Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...... μάγκες την πέφτω ..... ρίχνει ακόμη ..... και μάλλον έχει και συνέχεια ..... αλλά ότι και να γίνει από δω και πέρα αυτό που μετράει είναι ότι ζήσαμε οι περισσότεροι μια αξέχαστη χιονο βραδιά ..... είχαμε από το 2003 να στρώσουμε χιόνι εδώ τέτοια εποχή ..... σας αφήνω και όλα τριγύρω είναι άσπρα εκτός από τους ασφαλτόδρομους ..... 

...... το ανατολικό τόξο του Λεκανοπεδίου αναλογικά ήταν από τις περισσότερο ευνοημένες περιοχές εφέτος ...... μας έκατσε που λένε .....!!!!!!...... εξάρες με την ''Ελπίδα'' ..... έξι-πέντε με το Φίλιππο .....  πεντάρες απόψε ..... !!!!!!..... λέτε να κλείσουμε με εξάρες ....?????!!!!!...... 😅 .......

 ...... Καληνύχτα .... από το χιονισμένο Χ. Κ. Χαλανδρίου ...... 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με αυτο παρεα, πεφτω για λιγες ωρες ξεκουραση.....νιφάδες βγαζουν τα ματια μου.....θα αναλαβω υπηρεσια, στο χαραμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είπα πως αν ξεκινήσει παλι, θα παω να την πέσω, να θυμηθώ τα παλια.. να ξυπνήσω κ να τα δω ολα στρωμένα!! 

Ξεκίνησε με απότομο δυνατό μπασιμο!!!

ΠΑΡΑΔΕΙΣΕΝΙΑ ΝΥΧΤΙΆ!!!

Πραγματικά ονειρεμένα...

Δεν εχω λόγια!!! 

... ρίχνει τη μάνα κ τον Πατέρα του λέμεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... την τρέλα μου μέσα ..... πάω να κοιμηθώ με τύψεις που αφήνω το μαμημένο να πέφτει ..... με ωραίο κουσούρι γεννηθήκαμε 😋 ..... ούτε να κοιμηθούμε σαν άνθρωποι .....!!!!.... σε κανά τρίωρο με βλέπω στο πόδι ...... άντε ξανά καληνύχτα ..... λέμε τώρα ..... 😁

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ χιόνι με στρώσιμο κ σε στενά σε Αγία Παρασκευή από βιντεακι που μόλις είδα κ τραβήχτηκε πριν 2 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Σε ποιον δρόμο είναι εκεί;

 

34 λεπτά πριν, snowmanis είπε:

Σε ποια περιοχή είναι τραβηγμένο το βίντεο??

Λεωφόρος Δημοκρατίας Μελίσσια είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...