Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωωω αυτη η υγρασια, δεν την κραταει καθολου τη νιφαδα, το γυρναει σε χιονονερο... εκει ειναι που η Τ δεν μας κανει τιποτα ακομα κι οταν ειναι 0.7 βαθμοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκόπελος:

image.thumb.png.27ca49a299c5b70be3269a9318d4d91f.png

Live:https://www.astratv.gr/skopelos-livecamera/

Σκιάθος :

image.png.ec068e875b30505ace1ce58228a3771b.png

Live: https://www.webcamgreece.com/webcam-skiathos-port.html

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stam είπε:

Εμφανώς κατώτερη των προσδοκιών... Αυτή την ώρα έπρεπε να ρίχνει πάρα πολύ και να ηταν το πικ..

Δεν θελουμε το πικ φιλε μου μεσημεριατικα..Χιλιες φορες να καθυστερησει και να ερθει αργοτερα...Για λογους προφανεις και ευνοητους..🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.....'' ..... Κοκκινομηλια Ευβοια 2+ αληθινα μετρα!!! .... '' .... αναφέρει ο φίλος Bill Kapo .....

 

 

 

 

Αυτά είναι χιόνια!!!

 

Ξέρω, σε όλους μας, ένα σαλάκι έτρεξε καθώς κοιτούσαμε τις φωτογραφίες........

Επεξεργάστηκε από Μεσσαπός
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Stam said:

Εμφανώς κατώτερη των προσδοκιών... Αυτή την ώρα έπρεπε να ρίχνει πάρα πολύ και να ηταν το πικ..

Αυτό έχει δύο αναγνώσεις. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Stam said:

Εμφανώς κατώτερη των προσδοκιών... Αυτή την ώρα έπρεπε να ρίχνει πάρα πολύ και να ηταν το πικ..

2-6 το πικ σύμφωνα με τις προγνώσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, sakis13 said:

Δεν θελουμε το πικ φιλε μου μεσημεριατικα..Χιλιες φορες να καθυστερησει και να ερθει αργοτερα...Για λογους προφανεις και ευνοητους..🙂

Μα αυτό θέλω και εγώ, αργότερα. Αλλά κανένας δεν είχε μιλήσει για ένταση αργότερα, παρά για τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Stam said:

Μα αυτό θέλω και εγώ, αργότερα. Αλλά κανένας δεν είχε μιλήσει για ένταση αργότερα, παρά για τώρα.

φιλε μου δεν εχουμε ραντεβού.κατα προσεγγιση ειναι οι ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Stam said:

Μα αυτό θέλω και εγώ, αργότερα. Αλλά κανένας δεν είχε μιλήσει για ένταση αργότερα, παρά για τώρα.

Όλοι για μετά το περιμέναμε μέχρι και χθες αλλά και η Εμυ/Αστεροσκοπείο. Αυτό που άλλαξε είναι ότι έδινε ο Τζίφος το πικ τώρα αλλά είναι εμφανές πως το μοντέλο έχει βγει εκτός και από τη δορυφορική φαίνεται πως αν κάνει κάτι θα το κάνει αργότερα. Οπότε απλώς περιμένουμε. Αυτή τη στιγμή θα ήταν χάσιμο υετού ο,τιδήποτε κι αν κάνει. Προς το απόγευμα πέφτουν και τα επίπεδα παγοποίησης, εκ των πραγμάτων δεν περιμένουμε κανένα θαύμα αλλά λίγες ώρες χιονοχαμού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς μας έχει περικυκλώσει ομίχλη και δεν λέει να φύγει. 93% υγρασία και όλος ο υετός πέφτει σαν χιονόνερο, δεν μπορεί να σχηματιστεί νιφάδα. Παγώνουν όλα γιατι η Τ ειναι 0.8.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...