Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 minutes ago, Beach-snow NG said:

Χιονοβόλτα από Μελίσσια προς Ανω Βριλήσσια και πίσω, την ώρα της ποιοτικότερης χιονόπτωσης του φετεινού ιστορικού χειμώνα και του ιστορικότερου Μάρτη του 21ου αιώνα!!!

https://www.facebook.com/1212270755/videos/pcb.10228645863910830/936736887035817

https://www.facebook.com/1212270755/videos/pcb.10228645863910830/1123846268366467

Θεικά βίντεο!! Χιονοτρέλα!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Κρίμα δε λες τίποτα. Θέλει να πουλήσει η ιδιοκτήτρια το σπίτι και μετακομίζω στο ταπεινό καιρικά Χαλάνδρι, έκανα ολική ανακαίνιση στο πατρικό. Δεν πειράζει Γιωργαρα λογικα θα είναι προσωρινό. Τα σχέδια εχουν την βασίλισσα Ιπποκρατειο αν όλα πάνε καλά. 

Εδω έλιωσε η Πετσούλα π είχαμε βάλει και δε ρίχνει τίποτα 

Χαλάνδρι???? ΣΩΘΗΚΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ. Βλέπεις τι γίνεται άλλωστε εκεί...😂

Σορρυ που τρολάρω παίδες, πιάστηκε ο αυχένας μου κοιτώντας το φεγγάρι με το αμόρε....

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλεκτρικά σε βόρεια Αττική αν είδα καλά τον χάρτη. 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα πολύ βόρεια του νομού δεν χιονίζει, ούτε και στα πολύ ανατολικά, ούτε και στα δυτικά, ούτε και στα νότια. Τι τζόκερ είναι αυτό εντός λεκανοπεδίου και πέριξ αυτού απόψε; Εγώ θέλω της Τρίτης και θα είμαι οκ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Πωπωπω τι ρίχνει παλιιιιιιιι

Στειλτο κάτω χα χα. 
Αρχίζει  να ρίχνει ξανά πιο χαλαρά τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατεβαινει μεγαλο κυμα στα ανατολικα.Ιπποκρατειος και Δροσοπηγη πινουν μοχιτο παρεουλα κατω απο το ανοιξιατικο φεγγαρι που παιζει κρυφτο με τα νωχελικα συννεφακια.🍌🍌🍌🍌🥒🥒🥒

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, spirosm είπε:

Στα πολύ βόρεια του νομού δεν χιονίζει, ούτε και στα πολύ ανατολικά, ούτε και στα δυτικά, ούτε και στα νότια. Τι τζόκερ είναι αυτό εντός λεκανοπεδίου και πέριξ αυτού απόψε; Εγώ θέλω της Τρίτης και θα είμαι οκ.

ειλικρινα φίλιππος και το τωρινο ειναι κυριολεκτικα ακραια παραδειγματα συγκλισης μικρης εκτασης ακριβως στον υμηττο και πεντελη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Τα σχέδια εχουν την βασίλισσα Ιπποκρατειο αν όλα πάνε καλά.

Για σας τους υπερβόρειους είναι η ζωή!!! Εμείς εδώ αν καταφέρουμε μέσα στην επόμενη 2ετία να πάμε Γαλάτσι (από το Πατησιοκύψελο που μαστε τωρα), θα λέμε ότι ήμασταν και 1 φορά τυχεροί στη ζωή μας. Θα πάω να ζητήσω βοήθεια από Βαρδινογιάννη. Έφυγαν οι ντροπές.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξύπνα κυρά μου!! Σε γνωρίζω (απο κοντά) σχεδόν 30 χρόνια. Αν μουλαρώσεις....ΣΚΑΣ ΓΑΙΔΑΡΟ παναθεμά σε!! Σηκω βρε Τρύφωνα! Σήκω βρε  ρεζίλι της Πλατανιάς!!

image.thumb.png.79a0ce84ee551d5076dcc50b0e69dc9b.png

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...