Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν σκοτεινιάσει έφτασα σπίτι, μετά από μια ημέρα γυρισμάτων στον Βύρωνα.... θα το περάσουμε το μάθημα... όλα πήγαν γενικότερα καλά σήμερα... τη συνέχεια μου την επιφύλασε ο καιρός, κλείνοντας τη σημερινή ημέρα όπως έπρεπε... με τον πιο εντυπωσιακό τρόπο!!!! Η πρώτη καταιγίδα για αυτή σεζόν είναι γενονός!!! 7.2 mm μας έχει αφήσει...... το θέαμα πολύ πιο εντυπωσιακό... μακάρι να γράψουμε κι άλλα χιλιοστά...... ΕΠΟΣ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΟΛΕΜΟΣ για πανω απο 1.5 ωρα τρομερα ηλεκτρικα χαλαζακι και τρελο τρελο ανεμοβροχο....

13-15 μμ εδω η περιοχη ξεπλυθηκε η γυρη και λοιπες αηδιες....

Θερμοκρασια βουτια καθετη πτωση σε επιπεδα αλλης εποχης 16 βαθμους τωρα και τεντα ολο το σπιτι ανοιχτο ευωδιες βροχης καταπληκτικες και ενα δροσεροτατο βραδυ....

ΣΠΑΝΙΑ νυκτερινη καταιγιδαρα για Αττικη αντε να ριξει κι αλλο οσο προλαβαινει πριν μας παρει και μας σηκωσει το Βορειο ρευμα απτα ξημερωματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

2 ωρες κεραυνοι!!!Αλλα Καλλιθεα ισα που βραχηκαν οι δρομοι...Τελος παντων..Πατησια 22.8mm με 245mm/h!!Ετσι προχειρα που ειδα..Τρομερο θεαμα σημερα..Αλλα εχω τα νευρα μου..Εχω να δω ραγδαιοτητες απο την Ελπιδα που ηταν χιονι...Καλο βραδυ ρε παιδες..

Λειβαδια νωριτερα..

281738144_10223902196356103_4725430129000619220_n.jpg

Ουτε 0.2mm δεν εχει γραψει...Αυτο θα πει φολαααα....Καληνυχτες και γ...ω την τυχη μου!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

2 ωρες κεραυνοι!!!Αλλα Καλλιθεα ισα που βραχηκαν οι δρομοι...Τελος παντων..Πατησια 22.8mm με 245mm/h!!Ετσι προχειρα που ειδα..Τρομερο θεαμα σημερα..Αλλα εχω τα νευρα μου..Εχω να δω ραγδαιοτητες απο την Ελπιδα που ηταν χιονι...Καλο βραδυ ρε παιδες..

Λειβαδια νωριτερα..

281738144_10223902196356103_4725430129000619220_n.jpg

Ουτε 0.2mm δεν εχει γραψει...Αυτο θα πει φολαααα....Καληνυχτες και γ...ω την τυχη μου!!

Μετακόμισε επιτέλους ρε Σάκη!!!!!

Από το κακό στο χειρότερο πας καιρικά 

Από Πετράλωνα Καλλιθεα ....στο τέλος σε βλέπω για Σούνιο ...χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ως τωρα κι ενω συνεχιζει.

50μμ εδω 

Αφιδνες κοντα στα 60μμ 

Μικροχωρι 55μμ 

Λυτρωση!!!!

Και μόλις είδα Αυλώνα 68mm και συνεχίζει! 

Καμία 20-30mm στην ευρύτερη περιοχή εδώ νοτιότερα με ισχυρό ανεμοβρόχι τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω ότι κατά τη διάρκεια του χαμού οι ριπές ανέμου ήταν αδιάκοπα πάνω από τα 50χλμ την ώρα ...όπως και τώρα που φυσάει δαιμονισμένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σφυροκόπημα του βοριά και ριπές στα 60χλμ/ώρα με την θερμοκρασία να πέφτει διαρκώς....Από τους 24 στις 10 το βράδυ τώρα έχω 16.2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, oldboy332 said:

Ε, λέω δεν μπορεί ... ας δω τι κάνει στους Παπάδες στην Β. Εύβοια ...

SmartSelect_20220518-234439_WeatherLink.jpg

Γεια σας παιδια. οπως οι περισσότεροι νεοι σας διαβαζω καιρο, αλλα μου πηρε χρονο για το πρωτο ποστ μου. λοιπον βιντεακι απο την παραλια Παπαδων πριν απο λιγο . Μετα τις φωτιες ηδη το ποταμι εχει πλημμυρήσει 3 φορες .   

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kibo είπε:

Γεια σας παιδια. οπως οι περισσότεροι νεοι σας διαβαζω καιρο, αλλα μου πηρε χρονο για το πρωτο ποστ μου. λοιπον βιντεακι απο την παραλια Παπαδων πριν απο λιγο . Μετα τις φωτιες ηδη το ποταμι εχει πλημμυρήσει 3 φορες .   

 

 

Καλωσήρθες φίλε!!!!

Καλές αναφορές !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

Καλωσήρθες φίλε!!!!

Καλές αναφορές !

Ευχαριστω! οταν πιασουν οι ζεστες θα ανεβασω και τα χιονια του χειμωνα που περασε να δροσιζομαστε. Για την ωρα στη βορεια ευβοια πλεον εχει γυρισει σε ποτιστικη βροχη

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21mm τελείωσε η μέρα (18/5) και να δούμε πόσο ως αύριο πρωί.....13,5οC και συνεχίζει να ρίχνει καλά με μεγάλες σταγόνες, ενώ ακούγονται συνέχεια μπουμπουνητά, τα οποία σταδιακά απομακρύνονται!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Kibo είπε:

Γεια σας παιδια. οπως οι περισσότεροι νεοι σας διαβαζω καιρο, αλλα μου πηρε χρονο για το πρωτο ποστ μου. λοιπον βιντεακι απο την παραλια Παπαδων πριν απο λιγο . Μετα τις φωτιες ηδη το ποταμι εχει πλημμυρήσει 3 φορες .   

 

 

Μακάρι να σταματήσει φίλε.Μένεις εκεί ; Καλωσόρισες στο forum έστω και υπό δύσκολες συνθήκες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεπέρασε την 100αρα  η Ζαγορά  και συνεχίζει.Το ισχυρο ανεμοβρόχι συνεχίζει κι εδώ στο Κρυονέρι. Άντε καλό βράδυ παίδες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...