Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Αναφορές χειμερινής περιόδου 17-23 Μαρτίου....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, sakis13 said:

Μαρτης φολααααα...Τα λουλουδακια στο κεφαλι μας εμειναν...Γεναρης ειναι αυτος ρεεεεεε...🤣Επιμελεια εικονας...Η συγυζος...

20220319_212457.jpg

Άπαιχτος!!!!

Χαχαχαχα χαχαχαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, BrainA said:

@Seth13 αμέσως στο αμάξι παράτα το Κιάτο και ΑΙΛΑ! ΑΙΡΧΑΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Plot twist δεν έχω αμάξι, έχω έρθει με τον γαμπρό μου και θα γυρίσω το απόγευμα. Αν δω ότι η θερμοκρασία μηδενίσει και το στρώνει, θα έρθω ξημερώματα με προαστιακό. Τώρα δεν έχει συρμό. 😂 Απολαύστε το, εγώ έπρεπε να φτιάξω το σφράγισμα. 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Κωστα εμεις φθιωτιδα θα χουμε κατι???αξιζει να ξενυχτησουμε??

Δεν παίρνω όρκο για τίποτε με τα όσα βλέπω να εξελίσσονται!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, sakis13 said:

Μαρτης φολααααα...Τα λουλουδακια στο κεφαλι μας εμειναν...Γεναρης ειναι αυτος ρεεεεεε...🤣Επιμελεια εικονας...Η συγυζος...

20220319_212457.jpg

Σιγοντάρει και η σύζυγος...

Μπράβο έχεις σκίσει την γάτα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά θα το πηγαίνει με on off. Θεωρητικά ξημερώματα μεχρι αργά το πρωί μπορεί να κάνει καλές εξάρσεις με τη χαμηλότερη δυνατή θερμοκρασία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπουκες θα κανει παιδες.Απολαυστε τις.Εδω βεβαια αρκουν για να ασπριζουμε,αφου ειμαστε σε αρνητικη Τ.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Seth13 said:

Plot twist δεν έχω αμάξι, έχω έρθει με τον γαμπρό μου και θα γυρίσω το απόγευμα. Αν δω ότι η θερμοκρασία μηδενίσει και το στρώνει, θα έρθω ξημερώματα με προαστιακό. Τώρα δεν έχει συρμό. 😂 Απολαύστε το, εγώ έπρεπε να φτιάξω το σφράγισμα. 😂😂😂

Πάρε παπί, ποδήλατο, κάρο, πάρε ό,τι βρεις και ΑΙΙΙΙΙΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, SNOWBLACK είπε:

Σιγοντάρει και η σύζυγος...

Μπράβο έχεις σκίσει την γάτα!!!

Ναι ρε στάνταρ χιονοτρελαμένος και τον έχει στη αθηναϊκή Ριβιέρα 😂😂😂😂😂😂!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowlover είπε:

Αρχισαμε, ψιλο ψιλο και εδω χαρη σε ενα ορεξατο συννεφακι. Για την εποχη δεν ειναι καθολου δεδομενο ολο αυτο. Win win κατασταση

Σε ποιο σημείο; Εδώ δεν βλέπω τίποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Ναι ρε στάνταρ χιονοτρελαμένος και τον έχει στη αθηναϊκή Ριβιέρα 😂😂😂😂😂😂!!!

ΔΕΣΜΩΤΗΣ ΤΩΝ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ!

ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ ΑΔΕΡΦΕ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Αντώνης Χιόνης είπε:

Σε ποιο σημείο; Εδώ δεν βλέπω τίποτα

Eγω ειμαι κοντα στο Λακιωτη. Μην νομιζεις κατι ιδιαιτερο, η βραδια για μας εδω στα δυτικα εχει να κανει με χοντρο λαμπινγκ. Ο,τι καταφερνει να επιβιωσει απο τις μπουκες απο τα ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθόλου αδιάφορη η δορυφορική! Θα μας κάνει πολύ καλές μπουκες απο τις 12 και μετά.. Μαρούσι 2,2 oC και τώρα χωρίς φαινόμενα.. Αναμονή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκτακτη είδηση: Φήμες , καλά επιβεβαιωμένες, αναφέρουν οτι αυτή την ώρα, οι αρμόδιες κρατικές υπηρεσίες, κατόπιν των πρόσφατων ραγδαίων καιρικών εξελίξεων,  μετονομάζουν ολόκληρο το λεκανοπέδιο της Αθήνας σε "Πάρνηθα"....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, menidi said:

Εκτακτη είδηση: Φήμες , καλά επιβεβαιωμένες, αναφέρουν οτι αυτή την ώρα, οι αρμόδιες κρατικές υπηρεσίες, κατόπιν των πρόσφατων ραγδαίων καιρικών εξελίξεων,  μετονομάζουν ολόκληρο το λεκανοπέδιο της Αθήνας σε "Πάρνηθα"....

Μόλις μου έλυσες την απορία γιατί υπάρχουν τόσες αναφορές από Πάρνηθα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φουλ συννεφιά, αλλά από φαινόμενα τίποτα. 

 

Screenshot_20220319-214429_Weather&Radar.jpg

Επεξεργάστηκε από Imathia Desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εκτακτη είδηση: Φήμες , καλά επιβεβαιωμένες, αναφέρουν οτι αυτή την ώρα, οι αρμόδιες κρατικές υπηρεσίες, κατόπιν των πρόσφατων ραγδαίων καιρικών εξελίξεων,  μετονομάζουν ολόκληρο το λεκανοπέδιο της Αθήνας σε "Πάρνηθα"....

Και η πλάκα είναι ότι πιο πολύ παίζουν μπάλα η Πεντέλη και ο Υμμητός, ούτε καν η Πάρνηθα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εκτακτη είδηση: Φήμες , καλά επιβεβαιωμένες, αναφέρουν οτι αυτή την ώρα, οι αρμόδιες κρατικές υπηρεσίες, κατόπιν των πρόσφατων ραγδαίων καιρικών εξελίξεων,  μετονομάζουν ολόκληρο το λεκανοπέδιο της Αθήνας σε "Πάρνηθα"....

Μόνο αυτό;  Εγώ έμαθα ότι ετοιμάζουν 2χιλιαρα🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...