τον χιονουετο πολλοι σταθμοι στην ελλαδα... στο ωραιοκαστρο σημερα ξεκινησε να χιονιζει 10-11 μεχρι τις 12-1 ψιλοασπρισε το χωριο στις γνωστες επιφανειες και ο σταθμος γραφει 0

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Λογικά και δω θα σταματήσει πουθενά γύρω μου δεν έχουν οι υετο οι σταθμοί  δε ξέρω πως χιονίζει εδω τοσο πολύ 

Οι σταθμοι αν δεν εχουν χιονοκουβερτα παιζει και να εχουν κολλησει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Ένα 2 ωρό α ν συνεχίσει έτσι θα κοντεψουμε 20 πόντους ...ειμαστε γυρω στους 12 μαλοον 

Το χαμηλο ειναι ακομα κερκυρα πιερια κατερινη εχουν ασπρισει ολα εχεις ακομα ωρα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το χαμηλο ειναι ακομα κερκυρα πιερια κατερινη εχουν ασπρισει ολα εχεις ακομα ωρα ...

Ακομα κερκυρα ειναι σοβαρα ;;;;;..ποσο εξω ειναι τα μοντέλα ;;;;..απο εκει μ ερχεται ο υετος ;;;

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Ακομα κερκυτα ειναι σοβατα ;;;;;..ποσο εξω ειναι τα μοντέλα ;;;;..απο εκει μ ερχεται ο υετος ;;;

Ε ναι μολις αρχισει να κατεβαινει εκει να δεις τι πλακα θα παθουν οι γκρινιαρηδες οι δυτικοθεσσαλοι χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ε ναι μολις αρχισει να κατεβαινει εκει να δεις τι πλακα θα παθουν οι γκρινιαρηδες οι δυτικοθεσσαλοι χαχα

Ε ναι φαινοταν οτι κατι δε πήγαινε σωστα στα μοντέλα....πάντως κ γαλλος το καλύτερο υετο εδω τον εδινε 2 με 5 το πρωι χαχαχα

Εκεί επρπεε να ναι το χαμηλο η καθυστερεί; ;;

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Ε ναι φαινοταν οτι κατι δε πήγαινε σωστα στα μοντέλα....πάντως κ γαλλος το καλύτερο υετο εδω τον εδινε 2 με 5 το πρωι χαχαχα

Εκεί επρπεε να ναι το χαμηλο η καθυστερεί; ;;

Καλα ειναι σιγα σιγα θα αρχισει να κατηφοριζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μοσχοποταμος Πιερίας τώρα (450μ.) 

received_1068105870588861.thumb.jpeg.4e5b176607ba4317f7e2b1485eba3d3e.jpeg

Κατερίνη συνεχίζει όμορφη χαλαρή χιονόπτωση με 0.5 βαθμους και πετσουλα στις κλασσικές επιφάνειες...υπέροχη βραδιά... 

IMG_20220309_022021.thumb.jpg.e4feb1edf5c359f9a739d5eafa1b0fda.jpg

IMG_20220309_022124.thumb.jpg.2a724ce3b055297686d7c4440cf83641.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Ε ναι φαινοταν οτι κατι δε πήγαινε σωστα στα μοντέλα....πάντως κ γαλλος το καλύτερο υετο εδω τον εδινε 2 με 5 το πρωι χαχαχα

Εκεί επρπεε να ναι το χαμηλο η καθυστερεί; ;;

Σκεψου αυτη τη στιγμη πτολεμαιδα κοζανη εχει τρελο χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το χαμηλο ειναι ακομα κερκυρα πιερια κατερινη εχουν ασπρισει ολα εχεις ακομα ωρα ...

Δεν φυσάτε λίγο μπας και κατέβει πιο κάτω 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Σκεψου αυτη τη στιγμη πτολεμαιδα κοζανη εχει τρελο χιονι

Που δεν ειχαν και χιονι στη πρόβλεψη πολύ,..μακρι ένα 2 ωράκι θέλω ακόμα...Τώρα έχει σηκώσει η βορειοανατολικό η βορειοδυτικό αέρα καλο

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως εδω θυμιζει μηδεια και το χιονι που ριχνει και η ωρα ολα μονο που τοτε ειχε 2 2,5  βαθμους λιγοτερο

 Πολύ αερα ...Σαν blizzard ειναι

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αργά και βασανιστικό πέφτει η θερμοκρασία με 0,6 τωρα στο Επταπύργιο. Και μία φωτογραφία ακόμα για το αρχείο....

IMG_20220309_025456.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαίος τη ψιλιαστηκς τη δουλειά και έδωσε 3 ωρη  παράταση σε όλους τώρα που ανανανεωσε

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...