Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Η γνώμη σας για το καλοκαίρι.

Τι γνώμη έχετε για το καλοκαίρι;;  

56 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για το καλοκαίρι

    • Το σιχαίνομαι.
    • Ουδέτερος.Δεν με χαλάει να βουτάω.
    • Το λατρεύω.Είμαι γιαμπανάκης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, immortalx είπε:

Το Ηρακλειο παντως (εκει ειναι ο γιος) τουλαχιστον απ'οσο μπορω να κρινω απο τα χρονια που το επισκεπτομαι, δεν εχει καμια σχεση με εδω. Αλλος πλανητης!
Αν μου δινοταν η ευκαιρια μετακομιζα αυριο!

Επειδή είμαι από κινητό, τώρα είδα ότι είσαι από Νάουσα. Εννοείται, ειδικά από θερμοκρασιακής απόψεως, άλλος Θεός το Ηράκλειο σε σχέση με τη Νάουσα. Πάντως την ερχόμενη εβδομάδα δεν αποκλείεται το Ηράκλειο να έχει χαμηλότερες θερμοκρασίες σε σχέση με την κεντρική Μακεδονία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω το νικ μου τα λέει όλα! Έτσι? 🤣

Βλέπω είμαστε περίπου 20% οι καυσωνάκηδες σύμφωνα με το poll αλλά αρκετοί είναι κρυφοί χαχα.

Θα σας βγάλουμε από την ντουλάπα όταν θα σας φέρουμε το 50άρι στην Ελευσίνα αδέρφια. Υπομονή μέχρι τότε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 ώρες πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Νομίζω το νικ μου τα λέει όλα! Έτσι? 🤣

Βλέπω είμαστε περίπου 20% οι καυσωνάκηδες σύμφωνα με το poll αλλά αρκετοί είναι κρυφοί χαχα.

Θα σας βγάλουμε από την ντουλάπα όταν θα σας φέρουμε το 50άρι στην Ελευσίνα αδέρφια. Υπομονή μέχρι τότε! 

Ενδεικτικά γράφω:
5-15β: Μπουφαν
15-25: Μακρυμάνικο
25-39: Κοντομάνικο

39-48: ΚΗΠΟΥΡΙΚΗ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΗΠΟΥ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κηδεία πλερεζες ήδη από Απρίλιο μέχρι και μέσα Αυγούστου...πάντα το σιχαινομουν και όσο μεγάλωνα ακόμη πιο πολύ .Πάνω από 20 μέχρι 25 αρχίζω να τα παίρνω...απ' εκεί και πάνω μέχρι τους 35 είμαι για άλλα γη άλλα μέρη αλλά όταν πλησιαζει η ξεπερνάει τους 40 για κάποιο λόγο με ενοχλεί λιγότερο ίσως γιατί έχω ήδη παραδόσει πνεύμα και είναι φυτό και δεν καταλαβαίνω.Επισης μου την δίνουν τα πάντα που θυμίζουν ζεστή από ρούχα διαφημίσεις κτλ...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω καλυφθεί απο αρκετούς συνομιλητές ως προς την προτίμηση μου. .Θα συμπλήρωνα μόνο,  οτι  ολες οι εποχές είναι απαραίτητες για πολλούς και διάφορους λόγους. Δυστυχώς τα τελευταία πολλά χρόνια, έχουν πάψει να υφίστανται φθινόπωρο και άνοιξη..... Θεωρώ τυχερό τον εαυτό μου, που στα 57 μου πρόλαβα να ζήσω και τις τέσσερις εποχές με την μαγεία της καθεμιάς, όταν αυτές πράγματι υπήρχαν.... ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 18/3/2022 at 2:41 ΜΜ, brainstorm είπε:

Λατρεύω και το καλοκαίρι! Όλες οι εποχές έχουν τις ομορφιές τους. Δύο πράγματα παντως απεχθάνομαι στον καιρό:

1) Τους καύσωνες άνω των 38 με 40 βαθμούς (εκτός κι αν είμαι διακοπές- που και στις διακοπές δηλαδή προτιμώ μελτεματους/δροσερους προορισμούς)

2) Τις παρατεταμενες παγωνιες και τα ξερόκρυα (κρύο και αέρας δηλαδή χωρίς φαινόμενα)

Επίσης εάν έπρεπε να διαλέξω μια εποχή που, ας πούμε μου αρέσει λιγότερο, θα επέλεγα την άνοιξη. Με ενοχλεί η μεγάλη διαφορα ελάχιστης κ μέγιστης θερμοκρασίας που υπάρχει, η συχνή εμφάνιση αφρικανικής σκόνης, χώρια οι αλλεργίες μου που κάνουν πάρτι. Το ισορροπεί μόνο η όμορφη φύση 

Μεγάλη διαφορά ελάχιστης και μέγιστης έχει και το φθινόπωρο συχνά και δη Οκτώβρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γειά χαρά! Χειμωνακιας φανατικός! Το καλοκαίρι μου αρέσει για τρεις μήνες μόνο. Βόρειο ευρωπαϊκό στυλ δηλαδή. Απο Σεπτέμβρη ως Μάη χειμώνας. Τέλος δεν μου αρέσει καθόλου η άνοιξη σαν εποχή. Μου τη δίνει πολύ στα, νεύρα. Επίσης τα, τελευταία χρόνια μου τη δίνει και ο Σεπτέμβρης με τον Οκτώβρη που έχουν γίνει τελείως καλοκαιρινοί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναλόγως την Τ και το τι κάνεις. Αν δουλεύεις ακόμη και οι 30 είναι πολλοί. Γενικά μέχρι 30-32 και μελτέμι είμαι κομπλέ, μην πω ότι μου αρέσει κιόλας. Παραπάνω αρχίζω και τα παίρνω 😛 Ωστόσο για διακοπές/εκδρομές προτιμώ μακράν το καλοκαίρι απ' οποιαδήποτε εποχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σιχαμα απ ολες τις πλευρες! Νευρα, καταθλιψη, καταστολη οταν περναει τους 32 βαθμους. Κλεισιμο σε 4 τοιχους ή στο αυτοκινητο για κλιματισμο. «Διακοπες» σε Περτουλι-Μετσοβο ωστε να φοραω ζακετα μετα τη δυση του ηλιου. Το ονειρο μου; Να μπορουσα να ζω στα 3000μ των Αλπεων (συμβιβαζομαι και με γιελοου στοουν)ωστε να χιονιζομαι καλοκαιρι και να εχω δευτερη επιλογη για το χειμωνα στα 700-800 μετρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θέλω καλοκαίρια τύπου 2007,  2012, και 2019. Αν έλειπαν αυτά από την παλέτα θα ήταν πάντα η αγαπημένη μου εποχή. Επίσης δεν θέλω να ξαναζήσω χειμώνα σαν τον φετινό για την Λάρισα. Αν ήξερα ότι κάθε χειμώνας ήταν έτσι, θα ήθελα να λιώσουν οι πάγοι από τους πόλους και να μην υπάρχει χειμώνας σαν εποχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται ότι το χιόνι και ο χειμώνας είναι τα αγαπημένα μου και θα τα λατρέυω πάντα .. η αγαπημένη μου εποχή και το αγαπημένο-λατρεμένο μου φαινόμενο...... η αιτία που είμαι και εδώ μέσα φυσικά...... αλλά και η αιτία που με έκανε να αγαπώ τον καιρό γενικά και να βρίσκω μεγάλο ενδιαφέρον και για τα άλλα καιρικά φαινόμενα....τις βροχές τις καταιγίδες κατά βάση και τις παγωνιές αν δεν έχει κάποιο άλλο ενδιαφέρον ο καιρός.... 

όλο το χρόνο δίνω παρόν εδώ και πολλά χρόνια μέσα στο φόρουμ και δίνω αναφορές εννοείται γιατί είναι το χόμπυ μου .....αλλά η πιο αγαπημένη μου περίοδος είναι από 15 Νοέμβρη μέχρι 15-20 Φλεβάρη..... 

Είμαι όμως και το λέω συνέχεια λάτρης της ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΗΤΑΣ .. θέλω κάθε εποχή να έχει τον καιρό που αρμόζει στην κάθε εποχή του.(όπως αυτοί διαμορφώνονταν στα παλιά χρόνια και όχι όπως έχουν αλλάξει τα τελευταία χρόνια εννοείται).. εκτός αν κάνει κάτι ακραίο καιρικά με ενδιαφέρον όχι όμως για καύσωνα που τον απεχθάνομαι .... χωρίς βέβαια να έχουμε καταστροφές και κινδύνους σε ζωές .... όπως π.χ. έναν Μάρτη του 87......

το θέμα είναι ότι όπως έχουν διαμορφωθεί τα τελευταία πολλά χρόνια τα καλοκαίρια  με τόσο αφόρητες ζέστες συνεχόμενο βράσιμο.... έχει καταντήσει η πιο σιχαμένη μου εποχή..... μια αηδία σκέτη.....την δεκαετία του 90 δεν είχα πρόβλημα έκανε 5-10 βαριά 15 μέρες μεγάλες ζέστες και αυτό ήταν όλο ... τώρα πλέον από το 2000 και μετά κάνουμε 1 και 2 μήνες με αφόρητες ζέστες βρασίματα άνω των 35 βαθμών με φουλ υγρασίες ...... χάλασαν δηλαδή τα καλοκαίρια ......γι αυτό και τα σιχαίνομαι πλέον....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιδανικό καλοκαίρι για μένα. Σας παραθέτω το forecast που θέλω να βλέπω στην Αττική Ιούλιο μήνα με γερό φόεν (χωρίς θύματα φυσικά) 🤣

Ελευσίνα Ιούλιος 2023

Δευτέρα

32C ως 45C 

Tρίτη

28C ως 41C (να χαλαρώσουμε λίγο κρίμα είναι χεχε)

Tετάρτη 

30C ως 44C

Πέμπτη 

33C ως 47C

Παρασκευή 

36C ως 50C (ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στο φοένιασμα του Θριασίου)

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι καλοκαιρινές καταιγίδες αποτελούν αναμφίβολα, ένα ακόμη όνειρο για κάθε καιρόφιλο ή αυστηρά καταιγιδάκια....... με ότι αυτό συνεπάγεται, για την εικόνα που έχουμε για την αποκαλούμενη από πολλούς ''βρωμοεποχή'' για τη Ελλάδα..........

 

Θετικά του κακοκαιριού Ελλάδα:

1) Μπορεί να μας προσφέρει σύντομες αλλά θεαματικές καταιγίδες, που τρελαίνουν τουλάχιστον το ίδιο φαντάζομαι, έναν πραγματικό καταιγιδάκια με το χιόνι!

2) Οι καταιγίδες είναι πιο ''safe'' καιρικό, όπως έχω πει κι άλλες φορές στο παρελθόν..... γιατί;; Διότι το ρίσκο της απογοήτευσης στις καταιγίδες σε σχέση με το χιόνι, είναι αισθητά μικρότερο, εάν κάτι δε πάει καλά..... θα φέρω ξανά το πιο πρόσφατο παράδειγμα: (εάν δεν επιθυμείς να το ξανακούσεις.. δεν είσαι υποχρεωμένος μάλιστα... κάνε skip και προχώρα στο θετικό με αριθμό 3!)... εάν είσαι ας πουμε ''φτωχό'' Περιστεράκι σαν κι εμένα ή κάτοικος της Νίκαιας και του Κορυδαλλού.. και των λοιπόν δυτικών - νοτιοδυτικών δυνάμεων του λεκανοπεδίου της Αθήνας, εν έτη 2022.. ξέρεις πάρα πολύ καλά το τι θα πει βαθιά απγοήτευση από χιόνι και το τι θα πει απλώς απογοήτευση, επειδή δε σου κάτσε μια καταιγίδα... και να μη σου κάτσει τη πρώτη φορά, να είσαι σίγουρος πως δε θα χρειαστεί να περιμένεις έναν ολόκληρο χρόνο κι αν.. για να σου κάτσει την επόμενη φορά!! Θα έχεις από ακόμη μια ευκαιρία μέχρι κι αρκετές ακόμη, ανάλογα φυσικά τη περιοχή σου.. εκτός κι αν μένεις σε εξαιρετικά δύσκολη για θερμικές καταιγίδες περιοχή!!

3) Οι καταιγίδες δε κοστίζουν το ίδιο, εκτός εάν είσαι στο άλλο άκρο.. αυστηρά καταιγιδάκιας........ λιγότερο μοντελικό ξενύχτι... λιγότερο άγχος για τα καταιγιδο-μελλούμενα!

4) Εάν είσαι κρουλιάρης, το να κάνεις μπάνιο μετατρέπεται από υπόθεση σε απόλαυση!

5) Εάν μένεις σε μεγαλούπολη.. τσιμεντούπολη.... και δε σου δόθηκε η ευκαιρία να την εγκαταλείψεις το χειμώνα, κατά πάσα πιθανότητα και για μερικές ημέρες, τώρα ειναι η ευκαιρία! Καιρός να απολαύσεις και λίγο φύση.. πράσινο.. σε κάποιο μέρος της όμορφης ελληνικής επαρχίας! Πάντοτε με προσοχή όμως! Υπάρχει κι ένας εχθρός που είναι πιο δυνατός σε πολλά μέρη εκει έξω... υπακούει στο όνομα ''υγρασία'' (δεν είναι ονομα!).....

 

Αρνητικά του κακοκαιριού στην Ελλάδα:

1) Υπάρχουν κι άλλοι εχθροί εκεί έξω... εχθροί και για τη πόλη και για το χωριό..... κουνούπια, μύγες, κατσαρίδες.......

2) Ιδρώτας, μπίχλα και κακό.......

3) Πληθώρα από ανυπόφορα βράδια χωρίς τους ιάπωνες.... τα υπνοδωμάτια μοιάζουν περισσότερο με φούρνους!

4) Ανυπόφορη ζέστη κατά τη διάρκεια της ημέρας, ιδιαίτερα σε περιόδους έντονων επεισοδίων ζέστης - καυσώνα....... πόσο μάλλον για όσους δουλεύουν κάτω από τον καυτό τον ήλιο.... χαρακτηρίζεται μεταφορικά και ''θάνατος'' η ζέστη σε αυτή τη περίπτωση........

5) Τα μπάνια στη θάλασσα δεν αποτελούν πλεονέκτημα του καλοκαιριού για όλους

6) Μεγάλη επικινδυνότητα για καταστροφικές πυρκαγιές......

7) Νεύρα.... πολλά νεύρα!! .... συγκριτικά με τις υπόλοιπες τρεις εποχές.. συνέπεια των παραπάνω αρνητικών!!!

 

Χρειάζεται το καλοκαίρι;;;;; Ναι! Χρειάζεται... όλες οι εποχές χρειάζονται! Απλώς εμείς έχουμε την ατυχία, να ζούμε καιρικά σε λάθος τόπο!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Οι καλοκαιρινές καταιγίδες αποτελούν αναμφίβολα, ένα ακόμη όνειρο για κάθε καιρόφιλο ή αυστηρά καταιγιδάκια....... με ότι αυτό συνεπάγεται, για την εικόνα που έχουμε για την αποκαλούμενη από πολλούς ''βρωμοεποχή'' για τη Ελλάδα..........

 

Θετικά του κακοκαιριού Ελλάδα:

1) Μπορεί να μας προσφέρει σύντομες αλλά θεαματικές καταιγίδες, που τρελαίνουν τουλάχιστον το ίδιο φαντάζομαι, έναν πραγματικό καταιγιδάκια με το χιόνι!

2) Οι καταιγίδες είναι πιο ''safe'' καιρικό, όπως έχω πει κι άλλες φορές στο παρελθόν..... γιατί;; Διότι το ρίσκο της απογοήτευσης στις καταιγίδες σε σχέση με το χιόνι, είναι αισθητά μικρότερο, εάν κάτι δε πάει καλά..... θα φέρω ξανά το πιο πρόσφατο παράδειγμα: (εάν δεν επιθυμείς να το ξανακούσεις.. δεν είσαι υποχρεωμένος μάλιστα... κάνε skip και προχώρα στο θετικό με αριθμό 3!)... εάν είσαι ας πουμε ''φτωχό'' Περιστεράκι σαν κι εμένα ή κάτοικος της Νίκαιας και του Κορυδαλλού.. και των λοιπόν δυτικών - νοτιοδυτικών δυνάμεων του λεκανοπεδίου της Αθήνας, εν έτη 2022.. ξέρεις πάρα πολύ καλά το τι θα πει βαθιά απγοήτευση από χιόνι και το τι θα πει απλώς απογοήτευση, επειδή δε σου κάτσε μια καταιγίδα... και να μη σου κάτσει τη πρώτη φορά, να είσαι σίγουρος πως δε θα χρειαστεί να περιμένεις έναν ολόκληρο χρόνο κι αν.. για να σου κάτσει την επόμενη φορά!! Θα έχεις από ακόμη μια ευκαιρία μέχρι κι αρκετές ακόμη, ανάλογα φυσικά τη περιοχή σου.. εκτός κι αν μένεις σε εξαιρετικά δύσκολη για θερμικές καταιγίδες περιοχή!!

3) Οι καταιγίδες δε κοστίζουν το ίδιο, εκτός εάν είσαι στο άλλο άκρο.. αυστηρά καταιγιδάκιας........ λιγότερο μοντελικό ξενύχτι... λιγότερο άγχος για τα καταιγιδο-μελλούμενα!

4) Εάν είσαι κρουλιάρης, το να κάνεις μπάνιο μετατρέπεται από υπόθεση σε απόλαυση!

5) Εάν μένεις σε μεγαλούπολη.. τσιμεντούπολη.... και δε σου δώθηκε η ευκαιρία να την εγκαταλείψεις το χειμώνα, κατά πάσα πιθανότητα και για μερικές ημέρες, τώρα ειναι η ευκαιρία! Καιρός να απολαύσεις και λίγο φύση.. πράσινο.. σε κάποιο μέρος της όμορφης ελληνικής επαρχίας! Πάντοτε με προσοχή όμως! Υπάρχει κι ένας εχθρός που είναι πιο δυνατός σε πολλά μέρη εκει έξω... υπακούει στο όνομα ''υγρασία'' (δεν είναι ονομα!).....

 

Αρνητικά του κακοκαιριού στην Ελλάδα:

1) Υπάρχουν κι άλλοι εχθροί εκεί έξω... εχθροί και για τη πόλη και για το χωριό..... κουνούπια, μύγες, κατσαρίδες.......

2) Ιδρώτας, μπίχλα και κακό.......

3) Πληθώρα από ανυπόφορα βράδια χωρίς τους ιάπωνες.... τα υπνοδωμάτια μοιάζουν περισσότερο με φούρνους!

4) Ανυπόφορη ζέστη κατά τη διάρκεια της ημέρας, ιδιαίτερα σε περιόδους έντονων επεισοδίων ζέστης - καυσώνα....... πόσο μάλλον για όσους δουλεύουν κάτω από τον καυτό τον ήλιο.... χαρακτηρίζεται μεταφορικά και ''θάνατος'' η ζέστη σε αυτή τη περίπτωση........

5) Τα μπάνια στη θάλασσα δεν αποτελούν πλεονέκτημα του καλοκαιριού για όλους

6) Μεγάλη επικινδυνότητα για καταστροφικές πυρκαγιές......

7) Νεύρα.... πολλά νεύρα!! .... συγκριτικά με τις υπόλοιπες τρεις εποχές.. συνέπεια των παραπάνω αρνητικών!!!

 

Χρειάζεται το καλοκαίρι;;;;; Ναι! Χρειάζεται... όλες οι εποχές χρειάζονται! Απλώς εμείς έχουμε την ατυχία, να ζούμε καιρικά σε λάθος τόπο!

Ότι έγραψες ακριβώς Ηρακλή συμφωνώ απόλυτα ειδικά στο κομμάτι της απογοήτευσης.. Για εμένα  ειδικά και ως άτομο που μου αρέσει η αίσθηση της ζέστης θεωρώ πολύ καλό ότι για να δω την καταιγιδάρα μπορώ να κάθομαι με τις ώρες στην ταράτσα με το κοντομάνικο, ενώ με το χιόνι πρέπει να ντύνομαι σαν κρεμμύδι. Αα και ακόμα και όταν δεν σε πετυχαίνει η καταιγίδα.. Μόνο και μόνο το νέφος που βλέπεις και τα ηλεκτρικά από μακριά, είναι πιο εντυπωσιακά, ενώ με το χιόνι ειδικά εδώ στα κεντροβόρεια αυτό λείπει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 18/3/2022 at 3:42 ΜΜ, theodors3 είπε:

5 μηνες υπομονη αδερφια  και κουραγιο!

Υγ Λογω καταστασης εχει πεσει στο τραπεζι μετεγκατασταση στον Καναδα η μονη παρηγορια ειναι ο χειμωνας εκει κ το μικρο καλοκαιρι!

Το καλοκαίρι φίλε τελειώνει 23 Σεπτεμβρίου...κατά τα άλλα ναι είναι αρκετά ζόρικο το καλοκαίρι και ειδικά έτσι όπως είναι τώρα. Για καμιά Ασπροβάλτα ή για κανένα Οφρύνιο ναι είναι καλό! Για τη Σαλόνικα δύσκολα τα πράγματα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ αρεσει το καλοκαιρι και να ειναι ακραιας ζεστης. Δηλαδη για μενα ιδανικο ηταν το 2007.

10 μερες καυσωνας, 20 μερες διαλειμμα, δευτερος καυσωνας για 10 μερες , και ουτω καθεξής.  

 Μ αρεσει να ιδρωνω,  να ζαλιζομαι,  να μη μπορω να κοιμηθω ως τις 2 τη νυχτα.

Σιχαινομαι μεχρι θανατου τον αερα και τα μελτεμια το καλοκαιρι. Κυριολεκτικά  τα απεχθανομαι γι αυτο και δεν μ αρεσουν οι Κυκλαδες ως προορισμος διακοπων. 

Εννοειται οτι αν βρεξει  το καλοκαιρι εστω και για μια μερα το θεωρω τρισαθλια κατασταση για πολλα μπουνιδια. 

Μ αρεσει και η θαλασσα . Α. Και τα καλαμαρακια.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To σιχαίνομαι το καλοκαίρι, όσο δεν πάει. Το μοναδικό πράγμα που μου αρέσει σ'αυτό είναι οι θερμικές καταιγίδες τις οποίες, κυριολεκτικά, λατρεύω!  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν δουλεύω και η Τ είναι μέχρι 32 βαθμούς είναι ίσως ότι καλύτερο μετά από χιονοθύελλα. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις απλά κόλαση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 4/27/2022 at 1:57 AM, Κώστας. said:

Μ αρεσει το καλοκαιρι και να ειναι ακραιας ζεστης. Δηλαδη για μενα ιδανικο ηταν το 2007.

10 μερες καυσωνας, 20 μερες διαλειμμα, δευτερος καυσωνας για 10 μερες , και ουτω καθεξής.  

Έτσι!!

Απλά εγώ θέλω να γράψει και 50άρα έστω κ μια φορά. Αν δε το δω αυτό στην Ελλάδα θα σας τα πρήζω σύνεχεια χααχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 27/4/2022 at 1:57 ΠΜ, Κώστας. είπε:

Μ αρεσει να ιδρωνω,  να ζαλιζομαι,  να μη μπορω να κοιμηθω ως τις 2 τη νυχτα.

Ένας καλός ψυχίατρος θα μπορούσε πάντως να σε βοηθήσει,με την καταλληλη φαρμακευτική αγωγή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 5/6/2022 at 7:22 PM, GEORGE SNOWMAN said:

Ένας καλός ψυχίατρος θα μπορούσε πάντως να σε βοηθήσει,με την καταλληλη φαρμακευτική αγωγή...

Γιατί, το να σ αρεσει να κρυωνεις, να σε κοπαναει ο αερας δεν θελει ψυχιατρο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...