Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως για 4-5 λεπτά είχε ένταση που ούτε στην Ελπίδα την είδα. Μιλάμε για ορατότητα 30 μέτρα. Είχε βγει ο κόσμος στα μπαλκόνια και φωτογράφιζε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν υποθέσουμε ότι το βαθύ μπλε του Τζίφου στη συγκεκριμένη κακοκαιρία είναι τέτοιοι στουπάτοι γύροι, τότε πράγματι δεν αποκλείεται να δούμε κάτι καλό μέσα στη νύχτα με βάση και τα όσα έδειχνε και ο Ποσειδών που τα στοιχεία που παίρνει από το χθεσινό 12άρι δεν άλλαξαν σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει τι υπέροχη μερα η σημερινή και κυρίως τη υποδοχή μου έκανε ο χιονιάς.Φεύγω από την δουλειά μου στον Πειραιά με ήλιο και με το που πατάω το πόδι μου στην Ηλιούπολη συναντώ μοα αξιοπρεπέστατη στούπα που κατάφερε να  ασπρίσει αυτοκίνητε και φυτά. Τώρα ρίχνει πιο χαλαρά με 0,8c Απόλαυση 

Υ.Γ. Το πρωι και το μεσημέρι   δεν ξέρω τι έκανε εδώ. Κάποια γείτονας ας με ενημερώσει 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....... Χ.Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ...... την ώρα της χιονοθύελλας ..... 10 / 03 / 2022 ..... θέλω να τ' ακούω , να τ' ακούω να το λες .....!!!!!!....🤣😂 .......

 

..... άντε και στα καλύτερα ..... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σφύριξε ληξη

Φυσικά και όχι.....έχουμε πιθανότατα συνένωση δύο νεφικών κατερχομένων (από ΒΔ και ΒΑ) , που δίνουν τρομερό χιόνι τώρα στην κεντρική Εύβοια κι αν δεν χαλάσει έρχεται κατευθείαν πάνω μας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Αλλάζει το stream και αν και τα δυνατά 500αρια φαίνονται μέχρι τις 20:00, πιστεύω δύσκολα θα έχουμε άλλη μπούκα. 

Ααααχχ βρε santa μπαγασα! Σε φαντάζομαι καλεσμένο σε γάμο μαζί με catha και όταν δίνετε το χέρι στους νεόνυμφους για να τους συγχαρείτε, να λέτε " τώρα αρχίζουν τα δύσκολα"

(πλάκα κάνωωωω εεεε)

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Yπεροχη μέρα σήμερα, χωρίς καμία αμφιβολία για μένα!!! Χιόνοχαμος, άνοιγμα και παλι απ' την αρχή... Δεν στρώνει δρόμο αλλά μου φτάνει! (Θέλω να γυρίσω απ' τη δουλειά πρώτα😆)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμος πριν λιγο εδω με τουφες να πεφτουν πραγματικα και προσκαιρο ασπρισμα σε ευκολες! Και ολα αυτα με 1 βαθμο. Τωρα ανοιξε μεχρι και ηλιο εβγαλε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Stavkon said:

Ψεκάσετε , σκουπίστε τελειώσατε ήταν η φαση...πριν 10' το στρώνε, κ τώρα έβγαλε Ήλιο...ο,τι να'ναι..

η σατ ειναι/ηταν αμείλικτη. . .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Ααααχχ βρε santa μπαγασα! Σε φαντάζομαι καλεσμένο σε γάμο μαζί με catha και όταν δίνετε το χέρι στους νεόνυμφους για να τους συγχαρεί ρε, να λέτε " τώρα αρχίζουν τα δύσκολα"

(πλάκα κάνω)

..... μπορεί να πει ''...... και του χρόνου όμως .....'' ...... 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα είδα όλα....πήγα βόλτα την ώρα της σούπας προς Ανω Μελίσσια και τράβαγα εικόνες και βίντεο, οπότε εν ριπή οφθαλμού άρχισε χιονοθύελλα, μπλίζαρντ κι έκλεισε απότομα πιο πολύ ο καιρός, θόλωσε ο ορίζοντας και σαν λαίλαπα σκέπασε όλη την περιοχή....δεν πέρασαν 5 λεπτά και έστρωσαν οι δρόμοι σε βαθμό που γλιστρούσαν κιόλας.....ευτυχώς με πήρε φίλος τηλ και μου είπε φύγε γρήγορα απο κει για να μην κλειστείς....ευτυχως κατεβηκα γρήγορα και τράβηξα κι ενα λάιβ που ανεβασα στον προσωπικό μου λογαριασμό του F/B.....ήταν ένα μισάωρο Ελπίδας κανονικότατα......και τώρα ξαναχιονίζει με στουπάκια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

Ααααχχ βρε santa μπαγασα! Σε φαντάζομαι καλεσμένο σε γάμο μαζί με catha και όταν δίνετε το χέρι στους νεόνυμφους για να τους συγχαρείτε, να λέτε " τώρα αρχίζουν τα δύσκολα"

(πλάκα κάνωωωω εεεε)

Αν το καλοσκεφτεις ομως δε θα ηταν ψεμα αυτο που θα λεγαμε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ καλυτερα απο οτι περιμεναμε.....ερωτιματικο το βραδυ που μπορει και να κρυβει εκπληξεις......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ήρθε πιο γρηγορα απ οτι υπολογιζα.....τρεχουν τα νεφη.....χιονοχαμός εδώ και πάλι με ολοκλειστη την Πεντέλη και χορεύουν τα καρύδια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...