Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγήκα να μαζέψω τη γυναίκα απ το γυμναστήριο..μεσογειων ποτάμι..ευθείας βολής κεραυνός απέναντι  προς Πάρνηθα 

τη έγινε ρε παιδιά;;😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεομηνία έξω....βγήκα να μαζέψω την σύζυγο που καθυστερησε στη δουλειά της και τα είδα όλα....ευτυχώς έγινα πύραυλος, έγινα παπί και τελικά πριν μερικά λεπτά έφτασα στην αυλή μου ...πολεμική καταιγίδα πρόλαβε την αλλαγή, ευτυχώς πρόλαβα κι εγώ!!!

16οC  σχεδόν και 10mm+....πλημμύρα έξω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός πριν λίγο Γέρακα με ισχυρές ριπές βοριά και ήδη 5mm.... δυστυχώς δεν ανεβαίνει το βίντεο λόγω κακού ίντερνετ λόγω της κατάστασης εξω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αμπελόκηπους περιοχή Ερυθρού Σταυρού ειλικρινά άνοιξαν οι ουρανοί! Τρελό νερό και κεραυνοί!!! 

Στην βόρεια Εύβοια με ενημερώνουν οι δικοί μου επίσης για φοβερή καταιγίδα και πολύ νερό!

Δυστυχώς δεν θα μάθουμε πόσο νερό καθώς δεν λειτουργούν αμφότεροι οι σταθμοί Ιστιαίας και Αιδηψού, παρατημένοι εντελώς... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπείτε σπιτια όσοι ειστε εξω, χαλαζώνει.....μπήκε λεκανοπέδιο και ρίχνει κατα τοπους μεγαλο χαλάζι....κρυφτείτε.....Σφυροκοπημα κι εδώ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παιδες.Μαλλον μιλαμε για μια απο τις ισχυροτερες καταιγιδες των τελευταιων ετων για τη Δροσοπηγη.Λεπτομερειες οταν κοπασει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλες πολυ χοντρες Καλλιθεα αλλα μεχρι εκει για την ωρα..Τρομερη ηλεκτρικη δραστηριοτητα ομως..Και απιθανη δροσια..Η καμερα του μετεο στη Πεντελη..

panorama.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατακλυσμός στον Αλμυρό εδώ και 30 λεπτά...Η Τ μόλις στους 16 τώρα ενώ φυσάει ένας μέτριος-δυνατος ανατολικός.

Τελικά μας επηρέασε και η καταιγίδα που βρισκόταν δυτικά μας νωρίτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...