Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπική μου άποψη είναι ότι η σημερινή νύχτα θα είναι και η καλύτερη λόγω Τ (μέχρι το πρωί θα έχουμε ως και -9 στα 850)...ο υετός είναι ήδη εκτός και μάλιστα το ΒΑ ρεύμα θα συνεχιστεί ως το πρωί με καλύτερα μάλιστα 500αρια...δεν θα μου κάνει έκπληξη να ξυπνήσουμε με 5-10 εκατοστά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδιανοητο..Η χιονοκουρτινα και το κλεισιμο εφτασε Πειραια...Ληψη απο Ταυρο...Ειμαι 41 ετων..Μακραν ο κορυφαιος Μαρτης που εχω ζησει..Μετα το 1987 που ειναι εκτος συγκρισης..Βρεχει πολυ εδω αλλα μεσα εχει μπαμπακια!!!

tavros.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ειλικρινά δεν ξέρω. Απολαύστε ο, τι πέφτει. 

εντωμεταξυ δεν καταλαβαινω τι 500αρι εχουμε . βλεποντας δορυφορικη κανεις αδαης θα ελεγε οτι ειναι -30 ισως -35 εστω. κατι τετοιο....
οταν κοιταω τα μοντελα παθαινω σοκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O ουρανός παραμένει κόκκινος, παρ ότι έκοψε εδω Μελίσσια....ολικότατη χονόστρωση και -0,4οC......έρχεται κι άλλο......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλα σε εξαρσεις πεφτει η θερμοκρασια και με το που κοβεται ο υετος, ξανατσιμπαει. Υμμητιακή υπόθεση και ανατολικής Πεντέλης. Άμα βλέπεις Ζωγράφου με χαμηλότερη Θερμ από Μαρούσι, δε θέλει σκέψη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με Αυλώνα και Δροσοπηγη να ξερνάει, υπάρχει συνέχεια. Ίσως και για περισσότερους. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Με Αυλώνα και Δροσοπηγη να ξερνάει, υπάρχει συνέχεια. 

Ναι,για τα αδικημενα δυτικα ελπιζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Και αφου κοβει κατω...ξερναει εδω.

Φαινόταν το περιμενα απο δορυφορική....όπου ναναι λέω θα βγει τελάλης Δροσοπηγιώτης...χαχαχαχαχ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ναι,για τα αδικημενα δυτικα ελπιζω.

Με πρόλαβες πριν το Edit. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί να μην έχει καλούπι, αλλά μου θυμίζει οντως σιβηρικούς 90' που παίζανε μπαλα σχεδόν πάντα την νύχτα προς ξημέρωμα!! 

Αρχίζω να νιώθω αυτό το  φτερούγισμα πως θα ξυπνήσουμε κατασπροι!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η εμμονή στα νοτιοανατολικά προάστια είναι ασύλληπτη. Να χιονίζεται πιο εύκολα Νέα Σμύρνη, Δάφνη, Ηλιούπολη από εδώ, είναι κάτι καινούργιο. Και δε μιλάω για τα ψηλά της Ηλιούπολης στα 150-200μ αλλά για παρόμοια υψόμετρα των νπ στα 90-100μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Ζερίκιος said:

Αυτή η εμμονή στα νοτιοανατολικά προάστια είναι ασύλληπτη. Να χιονίζεται πιο εύκολα Νέα Σμύρνη, Δάφνη, Ηλιούπολη από εδώ, είναι κάτι καινούργιο. Και δε μιλάω για τα ψηλά της Ηλιούπολης στα 150-200μ αλλά για παρόμοια υψόμετρα των νπ στα 90-100μ.

Δεν είναι κάτι καινούργιο αλλά σίγουρα σπάνιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...