Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..... ρίχνει τον κ#λ% του ......!!!!!.... με 0.6 C ...... !!!!!.... τι νύχτα κι αυτή ...... !!!!!!! .....όλα άσπρα έξω .....!!!!!...... 

...... ο καλύτερος Μάρτης μετά τον ασύγκριτο του 1987 .....!!!!!!......

..... ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ Ο ΦΕΤΙΝΟΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΤΟΞΟ ΤΟΥ L.A. .......!!!!!!!!.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Καλή συνέχεια στους Εσκιμ....εεεε στους φίλους του ανατολικού τόξου. Τους λυπάμαι πραγματικά που  το πρωινό της Κυριακής θα το χαραμίσουν στο ξεχιόνισμα των αυλών και των αυτοκινήτων τους. Τους έυχομαι να ρίξει τόσο χιόνι που να τους δυσκολέψει τη ζωή αύριο το πρωί. 

Καληνύχτα!!!!! Η αρχόντισσα βαριέται. Και είπαμε....αν δεν θέλει μια γυναίκα....δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ!!

image.thumb.png.09181d74a52e69b9eb7609f0d47015aa.png

Ποπο τραγικη η εικονα της παρνηθας 

Ουτε χιονοκουρτινες δεν διακρινονται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, SnowNurse said:

Δύο στενά από το σπίτι μου, μία μπανανιά φέτος είχε πολύ πράμα....

Χαρείτε φίλοι όπου το ρίχνει, το μαρτιάτικο χιόνι είναι πανέμορφο.

Αυτό σκέφτηκα και γω η Νίκαια έχει αρκετές μπανανιές βασικά για κάποιο λόγο. Το έχω προσέξει σε αρκετά στενά. Καλά σε πολλές περιοχές της Αθήνας έχει μπανανιές αλλά ειδικά τα Δ/ΝΔ βλέπεις αρκετές. Στο Αιγάλεω επίσης χαμούλης από μπανανιές. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

@menidi τι γινεται;;;Δεν μπορει να μην κατεβει σε κανα τεταρτο εκει.

Καλά...πιο εύκολα θα μου κατέβει ο πυρετός Γιώργο....🤣

Και χωρίς χάπι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Ο Πειραιάς και οι γύρω γειτονιές του ξέρουμε τι κάνει? Βλέπω στις κάμερες τίποτα αλλά δε μπορώ να διακρίνω αν ρίχνει ψιλό ψιλό χιονόνερο έστω. 

Από φίλους μου που μίλησα, τίποτα απολύτως. Και μέχρι κάποια ώρα Κορυδαλλός και περιξ6δεν είχαν ούτε καν χιονόνερο, οι δρόμοι στεγνοί!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκινησαν τα εκχιονιστηκα στο 17ο🤣

Γεια σου εμυ με τις βροχουλες σου

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, enigma said:

Από φίλους μου που μίλησα, τίποτα απολύτως. Και μέχρι κάποια ώρα Κορυδαλλός και περιξ6δεν είχαν ούτε καν χιονόνερο, οι δρόμοι στεγνοί!

Ναι βλέπω και γω τώρα την κάμερα του Πειραιά. Ολόστεγνος φαίνεται αν και έχει κλείσει ο καιρός. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν ήταν Γενάρης οι περιοχές βορειότερα και ανατολικότερα του κέντρου θα μετρούσαν εκατοστά. Απίστευτη νύχτα. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε Θανασακο βγες εξω να δεις που χιονιζεσαι.....μιλαω μ ενα καλο φιλαρακι που νενει καπου κοντα σου??!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ συνεχίζει γύρω στους 2 βαθμούς με χιονόνερο που το γυρνάει περισσότερο σε χιόνι όταν έχει ένταση. Το video νωρίτερα από Μεσογείων, στο ύψος του Σταυρού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Είναι από τις νύχτες που τρελαίνεσαι. Βροχή με 2.5 βαθμους

Από τις νύχτες που τρελαινόμσστε επειδή μένουμε σε υψόμετρα <200μ και μακριά από τους ορεινούς όγκους του νομού.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Π Φάληρο τωρα πολύ νερό κ Τ αυτοκίνητο 3 

το αξιοπρεπες στρωμένο χιόνι έκοβε κάπου Βριλήσσια έξοδο Αττικής οδού,  χιονίζε φουλ βεβαια αλλά η διαφορά με Κεφαλάρι Μελισσια Πεντέλη ήταν μεγάλη.  Παλαιά Πεντέλη στρωμένο και στα στενά . Εκεί έδινε 0 στο θερμόμετρο 

Καλή απόλαυση στους βόρειους,  το πιάσαμε για τα καλά σήμερα το είδαμε κ στρωμένο,  τελεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...