Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα το βουνο χαθηκε. Απιστευτα πράγματα. Ειλικρινά τελειο γιατην νεαρη βλαστηση μετα την πυρκαγιά του 15. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Τιναφτόρε!!!Ηλιούπολη είμαι 

Το περίεργο είναι απο δω πάνω δεν φαινεται ότι γινεται τίποτε κάτω......απιστευτο!! Αν δεν υπήρχε αναφορά από τις περιοχές εκει ουτε καν θα παίρναμε μυρωδιά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Το περίεργο είναι απο δω πάνω δεν φαινεται ότι γινεται τίποτε κάτω......απιστευτο!! Αν δεν υπήρχε αναφορά από τις περιοχές εκει ουτε καν θα παίρναμε μυρωδιά!!

Πήρα τη γυναίκα μου και της λέω χαμός εεεε;;;;Και μου λέει όχι λιακαδάρα πάνω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελειώνει αυτό ήταν!!!ειμαι στη shell απέναντι απ τον Δαβρή με τα τζάκια για όποιον γνωρίζει!!!ΤελοςσΣτο δρόμο βέβαια πλαστικά πέτρες και ότι άλλο κατεβάσει το βουνό!!!Πολυ βία το άτιμο!!!

Επεξεργάστηκε από kostasmarousi13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Τελειώνει αυτό ήταν!!!ειμαι στη shell απέναντι απ τον Δαβρή με τα τζάκια για όποιον γνωρίζει!!!ΤελοςσΣτο δρόμο βέβαια πλαστικά πέτρες και ότι άλλο κατεβάσει το βουνό!!!Πολυ βία το άτιμο!!!

Είσαι κοντά σε εμένα. Εκεί στο παρκάκι είναι κλασσικό σημείο που μαζεύει πολύ νερό και φέρτα υλικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε τα Κανάρια 18mm από το πουθενά και με πρόβλεψη για το απόλυτο 0 σήμερα!!!

Weather Conditions - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΝΑΡΙΑ (weatherlink.com)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από αεροδρόμιο τώρα, προς Υμηττό και νοτιότερα ως Γλυφάδα οι βροχοκουρτίνες....Εκπληκτικό πραγματικά

received_393756189378015.jpeg

received_393694072702715.jpeg

received_484945173432409.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλι στο οριο ηταν η Καλλιθεα και παλι την εχασα..0/5 απο τις 18 του μαη...Πανω απο τον δικο μου ουρανο εχει μπαστακωθει και δεν φευγει...Αυτο παιρνω επαξια σε καθε καταιγιδα,αυτο πηρα και σημερα...

synnefo-peos.png

Σαλονικα την ωρα του κατακλυσμου..

1406-THESSALOIKI-KATAIGIDA-1.jpg

χαλάζι-Θεσσαλονίκη-1-768x433.jpg

χαλάζι-Θεσσαλονίκη-2-768x433.jpg

χαλάζι-Θεσσαλονίκη-3-768x433.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...