Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Τώρα ρίχνει ή έκοψε;

Μέσα στο Κιλκίς δεν ξέρω αλλά 20 χλμ πιο βόρεια που είμαι ρίχνει πολύ καλά τώρα...!!😍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα...θέλουμε επιμήκυνση υετού...μας λείπουν αλλά 20 χοντρικά μμ..που είναι?όεο?😁...όταν έπεσα για ύπνο είχε 8 τώρα έχει 10

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αστραπές μπουμπουνητα και βροχή εδώ και λίγη ώρα στον Ποταμό Κέρκυρας μου αναφέρει η γυναίκα μου ...θερμοκρασία 4.9 !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Δεν μπορεί,δεν μπορεί.Στα 10mm φθάσαμε αλλά 3 βαθμούς έχουμε με 88 υγρασία,οπότε ούτε λιωμένη νιφάδα δεν είδαμε.Και δυτικότερα στα διαβατά με χαμηλότερη Τ τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω εριξε λιγο χιο ονερο κατα τις 2 δεν ειχαμε τ .?παμε ηξα τα σημερινα αν πεσουν τοσο εξω τα μοντελα ουτε 10 ποντο να περιμενω ...εριξε πουθενα τοσο υετο πουε δειχναν βγηκε σσυγκλιση αλλου η δε βγηκε καν;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά αστοχία, ωστώσο μαθαίνω οτι ρίχνει παπαδες πανοραμα και εδω ευοσμο αρκετη βροχουλα εδω και μιση-μια ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραία Στούπα στο Κιλκίς τώρα. Κρίμα να μην είναι Ιανουάριος να χώνει πράγμα. Μόνο στις εύκολες πιάνει και αυτό όταν κόβει σε ένταση λιώνει γρήγορα 

 

Το βίντεο την αδικεί την Στούπα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.

Βλέπω για ακόμα μια φορά ψιλοφολα η φάση για Θεσσαλονίκη.

Βέβαια στη Κηφισιά Θεσσαλονίκης μια χαρά έριξε τα μμ που έδειχναν τα μοντέλα,20 έλεγαν είκοσι έπεσαν.

Το βράδυ έρχομαι να οργανώσω το στράτευμα και να δίνω τις αναφορές μου ερχόμενος από Αθήνα- Θεσσαλονίκη..

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...