Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα κουλά του ορογραφικού υετού ουσιαστικά αυτό που συμβαίνει τώρα στην Αθήνα. Άλλες περιοχές θάβονται με ραγδαιότητες κ άλλες κοιτάνε τα αστέρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κατεβαινει μεγαλο κυμα στα ανατολικα.Ιπποκρατειος και Δροσοπηγη πινουν μοχιτο παρεουλα κατω απο το ανοιξιατικο φεγγαρι που παιζει κρυφτο με τα νωχελικα συννεφακια.🍌🍌🍌🍌🥒🥒🥒

Έτσι, έτσι. Να σε πάρω να πάμε κέντρο να δούμε χιονάκι....Πάντως δεν την πάει την ΕΜΥ. Έπαιξε το σίγουρο θεωρητικά (την Πάρνηθα) και μόνο εκεί δε χιονίζει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowy Stathis είπε:

Στειλτο κάτω χα χα. 
Αρχίζει  να ρίχνει ξανά πιο χαλαρά τώρα 

Ερχεταιιιιιιιιιιιιι...στουπιζει τρομερά τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teopap7 είπε:

Ωραιότητα το πολυ 80 μετρα χανομαιιι

Εδώ ορατότητα ΜΟΛΙΣ στα 20 μέτρα!!! Εχουν ένα γλέντι εδώ δίπλα και τσικνίζουν ακόμα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι ριχνει παναγια μου... πραγματικα το στο καλο. ειναι σαν να ζουμε την ιδια μερα ξανα και ξανα σε καθε ψυχρη εισβολη φετος απο την ελπιδα και μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ορατοτης μηδεν....μονο γειτονικσ διπλανα.....καταδπροι οι δρομοι....λαιλαπα μας καλυπτει......Θεε μου τι ζουμε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θαύματα ο ΒΑ. Μόνο αρνητικό το ότι η θερμοκρασία δεν πέφτει αλλά είναι ένα έπος αυτό που γίνεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός ρε παιδιά χαμός … είμαι συγκινημένος και εκστασιασμένος μαζί … Ρίχνει τα κερατά του έξω … δεν το περίμενα με τίποτα…. Όλα και όλοι εκτός … μόνο ο μπάρμπα beach snow το έλεγε … ( να σαι καλά Κωστή με τη θετική σου κριτική ενέργεια )

Το καλύτερο δώρο … αφού σαν σήμερα πριν 45 χρόνια ήρθα στον κόσμο … 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέφτω για ύπνο παιδιά. Εξάλλου χορτασμένος πλέον, δεν έχει νόημα. Να θυμάστε αυτή τη βραδιά, πολύ πιθανό να μην ξαναδούμε 20 Μαρτίου να στρώνει στο λεκανοπέδιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...