Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

'Ελα Γιώργο.. Όπως φαίνεται ακόμα και στην Τήνο θα έχει άστατο καιρό.. Όμως η μεγαλύτερη πιθανότητα για να βγουν τοπικές καταιγίδες ξεκινάει από την Παρασκευή αργά το βράδυ μέχρι Σάββατο νωρίς το απόγευμα περίπου, και μετά Σάββατο νύχτα έως Κυριακή νωρίς το πρωί Ενδιάμεσα λίγες νεφώσεις, κατά περιόδους αυξημένες

Σ ευχαριστώ πολύ!!!

Από αέρα πως θα είναι τα πράγματα φιλαράκι μου?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!!

Από αέρα πως θα είναι τα πράγματα φιλαράκι μου?????

Παρασκευή ισχυρό νοτιά κανένα 7αρι θα φτάσει σίγουρα.. Μετά εξασθένιση το Σάββατο και σταδιακή στροφή σε βόρειους, που το απόγευμα βράδυ του Σαββάτου και έπειτα θα ενισχυουν και παλι στα 6-7 μποφόρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Παρασκευή ισχυρό νοτιά κανένα 7αρι θα φτάσει σίγουρα.. Μετά εξασθένιση το Σάββατο και σταδιακή στροφή σε βόρειους, που το απόγευμα βράδυ του Σαββάτου και έπειτα θα ενισχυουν και παλι στα 6-7 μποφόρ

Νομίζω ψιλό χάλασε η φάση για ήπειρο. 

Φοβάμαι ότι δεν θα βρέξει πρεβεζα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, billipiros12 είπε:

Νομίζω ψιλό χάλασε η φάση για ήπειρο. 

Φοβάμαι ότι δεν θα βρέξει πρεβεζα

για να σε παρηγόρησω κοίτα τον χαρτη που ανάρτησε ο κύριος Ζιακόπουλος...από την αλλη μεριά..και εγώ που είμαι ανατολικά της Πίνδου ,,,τοσες μερες μας τάζανε λαγούς και πετραχείλια...και ζητημα αν μαζεψαμε 5 εως 10 χιλιοστά...τουλάχιστον αυτο που ερχεται ειναι πιο οργανωμένο και αξιόπιτσο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, kouvanos είπε:

Α ωραια Γιωργη, πολυ ευχαριστο αυτο, οποτε ειναι απτις περιπτωσεις που μπορει να ριξει και μια 50αρα mm γενικευμενα στο Νομο....υπεροχα

Ας ριξει 5-10μμ φιλε γιατι στο τελος ουτε αυτα βλεπω να πεφτουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλάνια μου θα πάω σε γάμο στα στυρα το Σάββατο από αγια Μαρίνα!!!Λετε να έχουμε θέμα με το φέρυ;;;Από βροχα πως τα βλέπετε!!!Αν έχει όρεξη κάποιος ας απαντήσει!!!Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κι αλλο πετσοκομα απο τζιφο για αττικη,σε λιγο παιζει να μην ψιχαλισει καν.

84-777GR.gif

χαμενο ειναι μην τα κοιτας πλεον... ισως απο βδομαδα να δουμε κατι προς το τελος της ασταθειας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλαγή σχεδόν στο ναό καστ από τζιφο...καρακεντραρε την Θεσσαλονίκη τελικά όπου το επόμενο 3ωρο πρέπει να έχουμε σφοδρή καταιγίδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγες ημέρες ακόμη αξία το πανηγύρι τέλειωνε... Όπως πέρσι τέτοια εποχή έτσι και φέτος η Λάρισα ηταν απίστευτα μα απίστευτα άτυχη σε αμέτρητες ευκαιρίες για κάτι καλό.. η μόνη φορά που μας πέτυχε ακριβώς, ήταν απλά ένα ψοφίμια ;πο τα βορειοανατολικά... Για σοβαρη ολοκληρωμένη καταιγίδα ούτε λόγος.

 

Μετά τελειώνουν τα αστεία μια η βαρεμάρα ξεκινάει. Τουλάχιστον έχουμε δρόμο ακόμα τουλάχιστον 2.5 μήνες πιθανής ασταθειας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Λίγες ημέρες ακόμη αξία το πανηγύρι τέλειωνε... Όπως πέρσι τέτοια εποχή έτσι και φέτος η Λάρισα ηταν απίστευτα μα απίστευτα άτυχη σε αμέτρητες ευκαιρίες για κάτι καλό.. η μόνη φορά που μας πέτυχε ακριβώς, ήταν απλά ένα ψοφίμια ;πο τα βορειοανατολικά... Για σοβαρη ολοκληρωμένη καταιγίδα ούτε λόγος.

 

Μετά τελειώνουν τα αστεία μια η βαρεμάρα ξεκινάει. Τουλάχιστον έχουμε δρόμο ακόμα τουλάχιστον 2.5 μήνες πιθανής ασταθειας.

Μιχαήλ μπορείς  να δεις λίγο τι καιρό θα έχει η ηπείρος μέχρι την Δευτέρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, PAGETONAS είπε:

Αλλαγή σχεδόν στο ναό καστ από τζιφο...καρακεντραρε την Θεσσαλονίκη τελικά όπου το επόμενο 3ωρο πρέπει να έχουμε σφοδρή καταιγίδα 

Μαυρίζει στα δυτικά κ στη δορυφορική φαίνονται ομάδες αστραπών να μπαίνουν μέσα στον Θερμαϊκό....it's coming home, it's coming, .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Μιχαήλ μπορείς  να δεις λίγο τι καιρό θα έχει η ηπείρος μέχρι την Δευτέρα. 

Έχω γράψει και πρόγνωση σήμερα. Πιστεύω πάνε για καλές ασταθειες εκεί, μιας και έχουμε ασθενές βορειοανατολικό ρεύμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχω γράψει και πρόγνωση σήμερα. Πιστεύω πάνε για καλές ασταθειες εκεί, μιας και έχουμε ασθενές βορειοανατολικό ρεύμα.

Το τζίφος δεν δίνει και πολλα όμως 

Ενώ πριν 3 μέρες έδινε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μηδέν?μα μηδέν?50αρες και 40αρες...ούτε 1!!!!πωπω μουφα ...σχετικά κουλ είμαι αν και ήθελα αυτή την ραγδαιοτητα που έταζαν όλα τα μοντέλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Μηδέν?μα μηδέν?50αρες και 40αρες...ούτε 1!!!!πωπω μουφα ...σχετικά κουλ είμαι αν και ήθελα αυτή την ραγδαιοτητα που έταζαν όλα τα μοντέλα 

Σε όλη την κεντρική Μακεδονία έπεσαν τελείως έξω τα μοντέλα τραγικά λάθη δεν ήρθε ποτέ η επιδείνωση του απογεύματος και του βραδινού … ούτε χιλιοστό όμως … πάνε τζάμπα τα έκτακτα και τα μηνύματα στα κινητά ….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Σε όλη την κεντρική Μακεδονία έπεσαν τελείως έξω τα μοντέλα τραγικά λάθη δεν ήρθε ποτέ η επιδείνωση του απογεύματος και του βραδινού … ούτε χιλιοστό όμως … πάνε τζάμπα τα έκτακτα και τα μηνύματα στα κινητά ….

Προσπαθώ να θυμηθώ εάν έχει γίνει ποτέ μεγαλύτερη φόλα είτε προκειτε για βροχή είτε για χιόνι...νομίζω παίρνει χρυσό μεταλιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Προσπαθώ να θυμηθώ εάν έχει γίνει ποτέ μεγαλύτερη φόλα είτε προκειτε για βροχή είτε για χιόνι...νομίζω παίρνει χρυσό μεταλιο.

Όχι δεν έχει ξανάσυμβει τόσο εκτεταμένη φόλα … δεν μιλάμε για καταιγίδα που απλά δεν βγήκε εδώ μιλάμε για χαμηλό … μάλλον κάτι άλλαξε στο ναουκαστ γι αυτό και έχουμε τόσο τεράστιες αστοχίες …. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...