Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι Κυκλαδες δινουν ρεστα...Ολικη χιονοστρωση εστω και πασπαλα στη Συρο...Χιονιζει και αλλα νησια κυριως στις βορειες Κυκλαδες..Μαρτη μηνα να στρωνει στις Κυκλαδες δεν το λες συνηθες..

275639944_10158321460297132_3063011360262566393_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ριχνει καλα παίδες.Έχει και -1,5  θερμοκρασία οπότε έχουμε ελπίδες για το κάτι  παραπάνω 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω να πιστεύω οτι αυτό είναι το προεόρτιο σε σχέση με αυτό που περιμένουμε μετα τις 12!! Αντε να δουμε!! Μαρούσι έναρξη απο διασπαρτες.. -0,1Co

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Παιδιά Σάββατο απόγευμα φεύγω αεροπορικώς για Μυτιλήνη τι λέτε θα καταφέρω να φύγω??? Τι καιρό θα έχει εκεί???ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ 

Και εμένα γυρίζει η γυναίκα από Κέρκυρα Σάββατο 19:00

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά.....έτσι και πέσει μέσα ο ..... Κλέαρχος Στυλιανίδης στην πρόβλεψη του για χιονοθύελλα απόψε, ακόμα κι αν αποκλειστω αύριο το πρωί σε κάνα δρόμο, θα του χαρίσω τα 2 χιλιάρικα της αποζημίωσης. Χαλάλι του!!! Αγόρι μου εσύ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Καλά.....έτσι και πέσει μέσα ο ..... Κλέαρχος Στυλιανίδης στην πρόβλεψη του για χιονοθύελλα απόψε, ακόμα κι αν αποκλειστω αύριο το πρωί σε κάνα δρόμο, θα του χαρίσω τα 2 χιλιάρικα της αποζημίωσης. Χαλάλι του!!! Αγόρι μου εσύ!!!!!

Χαχα ο Κύπριος δεν ξερει τι θα πάει χιονοθύελλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προφανώς ο Στυλιανίδης δεν το είπε μόνος του, η Εμυ θα βλέπει απο το περιοχικό ή από άλλα στοιχεία ότι υπάρχει ενδεχόμενο υποτροπής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...