Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν φτάνουν για παραθαλάσσια οι Τ,ούτε για κέντρο. Κατεχάκη στο 401 χιονόνερο και μόνο στη καλή ένταση το γυρίζει σε καθαρό χιόνι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο Χαλκιδα.

Χιονολυτος εδω με κλειστο καιρο και τις υγρασιες στο Θεο! Απο 45% εχθες το βραδυ, με την εναρξη των φαινομενων χτυπαμε 90%++…ατιμος ΒΑ. Θερμοκρασια 2,9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, EVIA 1987!! said:

Καλημερα απο Χαλκιδα.

Χιονολυτος εδω με κλειστο καιρο και τις υγρασιες στο Θεο! Απο 45% εχθες το βραδυ, με την εναρξη των φαινομενων χτυπαμε 90%++…ατιμος ΒΑ. Θερμοκρασια 2,9

Νομιζω αυτο ειναι και το μόνιμο προβλημα της Χαλκίδας σε οριακές καταστάσεις και ας εχει χαμηλότερη απο Αθηνα στα 850.Κανει ζημια η υγρασια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, south coast said:

Νομιζω αυτο ειναι και το μόνιμο προβλημα της Χαλκίδας σε οριακές καταστάσεις και ας εχει χαμηλότερη απο Αθηνα στα 850.Κανει ζημια η υγρασια

Η Κωνσταντινούπολη τη Παρασκευή με -12 είχε χιονόστρωση μόνο σε χόρτα και αμάξια 😄 ..παίζει να χιονίζει με 99% εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηρθε το ρευμα μαζι με.ΧΙΟΝΟΘΥΕΛΛΑ ζωγραφου....

Ριχνει 16 ωρες ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ....

Με.αρνητικες θα ειχαμε νεα Ελπιδα ... αλλα με 1.5 εως 0.2 δυστυχως στρωνει κ λιωνει...μ

Ριχνει ΣΚΟΤΩΜΟ στουπαρα τωρα με 1.8 !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σηκωνει σιγα σιγα,ανέβηκε η Θερμοκρασία . Για κάποιο λόγο μου έρχεται να γράψω " και του χρόνου! " .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Στουπα και στο Κοκκινο βοιωτιας..Μολις μου στειλε φωτο η πεθερουλα μου..

IMG-c8a9fc3a7ccc70e9dc8072546467afd9-V.jpg

@oldboy332 την νιωθεις την ντροπη να σε πνιγει;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

401 Κατεχάκη λίγη βροχούλα μετά τη πρωινή καλή χιονόπτωση ...δεν βλέπω να ξαναριχνει αφού ανεβαίνουν τα υψόμετρα μέσα στην ημέρα. Να δούμε Τρίτη μήπως βγάλει επιφανειακό βδ όπως δείχνει ο παιος αν τα βπ καταφέρουν α σκοράρουν για τελευταία φορά φέτος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Στουπα και στο Κοκκινο βοιωτιας..Μολις μου στειλε φωτο η πεθερουλα μου..

IMG-c8a9fc3a7ccc70e9dc8072546467afd9-V.jpg

Δεν την έχεις μάθει να κάνει και ζουμ 😄. Καλημέρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

@oldboy332 την νιωθεις την ντροπη να σε πνιγει;;

Σκέψου ότι χιόνιζε κι εκεί από χθες και δεν γεννήθηκε η επιθυμία μέσα μου να φύγω από Κρυονέρι ( εκτός από αυτή που υπάρχει πάντα 😄) . Εγώ γίνει ένα ανθρωπόμορφο τέρας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικα οτι ειδαμε ειδαμε οι πεδινοι του λεκανοπεδίου θερμοκρασια εδω πλεον στον θεο 4,5c και χιονονερο .Του χρονου με υγεια παλι😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά

σας παρακολουθώ τον τελευταίο καιρό ειδικά όταν έχει τέτοιες καιρικές συνθήκες όπως αυτές. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι η Τ που αναφέρετε συχνά πυκνά? 

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, userMak είπε:

Καλημέρα παιδιά

σας παρακολουθώ τον τελευταίο καιρό ειδικά όταν έχει τέτοιες καιρικές συνθήκες όπως αυτές. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι η Τ που αναφέρετε συχνά πυκνά? 

Ευχαριστώ

Θερμοκρασια φιλε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Τρομερές εικόνες για άλλη μια φορά φέτος από την Αττική, μάλιστα αυτή τη φορά τέλη Μαρτίου!! Εδώ συννεφιά αυτή τη στιγμή, αν και απ'οτι μου είπαν χιονιζε από τις 6 μέχρι τις 9:30...  Να δούμε αν θα μας έρθει τίποτα άλλο. Ο Μάρτης πάντως έχει φτάσει τις 5 μέρες χιονοπτωσης(ή 6 με την χθεσινή όπου απλά έπεφταν νιφάδες για κανένα 10λεπτο).

Οι Κωφοί, στα 500μ της Όθρυς χιονάκι και σήμερα 

406671332_(25).thumb.jpeg.6972e43b35d7f5b376c8893a89127fae.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, userMak said:

Καλημέρα παιδιά

σας παρακολουθώ τον τελευταίο καιρό ειδικά όταν έχει τέτοιες καιρικές συνθήκες όπως αυτές. Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι είναι η Τ που αναφέρετε συχνά πυκνά? 

Ευχαριστώ

Η θερμοκρασία από το temperature 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Εύβοια. Στον δρόμο για Καθενους. Δυνατές χιονοπτώσεις κατά διαστήματα που έπιασαν και στα χορτα! Έριξε και ένα μπουμπουνητο πριν λιγο!20220320_094416.thumb.jpg.3c27948e150c492feabbd663bf3765a3.jpg20220320_094631.thumb.jpg.8eb565069eac618542b17952ff208154.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...