Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αλήθεια πάντως είναι ότι Μεταμόρφωση δεν έχει σταματήσει καθόλου να ρίχνει από τις 3 που ξεκίνησε. Πότε λίγο πότε περισσότερο και είναι ωραίο το άτιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@teo_73 @tendcol Χρόνια πολλά και τυχερά στα παιδιά.. με υγεία.... και μακάρι απόψε να πούμε στην υγειά μας!!!!!

Ακόμη εδώ και παρά τη συννεφιά, δεν υφίσταται ακόμη κανένας.. ούτε kongas dragon... ούτε bowser dragon...... κι ο bowser απ' τη σειρά super mario να ήταν, θα πέταγε ψυχρές ''φωτιές''.... κάτι βρε παιδί μου.........

.... πλέον παιδιά άλλον δράκο περιμένουμε... τον dragon hero, αλλά προς το παρόν παίρνουμε τον dragon zero! Μα πόσοι δράκοι υπάρχουν τέλος πάντων εκεί έξω;; καιρέ μου.. τρεελανεε μας κι άλλο..ου🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τ 0,7 στα 300 της Κηφισιάς 

Ένα φου θελουμε και μηδενίζουμε και μπουκάρει . Άντε μωρεεεε 

μια Στούπα να την ζήσουμε ακόμα φέτος και ας μην κρατήσει πολύ . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζουγκλοκάμερα δίνει πόνο, λογικά έρχεται κύμα και όπου φτάσει. Εδώ ασθενής χιονόπτωση ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοθύελλααααααα....δώσεεεεεεε.....πέφτει για τα καλά και η Πάρνηθα......η υφεση ανεβασε Τ/....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν έχει σταματήσει να ρίχνει εδώ και πάρα πάρα πολλες ώρες, αλλά τις περισσότερες στιγμές ειναι κατι πολυ λεπτες νιφαδες και άλλοτε λιώνουν εύκολα όταν φτάνουν στο εδαφος (σουλοτα το λενε στο χωριο μου αυτο το χιονι) και παρότι εχουμε να δούμε τον ηλιο απο το πρωί, εχουμε μονο ελαχιστη αχνη πασπαλισμενη στη φυση, σε κεραμιδια και σ' αυτοκινητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...