Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ποσο γκαντεμης ρεεεε....ποσο;;;;Ολικη χιονοστρωση δροσοπηγη ριχνει τον πατο του κι εχω φυγει

Kλείστα όλα πέτα τα κλειδιά και γύρνα πισωωωωωωωωωωωωωωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, biktoras1995 said:

Ευχαριστώ!
Άσε τα Νέα Στύρα έχουν χειμώνα... Εμείς 6,9 τώρα

Καλώς ήρθες και από εμένα! Εγώ δίνω αναφορές πού και πού από τους δικαστικούς υπαλλήλους, όταν είμαι εκεί ή έχω κάποιον φίλο που έχει όρεξη να μου στέλνει .... Γιατί δεν καταλαβαίνουν όλοι την ...τρέλα μου.......

Καλές μας αναφορές!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, snowmanis είπε:

Παιδιά καλημέρα. Ξεκινήσαμε και εδώ!!!!! Πολύ ψιλό αλλά ριχνει

Περιοχή?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Τι έγινε ρε παιδιά βλέπω τις αναφορές κοιτάω εδώ τίποτα...για φέρτε το κυριοι

Εσυ τιποτε, τιμωρια ....400μ δεν ηθελες?.....χαχαχαχα.....

Εκοψε Μαρουσι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά? Που είναι η επιδείνωση? 5-6 βαθμοί εδώ με ήλιο και συννεφιές που και που. Αδιάφορη κατάσταση.

Τελικά σε αυτό το χειμώνα για τα προσήνεμα.....3 πράγματα θα μεινουν για τους χιονόφιλους εδώ μέσα:

1. Η Ελπίδα

2. Το.... κλίνω το ουσιαστικό "υποτροπή" σε όλες τις πτώσεις

3. Η καταστρατήγηση των ορθογραφικών κανόνων.

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Εσυ τιποτε, τιμωρια ....400μ δεν ηθελες?.....χαχαχαχα.....

Εκοψε Μαρουσι!!

Χαχαχαχα για το βράδυ και μετά εννοουσα 400+...τώρα ακόμα τις αερομεταφερόμενες μας μπορούμε να τις δούμε

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

Τι έγινε ρε παιδιά? Που είναι η επιδείνωση? 5-6 βαθμοί εδώ με ήλιο και συννεφιές που και που. Αδιάφορη κατάσταση.

Τελικά σε αυτό το χειμώνα για τα προσήνεμα.....3 πράγματα θα μεινουν για τους χιονόφιλους εδώ μέσα:

1. Η Ελπίδα

2. Το.... κλίνω το ουσιαστικό "υποτροπή" σε όλες τις πτώσεις

3. Η καταστρατήγηση των ορθογραφικών κανόνων.

αιρχαιται! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Χαχαχαχα για το βράδυ και μετά εννοουσα 400+...τώρα ακόμα τις αερομεταφερόμενες μας μπορούμε να τις δούμε

Στη γειτονια μου ριχνει στουπαρες κ πιο πανω ακομη περισσοτερο Νεα Πεντελη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άγιο Στέφανο κ Άνοιξη πριν 20 λεπτά έριχνε ένα πολύ ψιλό και παγωμένο χιονάκι που έκανε γκελ στο παρμπρίζ. Έλιωνε άμεσα γι’αυτό κ δεν είχε στρώσει πουθενά. Το αυτοκίνητο μέτραγε τη θερμοκρασία στους 3.5 βαθμούς. Από Εκάλη και κάτω βροχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To ΒΑ ρεύμα κάνει θαύματα, απλώς θέλει -10 γεμάτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλη μι χρονιά που δεν ήρθε το -10...όταν θα έρθει θα είναι με λάθος τρόπο όπως το συνηθίζει άλλωστε. Καλές οι Μήδειες και οι ελπίδες αλλά όλο στο όριο παίζουμε με τέτοιες φάσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Στη γειτονια μου ριχνει στουπαρες κ πιο πανω ακομη περισσοτερο Νεα Πεντελη....

Σκέψου εδώ ούτε ως μέρα χιονόπτωσης δεν λογίζεται ως τώρα αφού δεν έχω δει στην κυριολεξία τίποτα...μάλλον είναι λίγο πιο ΒΔ από μένα τα όποια φαινόμενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, SNOWBLACK είπε:

Καλώς ήρθες και από εμένα! Εγώ δίνω αναφορές πού και πού από τους δικαστικούς υπαλλήλους, όταν είμαι εκεί ή έχω κάποιον φίλο που έχει όρεξη να μου στέλνει .... Γιατί δεν καταλαβαίνουν όλοι την ...τρέλα μου.......

Καλές μας αναφορές!!!

Ευχαριστώ!!
Εντωμεταξύ κι εγώ κυρίως κατοικία στο Χολαργό, εξωχικό στα Δικαστικά. Απίστευτη σύμπτωση!
(αν και τώρα σπουδάζω στο Βερολίνο).

Από αρχές του έτους έχουμε και σταθμό (στα Δικαστικά) αν θέλεις να κοιτάς κι εκεί:
https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IMARAT9
https://app.weathercloud.net/d7103572165#profile

Τις ημέρες με άπνοια και δυνατό ήλιο δείχνει κάτι παραπάνω (1-2β) γιατί κάθεται πάνω σε μπετό, τα υπόλοιπα μπορείς να τα εμπιστεύεσαι. Θα το μετακινήσω όταν κατέβω το Πάσχα, γιατι το καλοκαίρι θα γράφει 40αρια αν το αφήσω εκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, snowmanis είπε:

Ελληνορωσων όρια με Ν. Ψυχικό Κώστα. Αλλά είναι πάρα πολύ ψιλο

Σαν χιονοχαλαζο ήταν αλλά κράτησε λίγο προς το παρόν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, biktoras1995 said:

Ευχαριστώ!!
Εντωμεταξύ κι εγώ κυρίως κατοικία στο Χολαργό, εξωχικό στα Δικαστικά. Απίστευτη σύμπτωση!
(αν και τώρα σπουδάζω στο Βερολίνο).

Από αρχές του έτους έχουμε και σταθμό (στα Δικαστικά) αν θέλεις να κοιτάς κι εκεί:
https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IMARAT9
https://app.weathercloud.net/d7103572165#profile

Τις ημέρες με άπνοια και δυνατό ήλιο δείχνει κάτι παραπάνω (1-2β) γιατί κάθεται πάνω σε μπετό, τα υπόλοιπα μπορείς να τα εμπιστεύεσαι. Θα το μετακινήσω όταν κατέβω το Πάσχα, γιατι το καλοκαίρι θα γράφει 40αρια αν το αφήσω εκεί

χαχαχαχα!!! Τέλεια! Καλή συνέχεια στις σπουδές σου ! Θα το έχω υπ' όψιν μου για τον σταθμό, γιατί είχαμε έναν κάτω (νομίζω υπάρχει ακόμα), που το είχε ένα παιδί που είχε δημιουργήσει το προηγούμενο φόρουμ, αλλά εγώ δεν έχω πρόσβαση και η όποια σχέση με τον Παναγιώτη εξαντλείται σε μία απλή γνωριμία για τα κοινά του τόπου μας εκεί. Ωραία, θα σου στείλω π.μ. για να μην κουράζουμε τους άλλους...

Εδώ στο Χίλτον που είμαι τώρα συννεφιά χωρίς φαινόμενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ σφυρίζουμε λήξη χιονιού για φέτος(μάλλον;; :p). Πριν, κατά τις εξάρσεις, έκανε χιονόνερο με αρκετές νιφάδες μέσα. Από εδώ και πέρα με 6-7 βαθμούς και το σδ να είναι ήδη στο -1 με -2 το κατώτερο, δεν νομίζω καν να πέσει χιονόνερο σε πιθανές επόμενες εξάρσεις.

Επεξεργάστηκε από kokkinos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...