Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Τώρα που λίγο ηρέμησαν τα πράγματα να πούμε ότι προβλήματα θα αντιμετωπίσουν όσοι έχουν ύψος πάνω από 60 πόντους στην χρήση των αναβατηρων του Παρνασσού την αυριανή μέρα . Και να σκεφτεί κανείς ότι σήμερα είχε καλό καιρό και καθάρισαν/πάτησαν το χιόνι . Φωτο από Arahovameteo.

SmartSelect_20220310-164010_Facebook.jpg

SmartSelect_20220310-164034_Facebook.jpg

SmartSelect_20220310-164108_Facebook.jpg

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Η δορυφορική δεν αφήνει περιθώρια. Σφύριζουμε λήξη λογικά. 

λογικα το βραδυ παμε κυριως σε χιονοπτωσεις κυριως γυρω απο τους ορεινους ογκους με τα κυρια φαινομενα να αφορουν τα υπερβορεια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Santa snow said:

Η δορυφορική δεν αφήνει περιθώρια. Σφύριζουμε λήξη λογικά. 

Για τις επόμενες ώρες σίγουρα, για το γύρισμα της ημέρας και μετά όμως κανείς δεν  μπορεί να ξέρει, βάση τζίφου υπάρχει υετός

Επεξεργάστηκε από snow_attica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τέλος λογικα Αγ Στεφανο. Βίντεο πριν 20 λεπτά. Τρομερηηηη μέρα!χαχαχαχα Μεχρι να ανεβεί το βίντεο ξανάρχισε στουπαρα. Αρνητική Τ πλέον στους -0,5. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Εντάξει μπροστά σ αυτες τις εικόνες και τα βίντεο που βλέπω   είναι ιεροσυλία το δικό μου βίντεο.. 

Ο καθένας με ότι έχει πορεύεται μια χαρά είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπαινω συνεχεια στο μπλογκ του δασκαλου αλλα τηρει σιγη ιχθυος...για να δουμε εαν θα γραψει κατι αργοτερα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτη την ωρα τα φαινομενα φαινεται να ειναι μεσα στο αιγαιο κυριως.....ευβοια και βορειες κυκλαδες......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκλεισε ο καιρός ξανα.....χιονίζει Εκάλη οπως περνάει ενας φίλος....θ αρχίσει ξανα......χιονίζει πριν προλάβω να το σημειώσω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοπανικόςςςςςς.......στουπάρεςςςςςς.....είπαμε παιδια μονο δορυφορική και προσεκτικά.....δεν τελιώνει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Εντάξει μπροστά σ αυτά που βλέπω, το δικό μου βίντεο είναι ιεροσυλία 

Εχω ανεβασει κι εγω τετοια βιντεο και με πιο ψευτοχιονα.Οτι δινει χαρα πρεπει να ανεβαινει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...