Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, Bakounin said:

Θρακομακεδόνες έχουμε ήλιο και ψευτοχιονόπτωση με Τ 2 και Λυκόβρυση ζουγκλοκάμερα χιονίζει κανονικά. Τι φάση με την τοπικότητα; 

η καμερα πρεπει να ειναι αμεσως μετα τον κομβο καλυφτακη (θρακομακεδονες) προς εξοδο κατω κηφησιας - αν δεν κανω λαθος...και κοιταει προς αθηνα! ενω παλια κοιτουσε "προς" λαμια..

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Bakounin said:

Θρακομακεδόνες έχουμε ήλιο και ψευτοχιονόπτωση με Τ 2 και Λυκόβρυση ζουγκλοκάμερα χιονίζει κανονικά. Τι φάση με την τοπικότητα; 

Στην Νεα Ερυθραία/Βαρυμπόμπη είναι η ζουγκλοκάμερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, geod said:

η καμερα πρεπει να ειναι αμεσως μετα τον κομβο καλυφτακη (θρακομακεδονες) προς εξοδο κατω κηφησιας - αν δεν κανω λαθος...και κοιταει προς αθηνα! ενω παλια κοιτουσε "προς" λαμια..

Η κάμερα είναι λίγο πιό ψηλα, μετά την είσοδο της Νέας Κηφισιάς δίπλα στην ΕΛΙΝ. Ουσιαστικά είναι ανάμεσα στο Καλυφτάκη και την γέφυρα Βαρυμπόμπης. Ναι κοιτάει πρός Αθήνα. 

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδες, δε πατε να βρειτε τον κασκολάκια να βρουμε την ηρεμια μας? εγω κλεινω - παω για καφεδαρα πολιτεια : ) τα λεμε το απογευμα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... Μαρμάρι , Ν. Εύβοια ..... υψόμετρο 0 m ...... XIONAEI .....!!!!......🤣.....

..... δες τη τη κάμερα ...... ( @Ζερίκιος )

http://www.in-karystos.gr/timetables-marmari.html

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, geod είπε:

η υπομονη ειναι αρετη. . .

Δεν λέω για μένα. Εγω μια χαρά ειμαι με στουπαρα που βλέπω έστω ον οφ. Για μέσα το λεκανοπέδιο λέω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε λίγα λεπτά, θα έρθει κύμα που συγκλίνει από Α και το Αιγαίο μπαίνοντας ΑΒΑ.....και θαρρώ θα επεκταθεί....περίεργα πράγματα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...