Jump to content
snowjohn

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αφού θα έρθει που θα έρθει το ψοφοκρυο ας έρθει σαν το ουκμό τουλάχιστον 

Σου αρέσει γιατί έχει καλή δυτική διάταξη χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Σου αρέσει γιατί έχει καλή δυτική διάταξη χαχα

Ε ναι. Δεν είναι τελείως τζαπα. Χιονίζει τα Γιάννενα για αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε να έρθει και αυτό το κρύο και μετά να ξεμπερδεύουμε με τα τζάμπα κρύα εκτός εποχής να ζεστάνει σε φυσιολογικά πάντα πλαίσια ώστε να έρθουν και οι πρώτες καλές καταιγίδες.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Αντε να έρθει και αυτό το κρύο και μετά να ξεμπερδεύουμε με τα τζάμπα κρύα εκτός εποχής να ζεστάνει σε φυσιολογικά πάντα πλαίσια ώστε να έρθουν και οι πρώτες καλές καταιγίδες.......

Δεντρακι μη ξεχάσεις να, στολίσεις? 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 12/4/2022 at 11:34 ΠΜ, PAGETONAS είπε:

Απίστευτη εμμονή φέτος όλες οι λίμνες προς τα εδώ λες και υπάρχει μαγνήτης...ελπίζω του χρόνου οι λίμνες να γίνουν αυλλωνες μεγάλοι και βάρβαροι και να σκάνε όλοι δυτικά μας αυτούσιοι και μεγαλοπρεπείς..

Εδώ σε έχω Βαγγέλη μου

cfs-0-6852.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, PAGETONAS είπε:

Ναι αλλά όχι ένα...όλα σερί το ένα πίσω απ' τ άλλο..

Μωρέ ας μας κάνει το ένα και βλέπουμε για το άλλο... 

 

το απογευματινό ούκμο τούμπιασε, δεν φέρνει πλέον την λίμνη πάνω μας. Τώρα που άλλαξα γνώμη φυσικά... χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα κανω σαν τον Γκαρυ τωρα και γω.. παιδες θελω να μου δωσετε τα φωτα σας, στα σοβαρα τωρα..τη Κυριακη κατεβαινω σε αγωνα βουνου, στον Παρνασσο (απο..ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ) - τι καιρο "βλεπετε" για τη μερα με τα σημερινα δεδομενα..θενκς! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πορωτικο το ουκμό, η κίνηση των 500 Αρίων είναι έπος. Βέβαια είναι μόνο του. Τζιφος καλός για βροχές εδώ, το τζεμ όχι. Ιακον κακό. Αναμένουμε ευρωπαϊκό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σούπερ παιος...ψιλοταλανισαν την λίμνη και το χαμηλό τα μοντέλα αλλά μάλλον πάμε για 2μερο πάρτυ τελικά ...ίσως και να είναι η καλύτερη χαμηλαρα της σεζόν φθινοπωρο-χεινψνας-ανοιξη...ελπίζω να βγάλει πολλά τέτοια χαμηλά και καλύτερα μέχρι τον Δεκέμβριο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Σούπερ παιος...ψιλοταλανισαν την λίμνη και το χαμηλό τα μοντέλα αλλά μάλλον πάμε για 2μερο πάρτυ τελικά ...ίσως και να είναι η καλύτερη χαμηλαρα της σεζόν φθινοπωρο-χεινψνας-ανοιξη...ελπίζω να βγάλει πολλά τέτοια χαμηλά και καλύτερα μέχρι τον Δεκέμβριο..

Πολύ λάθος εποχή δυστυχώς.... μιλάμε για άκρος χειμερινή διάταξη και με υετό σε εκτός τόπου και χρόνου εποχή..... θέλω να βρίσω αλλά θα μας κατεβάσει το εσρ....χαχα  από τα νεύρα μου θα ξεσπάσω πουθενά...... ολόκληρο χειμώνα τίποτα...... έχει τρελαθεί τελείως το σύστημα ..... προβλέπω ήλιο τον Νοέμβρη και Δεκέμβρη που έρχεται και αντικυκλώνα μέχρι να λιώσουν τα τσιμέντα .... μακάρι να βγω ψεύτης και λάθος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Πολύ λάθος εποχή δυστυχώς.... μιλάμε για άκρος χειμερινή διάταξη και με υετό σε εκτός τόπου και χρόνου εποχή..... θέλω να βρίσω αλλά θα μας κατεβάσει το εσρ....χαχα  από τα νεύρα μου θα ξεσπάσω πουθενά...... ολόκληρο χειμώνα τίποτα...... έχει τρελαθεί τελείως το σύστημα ..... προβλέπω ήλιο τον Νοέμβρη και Δεκέμβρη που έρχεται και αντικυκλώνα μέχρι να λιώσουν τα τσιμέντα .... μακάρι να βγω ψεύτης και λάθος......

Μαζί σου... Και εμένα, δεν μου αρέσει η φαση😩😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σωτο όπου βρεις φαι κάτσε οπου δεις ξύλο φύγε...δεν έχουνε την πολυτέλεια να διεγουμε εποχή οπότε θα εφαρμόσω και το άλλο ρητό μαζί με το πρώτο...αφού δεν μπορώ να το αποφύγω θα το ευχαριστηθεί κι όλας😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Πολύ λάθος εποχή δυστυχώς.... μιλάμε για άκρος χειμερινή διάταξη και με υετό σε εκτός τόπου και χρόνου εποχή..... θέλω να βρίσω αλλά θα μας κατεβάσει το εσρ....χαχα  από τα νεύρα μου θα ξεσπάσω πουθενά...... ολόκληρο χειμώνα τίποτα...... έχει τρελαθεί τελείως το σύστημα ..... προβλέπω ήλιο τον Νοέμβρη και Δεκέμβρη που έρχεται και αντικυκλώνα μέχρι να λιώσουν τα τσιμέντα .... μακάρι να βγω ψεύτης και λάθος......

Τα κεράσια θα μας τα κάψει και φέτος;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολα λαθος...Απριλη βρηκε να κανει το μεγαλο κεντροβορειο..Συσρτοχαμηλο και μπαλα...Αραγε ποσο χρονια ψαχνουμε αυτη τη διαταξη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

ολα λαθος...Απριλη βρηκε να κανει το μεγαλο κεντροβορειο..Συσρτοχαμηλο και μπαλα...Αραγε ποσο χρονια ψαχνουμε αυτη τη διαταξη..

Το ίδιο δεν έκανε και στον Διομήδη; Ή τουλάχιστον στην ίδια λογική με χαμηλό από τα δυτικά συστημένο για ΚΒ. Αλλά δεν είχε Τ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 13/4/2022 at 1:12 ΠΜ, Spyros Snowstorm είπε:

Που ειναι μωρε ολα αυτα τα ερπετα που ονειρευοντουσαν καυσωνες απριλιο μηνα?

Στα λαγούμια τους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...