Jump to content
MetFM

Τι ομάδα είστε?

Τι ομάδα είστε?  

30 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι ομάδα είστε?

    • ΠΑΟΚ
    • Ολυμπιακός
    • Ατρόμητος
      0
    • ΑΕΚ
    • Άρης
    • Παναθηναικός
    • Παναιτωλικός
    • Ξάνθη
      0
    • Λαμία
      0
    • Πανιώνιος
      0
    • Αστέρας Τρίπολης
      0
    • Λάρισα
    • Γιάννινα
    • Λεβαδειακός
      0
    • ΟΦΗ
      0
    • Απόλλων.Σμ
      0
    • Ηρακλής
    • Άλλη ομάδα
      0


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δούμε πότε σε αυτην την χώρα θα φτάσει ο καιρός να βλέπουμε αγώνες μαζί...δύο διαφορετικών ομάδων φίλαθλοι μαζί αγαπημένοι...χωρίς έχθρες τσακωμούς βρισιές και σκοτωμούς.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, sotos*snow said:

Να δούμε πότε σε αυτην την χώρα θα φτάσει ο καιρός να βλέπουμε αγώνες μαζί...δύο διαφορετικών ομάδων φίλαθλοι μαζί αγαπημένοι...χωρίς έχθρες τσακωμούς βρισιές και σκοτωμούς.....

Μαλλον ποτέ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η χώρα μας είναι η χώρα του διχασμού, πάντοτε ήταν, μονίμως χωρισμένοι σε ομάδες και σε αντίπαλα στρατόπεδα.Μπορει να είμαι Ολυμπιακός αλλά δεν νοείται να μην υπάρχουν αντίπαλοι φίλαθλοι στο γήπεδο.Επισης ας σταματήσει κάποτε το βρισιμο και το καρκινιασμα στο γήπεδο μανάδων παιδιών κλπ.Απαραδεκτα πράγματα που αποδεικνύουν τη μηδαμινή παιδεία που διαθέτουμε σαν λαός (δεν φταίει μόνο το σχολείο αλλά και η οικογένεια)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN said:

Χελμε αν απαντησω θα γινει μυλος.Οποτε μην προκαλεις.

Πλακιτσα Γιώργη... 

Άλλωστε για αυτό υποστηρίζουμε όλοι κάποια ομάδα... Για να κάνουμε η να μας κάνουνε καζούρα οι φίλοι αναλόγως αποτελεσματος

Μην τρελενεσαι.... Εχουμε πολυ σοβαρότερα θέματα να ασχοληθούμε από τις ομαδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε ποιο άθλημα τι ομάδα είμαστε?

Γιατί εγώ στο ποδόσφαιρο είμαι Παναιτωλικός, αλλά θέλω να πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ πχ....

Στο μπάσκετ είμαι ΑΡΗΣ....

Τι να βάλω στη δημοσκόπηση....??

 

image.png.ee4c4eeec3421372d0f373d31f1e8e46.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 24/2/2019 at 6:50 ΜΜ, MetFM said:

.

Καλά πλάκα κάνεις την Ηρακλαρα τελευταία....... Να μπουν κατά σειρά τίτλων ποδοσφαίρου, άκου Λεβαδειακός....Κομποτης.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι όμως. Κάποτε οι φίλαθλοι ακόμη και σε ΠΑΟΚ-Αρης βλέπανε μαζί το ματς στην κερκίδα. Μιλάμε για εποχές μέχρι και το 1975-1980. Μετά μπήκε στο παιχνίδι το χρήμα, η λαμόγια, και δεν ξέρω τι άλλο και καταντήσαμε έτσι  ώστε να έχουμε επεισοδεια και στο πόλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolasxm said:

Κι όμως. Κάποτε οι φίλαθλοι ακόμη και σε ΠΑΟΚ-Αρης βλέπανε μαζί το ματς στην κερκίδα. Μιλάμε για εποχές μέχρι και το 1975-1980. Μετά μπήκε στο παιχνίδι το χρήμα, η λαμόγια, και δεν ξέρω τι άλλο και καταντήσαμε έτσι  ώστε να έχουμε επεισοδεια και στο πόλο

Καταντήσαμε να έχουμε επεισόδια στο πόλο γυναικών και να χτυπάνε οι χούλιγκαν άτομα με ειδικές ανάγκες.

Η κατάσταση θέλει Θάτσερ επειγοντως

8 ώρες πριν, Weather_Stories said:

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτό ακριβώς θα μας σώσει πολιτικές Θατσερ και μη σου πω και ποιο σκληρές....μια και καλή να φύγει αυτη η νοοτροπία..αλλά αν δεν μπει και η παιδεία στα σχολεία για τέτοια θέματα..δεν πρόκειται να γίνει κάτι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...