Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Μεσσήνιος είπε:

Παίζουμε τα ρέστα μας από εδώ και πέρα...στις καθυστερήσεις μπαίνουν συχνά τα ωραιότερα γκολ...

ΠΑΜΕΓΕΡΑ!!!

Άμα δεν έχουμε καθαρό -10 μήν περιμένεις τίποτα αδελφέ μ.. πάμε του χρόνου μέ υγεία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, casperakos είπε:

Άμα δεν έχουμε καθαρό -10 μήν περιμένεις τίποτα αδελφέ μ.. πάμε του χρόνου μέ υγεία 

ΒΔ επιφανειας θελουμε...φετος ειναι ολα με ΒΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΜΥ

ΑΤΤΙΚΗ
Καιρός: Νεφώσεις με τοπικές βροχές ή χιονόνερο. Χιονοπτώσεις θα σημειωθούν κατά διαστήματα στα ορεινά, ημιορεινά και πρόσκαιρα σε περιοχές με χαμηλό υψόμετρο. 
Ανεμοι: Βορειοανατολικοί 5 με 7 και στα ανατολικά τοπικά 8 μποφόρ. 
Θερμοκρασία: Έως 07 βαθμούς Κελσίου.

copy paste και για αυριο

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολα τα παιδια!!γυρω στα μεσανυχτα και μετα ειχαμε εκ νεου χιονοπτωση μετρια με μπαμπατσικες νιφαδες που πεφταν ωραια και απαλα.το πιασε αμεσως αλλα μαλλον δεν κρατησε και πολυ(κοιμηθηκα χαχα)και το πρωι ειχε μια πετσα σπουργιτιου ισως και κοτσυφιου χαχα παντου εκτος δρομων.εως πριν λιγο ειχε στα ανηλια.στους -3.5c η χαμηλοτερη και στους 6c τωρα με φουλ εκτυφλωτικο ηλιο😁

εδω στις 12 και μιση μετα τα μεσανυχτα περιπου

Y4ANwpe.jpg

και το πρωι με την πετσα σπουργιτοκοτσυφιου!!πισω το πυκνοδασωμενο και χιονοσκεπες βερμιο.τα ασπρα μπαλωματα ειναι αποτελεσμα υλοτομιων

06BhwCQ.jpg

 

 

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

ΑΤΤΙΚΗ 
Καιρός: Νεφώσεις με τοπικές βροχές ή χιονόνερο. Χιονοπτώσεις θα σημειωθούν κατά διαστήματα στα ορεινά, ημιορεινά και πρόσκαιρα σε περιοχές με χαμηλό υψόμετρο. 
Ανεμοι: Βορειοανατολικοί 5 με 7 και στα ανατολικά τοπικά 8 μποφόρ. 
Θερμοκρασία: Έως 07 βαθμούς Κελσίου.

copy paste και για αυριο

3..8c δεν εβγαλε? Ζεσταινει σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, geornik said:

3..8c δεν εβγαλε? Ζεσταινει σιγα σιγα

Ναι…

Δευτερα

ΑΤΤΙΚΗ 
Καιρός: Νεφώσεις με τοπικές βροχές ή χιονόνερο. Χιονοπτώσεις θα σημειωθούν κατά διαστήματα στα ορεινά, ημιορεινά και πρόσκαιρα σε περιοχές με χαμηλό υψόμετρο. 
Ανεμοι: Βόρειοι βορειοανατολικοί 5 με 7 και στα ανατολικά τοπικά 8 μποφόρ. 
Θερμοκρασία: Από 03 έως 08 βαθμούς Κελσίου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τελος οι κατω των 250-300 μετρα στην αττικη ,εχει παρει την ανοδο η Τ στα 850 .

Απο τα 400μ και πανω θα ελεγα για σιγουρια...κ στην Εκαλη στο σταθμο πλεον βλεπω 3,1c κ βροχουλα του θεου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξω χιονιζει ακοπα,ολα ειναι λευκα κι εγω απολαμβανω βογγοντας την προβατίνα και το τσιπουρο.Καπως ετσι πρεπει να ειναι ο παραδεισος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εξω χιονιζει ακοπα,ολα ειναι λευκα κι εγω απολαμβανω βογγοντας την προβατίνα και το τσιπουρο.Καπως ετσι πρεπει να ειναι ο παραδεισος.

Ακριβώς έτσι Γιώργη ξέρουμε να καλοπερναμε εμείς οι βουνισιοι,άντε στην υγειά μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως εγώ προσωπικά έχω ελπίδες για απόψε. Αφού θα έχουμε υετο και αφού βλέπω ότι όταν κλείνει για τα καλά ο καιρός χιονίζει μέρα μεσημέρι, πιστεύω ότι ίσως απόψε  έχουμε εφάμιλλες εκπλήξεις με τις χθεσινές.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, menidi said:

Πάντως εγώ προσωπικά έχω ελπίδες για απόψε. Αφού θα έχουμε υετο και αφού βλέπω ότι όταν κλείνει για τα καλά ο καιρός χιονίζει μέρα μεσημέρι, πιστεύω ότι ίσως απόψε  έχουμε εφάμιλλες εκπλήξεις με τις χθεσινές.

Ταφόπλακα εγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, south coast said:

Ταφόπλακα εγω

Και εγώ θα έβαζα αλλά τα μοντέλα είναι αλλού για αλλού με τον υετό από ότι φαίνεται οπότε ίσως γίνει κάτι. 

Θα δίνω αναφορές από 401 Κατεχάκη αν γίνει κάτι ενδιαφέρον το βράδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάνοντας σέντρα εκ νέου μετά από ένα break μιας ώρας και βλέποντας και την σατ είμαι πολύ αισιόδοξος για τις επόμενες πολλές βρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικα νομιζω τη Τριτη θα δουμε πολυ εντονα φαινομενα και γενικευμενα με διαρκεια. Δηλαδη θα γινει ενα δυνατο 3-4ωρο ντου οσο βρισκεται το χαμηλο στη Ροδο. Αλλα λιγο με ανησυχουν οι Τ αν και στα 500 εχουμε καλη υποστηριξη. Αλλα δεν αρκει αυτο.

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χτες το βράδυ στρώθηκαν έστω και πρόσκαιρα αρκετές περιοχές, εκεί που θεωρητικά τα μοντέλα δεν έδιναν παρά ψίχουλα έως και τίποτα. Το σημερινό βράδυ φαίνεται να υπάρχει ικανός υετός, μια χαρά Τ στα 850 και πλέον και στα 500, οπότε η λογική λέει (όσο μπορεί να υπάρξει λογική στον καιρό), ότι θα είναι μακράν πιο ενδιαφέρον βράδυ από το χτεσινό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχιζει κατα διαστηματα το χιονονερο ενω εχει ενταθει και παλι ο βα ανεμος...

Διονυσος πριν λιγο..

276290723_7166624876740955_9184145317510662476_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...