Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χελμος και κασπερακος επι το εργον..Ιερη μασαμπουκα...

20220605_133106.jpg

Πανω απο ολα..Ειναι το παρεακι..Καποια παιδια ειχα νεα τα δω προ κορονοιου και ειμασταν λες και ειχαμε βρεθει χθες..Αυτο ειναι το φορουμ..Δεν εχει σημασια ποιος την εχει μεγαλυτερη...Τη χιονουρα η την χιονοστρωση..Η παρεα μαγκες...Κανει θαυματα...!!!Καλο απογευμα..

Ευχαριστουμε ολοθερμα το Μπαιρακι και τον Γιωργο(πωγωνι) για την φιλοξενια..Κρασι,φαγητο ολο αψογα...Να σαι καλα ηπειρωτη μου!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.9 Δίον ΕΑΑ

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, sakis13 said:

Δεν εχει σημασια ποιος την εχει μεγαλυτερη...Τη χιονουρα η την χιονοστρωση..Η παρεα μαγκες...Κανει θαυματα...!!!Καλο απογευμα..

Μον ντιε. Σηκώθηκε η τρίχα μου.

Αν ήμουν εγώ εκεί θα μετράγαμε ποιος θα φτάσει πρώτα 50 βαθμούς....κ ας μίλαγα μόνος μου 🤣

Μπράβο guys για τη σύναξη!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Ευχαριστουμε Γιωργαρα...Για ολα..Πωγωνι ιδιοκτητης και ο ΑΑ sakis13.

20220605_150615.jpg

Α ρε γίγαντες του φόρουμ!!!! Έτσι αυτά είναι τα ωραία! Αυτά μένουν !!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο στην καιροπαρεα αυτα ειναι !!!!!

Κατα τα λοιπα ζεστη Ιουλιατικη σημερα κι εδω στις πλαγιες του Υμηττου....

34αρι σε Παπαγου Βυρωνα Αγια Παρασκευη και Ηλιουπολη !!!!

33.9 εφθασε και ο σταθμος μου και κραταει ακομα 33.3 με αισθηση λαυρας εξω...

24 ωρες υπομονη παιδες αυριο τετοια ωρα μπορει να χοροπηδαμε !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε και σε μια πανελλαδικη..Σαλονικιοι,Αθηναιοι,Κιλκισαιοι,Γρεβενιωτες,Ξανθιωτες,Γιαννιωτες,Θεσπρωτοι,Λαρισαιοι,Τρικαλινοι,Πελοποννησιοι..ΟΛΟΙ!!!

Η Τσαλιγοπουλου ελεγε καποτε ενα ασμα.."Χωρις την πιστη της παρεας καθενας ειναι ενας!!!"

Ωρα για ξενερωμα..Φραπεδια στο μπαλκονι μετα απο κρυο ντουζ..Η γυναικα μου ενθουσιαστηκε απο τους "αλητες"που γνωρισε...Οσους δεν ηξερε!!!Γραφουμε ιστορια ενωμενοι αδερφια..Καποτε,πιτσιρικαδες,νομιζαμε οτι ειμασταν ανωμαλοι..Ναι ρε!!!Ειμαστε αλλα ειμαστε πολλοι..Καιροφιλοι και παλαβοι...

20220605_180508.jpg

Αδερφια ξεχασα...Στολιζω μπαλκονι...!!!Ερχεται!!!

Κωστακη...Σ ευχαριστω για την εικονα...Ξερεις εσυ..Το καλυτερο δωρο...!!! Να σαι καλα αδερφε!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρής έντασης βροχή στο χωριό από ένα μικρό πυρήνα που δημιουργήθηκε πάνω από τα Τζουμέρκα. 

23 βαθμοί στο χωριό. 

theodoriana1.jpg

theodoriana3.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Στο πρώτο 40άρι της Αττικής θέλω πόζα με high five πες του 🤣

Mε τους αναξιόπιστους και της πλάκας σταθμούς που κοιτάς, ήδη είχαμε 40άρια.....δεν το πήρες μυρουδιά? Αααα καλά.....δεν μπορεί να σου ξεφεύγουν τέτοια!! Αν δούτε 40αρια φέτος Αττική να μου το πούτε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Α ρε γίγαντες του φόρουμ!!!! Έτσι αυτά είναι τα ωραία! Αυτά μένουν !!!! 

Ετοιμάζουμε πανελλήνια, σύντομα κοντά σας από Σεπτέμβριο-Οκτώβριο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτο το παρεακι στο Μπαϊράκι σημερα στον Κορυδαλλο....εκπληκτικά τα εδεσματα του Γιωργη Πωγωνι (οοοοο σεφ), με το κοκκιστο αγριογουρουνο μπροστα που ελιωνε στο στομα και η ειδικη προβατινα στο ξυλο....ολα τα λεφτα οι χιονο-αναμνήσεις μας, οι απίθανες ιστορίες με άφθονο γέλιο και γενικά το όλο σκηνικό μας γύρισε ξανά από τις παλιότερες συνάξεις μας.....ούτε οι 34οC μας καταπόνησαν.....κι έρχεται και καλός χειμώνας παιδιά!!

Ειπα και πριν ετοιμαζουμε και μια πανελληνια του φορουμ, αλλα μπηκε ως σκεπτικο και μια εκδρομη εξωτερικο εν μεσω χειμωνα....παντα να χαιρομαστε!!

ΥΓ Νασαι καλα Σακη, στο ειχα ταξει....να σε φυλαει ο Άγιός σου και συντομα καλα νεα να εχετε, ξερεις εσυ....τα υπολοιπα ταξιματα απο τελη Αυγουστου κ μετα!!!

IMG_20220605_183112.jpg

IMG_20220605_183128.jpg

IMG_20220605_183020.jpg

IMG_20220605_183010.jpg

IMG_20220605_183102.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 ώρες πριν, Dusterakos είπε:

Απλα η Ελληνικη κυβερνηση θελει να συμμετεχει στο Ευρωπαικο προγραμμα με τις ανεμογεννητριες (που λενε οτι θελουν να βαλουν στην Ευρωπη κατι χιλιαδες ανεμογεννητριες;;;; Δεν ξερω καπου το ειχα ακουσει...), οποτε θα καψουν ολη την Αττικη να εχουμε μονο τσιμεντα πλεον.. Τραγικη κατασταση. Πλεον νιωθω οτι ολα γινονται εσκεμμενα.

Είμαι αναφανδόν κατά της ανεμογεννήτριας. Δε θεωρώ ότι χρειάζονται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κασπερακος,george snoman η κομπρας η πεταλουδας η σφαγεας η σουγιας και ο Δημος..Νοn stop λεμε..

20220605_133100.jpg

Το κρασι ξεκινησε απο μισοκιλο αλλα καταληξαμε ανα μισαωρο να παιρνουμε του ενος κιλου...Ξανακυλησαμε ομαδικως!!!Ελειπε ο Τεο και ο Μητσακος και αλλα καλοπαιδα αλλα εχει ο θεος...Υγεια...Συκωτι γερο να χουμε να πινουμε και δρομους για να στρωνεται!!🤣

Οι Ρακομελατοι μπορει να χανονται αλλα οταν πρεπει ειναι εκει που πρεπει...Με λενε Σακη και ειμαι καλα...Και αυριο θα ειμαι ακομα καλυτερα εαν μου κανει 30mm!!🙏

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 minutes ago, Beach-snow NG said:

Mε τους αναξιόπιστους και της πλάκας σταθμούς που κοιτάς, ήδη είχαμε 40άρια.....δεν το πήρες μυρουδιά? Αααα καλά.....δεν μπορεί να σου ξεφεύγουν τέτοια!! Αν δούτε 40αρια φέτος Αττική να μου το πούτε!!

Καλά για μερικούς αξιόπιστοι είναι μόνο αυτοί που δείχνουν την Αττική από πολικό κλίμα και πάνω.

Έλα να πούμε που θα βγάλουμε αναξιόπιστους τους Davis ή τους επαγγελματικούς σταθμούς της ΕΜΥ επειδή θέλουμε σονυ και ντε να είναι πολικό enclave η Αττική. 

Στη Ελλάδα ζούμε και το καλοκαίρι τα σπάει στη ζέστη. Αλλιώς μια μετακόμιση θα σας λύσει το πρόβλημα. 

Τσίμπα το σημερινό 38.8 του Davis της Γλυφάδας εντωμεταξύ έτσι και για την ιστορία!

1616610692_Screenshot2022-06-05at7_17_10PM.thumb.png.638b0b25c031aef0c507cd03a6013010.png

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κασπερακος,george snoman η κομπρας η πεταλουδας η σφαγεας η σουγιας και ο Δημος..Νοn stop λεμε..

20220605_133100.jpg

Το κρασι ξεκινησε απο μισοκιλο αλλα καταληξαμε ανα μισαωρο να παιρνουμε του ενος κιλου...Ξανακυλησαμε ομαδικως!!!Ελειπε ο Τεο και ο Μητσακος και αλλα καλοπαιδα αλλα εχει ο θεος...Υγεια...Συκωτι γερο να χουμε να πινουμε και δρομους για να στρωνεται!!🤣

Οι Ρακομελατοι μπορει να χανονται αλλα οταν πρεπει ειναι εκει που πρεπει...Με λενε Σακη και ειμαι καλα...Και αυριο θα ειμαι ακομα καλυτερα εαν μου κανει 30mm!!🙏

Εφυγα αρον αρον ρε γμτ και δεν βγάλαμε μια σωστη χαβαλεδιαρικη φωτο γμω τις κ@λοδουλειες...Υπεροχα ολα γι αλλη μια φορα και η παρεα και τα φαγητα του Γιωργαρου.Ετοιμαζω στιλετα,γκλοπς,πεταλουδες και ματσετες και παμε φουλ για Πήλιο ή Πλαστήρα για πανελλαδικη αγάπης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Εφυγα αρον αρον ρε γμτ και δεν βγάλαμε μια σωστη χαβαλεδιαρικη φωτο γμω τις κ@λοδουλειες...Υπεροχα ολα γι αλλη μια φορα και η παρεα και τα φαγητα του Γιωργαρου.Ετοιμαζω στιλετα,γκλοπς,πεταλουδες και ματσετες και παμε φουλ για Πήλιο ή Πλαστήρα για πανελλαδικη αγάπης.

Για εμάς όμως που δεν είμαστε στο ''παρεάκι'' δεν μάθαμε τελικά ποτέ ποιός είσαι? Αυτός με τη λευκή μπλούζα?

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Για εμάς όμως που δεν είμαστε στο ''παρεάκι'' δεν μάθαμε τελικά ποτέ ποιός είσαι? Αυτός με τη λευκή μπλούζα?

Να ερθετε στο παρεακι οποτε γουσταρετε.Ευπροσδεκτοι ολοι.Αυτος ναι ο αψηλος με τα γυαλια στο κουτελο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ο πρωην προεδρος των κεντρονοτιων..Κωστας!!beach snow..Τι επαθες αδερφε μου...Ρε ποιον μου θυμιζει??🤔Θεος!!Ρε μπαγασα τετοια ποζα που την εκρυβες τοσα χρονια??

αρχείο λήψης (1).jpeg

20220605_163405.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Καλά για μερικούς αξιόπιστοι είναι μόνο αυτοί που δείχνουν την Αττική από πολικό κλίμα και πάνω.

Έλα να πούμε που θα βγάλουμε αναξιόπιστους τους Davis ή τους επαγγελματικούς σταθμούς της ΕΜΥ επειδή θέλουμε σονυ και ντε να είναι πολικό enclave η Αττική. 

Στη Ελλάδα ζούμε και το καλοκαίρι τα σπάει στη ζέστη. Αλλιώς μια μετακόμιση θα σας λύσει το πρόβλημα. 

Τσίμπα το σημερινό 38.8 του Davis της Γλυφάδας εντωμεταξύ έτσι και για την ιστορία!

1616610692_Screenshot2022-06-05at7_17_10PM.thumb.png.638b0b25c031aef0c507cd03a6013010.png

Θα παρακαλούσα πρώτον να εισαι πιο κόσμιος και να σέβεσαι τον συνομιλητή σου....εκφράσεις τύπου τσιμπα αυτό, δεν προωθεί την κουβέντα, προσεξέ το απλά.....εξάλλου ήδη έχω τσινπήσει τα εδέσματα από το Μπαϊράκι και είμαι μαζί με την παρεούλα αρκετά ευχαριστημένοι....απο κει και πέρα το έχω ξαναπεί κι όχι φυσικά εγώ ή μονον εγώ, ότι η πλειοψηφία των μετεοσταθμών στην Αττική (και όχι μόνο), είναι αναξιόπιστοι, ειδικά όταν ο ήλιος δυναμώνει τις ζέστες του καλοκαιριού....εδώ μου βάζεις καιρό τώρα την Φιλοθέη που ο σταθμός είναι για τα πανηγυρια  ότι και καλά ένα απο τα δροσερότερα κομματια του λεκανοπεδίου έγινε ξαφνικά το θερμότερο....έχω φίλους, συναθλητές και συγγενείς στην περιοχή και μολις τους λέω για κάτι 35άρια που έδειχνε ο σταθμός, γελούσαν....τώρα αν θέλεις προσωπικά εσύ να πιστεύεις το τι δείχνει ένας σταθμός, επειδή και καλά είναι ντειβις (σιγά τα ωα την μάρκα και την αξιοπιστία), μπορείς να πιστεύεις ότι η Γλυφάδα ή η Φιλοθέση είναι οι καυσωνικότερες περιοχές της Αθήνας....απλά μονο για ανέκδοτο θα το πάρουν όσοι ζουν εκει θαρρώ.....με 34οC στο κέντρο της Αθήνας σήμερα, που συνηθως ειναι καμινι σε τέτοιον καιρό, δεν χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια για να βρούμε γυρω γυρω πόσο θερμοκρασία έχει, με όποιες τέλος πάντων τοπικότητες.....για τα πολικά που είπες επίσης, δεν θα συναπαντησω, ο καιρός απλά μιλάει από μονος του και φέτος και πέρσι και προπερσι και τα επόμενα 10-15 χρόνια!!

Μελίσσια σήμερα 23,2-32,2οC μια κανονική καλοκαιρινή μέρα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Να ερθετε στο παρεακι οποτε γουσταρετε.Ευπροσδεκτοι ολοι.Αυτος ναι ο αψηλος με τα γυαλια στο κουτελο

Τα σέβη μου κύριε! Αυτό ήθελα να σου πω από την πρώτη φορά που ρώτησα. 

Κάνεις εξαιρετική δουλειά στη διαχείριση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πιο ζεστή ημέρα έως τώρα η σημερινή, για τη Χρυσούπολη Περιστερίου.... ελάχιστη 26.2°C.... μέγιστη 35.0°C..... για αύριο αναμένω το "θαύμα" .....

Στο Πύργο τελικά, ο σταθμός έγγραψε μέγιστη πιο χαμηλά... 34.3°C μέσα στη πόλη.....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...