Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Εντείνεται η ασταθεια στα ορεινά

 

Τίποτα. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαι Σπατα απιθανη ασταθεια Τρελος και παλι απο εδω θσ ελεγα οτι γινεται χαμος Ζωγραφου κλπ αλλα θα γινει σε λιγο που εποστρεφωωω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλεπω γερες αναπτυξεις πανω απ τα μερη μου και προς παραλια ενω ο Υμηττος ειναι σχετικα καθαρος. Για να δουμε, μηπως παιξουν μπαλα οι πιο παραλιακοι δυτικοι σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναμένουμε από λεπτό σε λεπτό πλέον Κορυδαλλό δεν χάνεται τι σημερινό... συνεχής πλεον και οι κεραυνοί.IMG_20220615_161635.thumb.jpg.61be71b6a7130163e1e30fce8291db3a.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τόσο μα τόσο ξενέρωτες οι φετινές αστάθειες. Θα τα ρίξει τα πολλά στα ψάρια μεταξύ Σαλαμίνας - Περάματος. Όλα λάθος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τερατακια πανω απο την κεφαλα μου..Αστραφτει..Αλλα ξερω παω για το 0/6..Αλλου θα πεσει παλι το νερο...Αλλα η προσμονη του μπας και μου κατσει με τρελαινει..Που δεν θα κατσει...🤣

20220615_163821.jpg

Θεριευει!!Σε ικετευω..Παρε μονο το δικο μου το αμαξι...Πνιξε με...

20220615_164129.jpg

Για να δουμε..

20220615_170618.jpg

Και απο τα νδ..

20220615_170931.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κατσικωθεί από πάνω μου και κερνάει κεραυνούς αλλά νερό τίποτα ούτε βλέπω το σύστημα να το κουναει

Επεξεργάστηκε από airfathaaaaa
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! Το Περιστέρι στο κόσμο σου για ακόμη μια ημέρα..... το νεφικό σήμερα, βρισκεται νοτιότερά μας τόσο όσο, ώστε να μη καταλάβουμε τίποτα, πέρα απ' τα μπουμπουνητά που ακούγονται....... χθές το νεφικό βρισκόταν ΑΝΑ μας..... βλέπαμε τις βροχοκουρτίνες και το τερατίδιο τουλάχιστον, από απόσταση... εθεάθησαν και κεραυνοί ..... θα μου πεις το να το βλέπεις, έχει κι αυτό τη δική του χαρη.... ναι την έχει εννοείται! Αλλά ρε φιλαράκο, χάθηκε να ρίξει και σε εμάς κανα χιλιοστό..... με το ζόρι καταφέραμε 1.2 mm μηναίο, στη περιοχή της Χρυσούπολης !!!

Γενικά, δεν είναι μια καλή χρονιά από άποψη τύχης η φετινή για εδώ.... κάτι η Ελπίδα κάτι τώρα... το 'χουμε φέτος ένα θεματάκι αλλά τουλάχιστον, ο καιρός έχει γυρίσματα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατή βροχή τώρα στο χωριό Δελβινάκι Ιωαννίνων,εδώ Κορυδαλλό για άλλη μια φορά φέτος το απολύτο μηδέν, μα να βλέπεις τις βροχοκουρτινες δίπλα σου και να μην κάνει τίποτα....αν και και κάτι έχει να δώσει ακομα...IMG_20220615_174329.thumb.jpg.c01f99a6c8db78c137169a6a73458b6c.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Winterlove είπε:

Καλησπέρα! Το Περιστέρι στο κόσμο σου για ακόμη μια ημέρα..... το νεφικό σήμερα, βρισκεται νοτιότερά μας τόσο όσο, ώστε να μη καταλάβουμε τίποτα, πέρα απ' τα μπουμπουνητά που ακούγονται....... χθές το νεφικό βρισκόταν ΑΝΑ μας..... βλέπαμε τις βροχοκουρτίνες και το τερατίδιο τουλάχιστον, από απόσταση... εθεάθησαν και κεραυνοί ..... θα μου πεις το να το βλέπεις, έχει κι αυτό τη δική του χαρη.... ναι την έχει εννοείται! Αλλά ρε φιλαράκο, χάθηκε να ρίξει και σε εμάς κανα χιλιοστό..... με το ζόρι καταφέραμε 1.2 mm μηναίο, στη περιοχή της Χρυσούπολης !!!

Γενικά, δεν είναι μια καλή χρονιά από άποψη τύχης η φετινή για εδώ.... κάτι η Ελπίδα κάτι τώρα... το 'χουμε φέτος ένα θεματάκι αλλά τουλάχιστον, ο καιρός έχει γυρίσματα.....

Αν νιώθεις αδικημένος από τον καιρό σκέψου ότι κάποιοι στην Κέρκυρα αυτήν την ώρα ζουν με 30 βαθμούς και 80% υγρασία και στάζει ιδρωτα και το βρακί τους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...