Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Και μερικες ακομα εικονες απο την ασταθεια της Καλαματας σημερα που εδωσε και τοπικες καταιγιδες..

MAYROS-OYRANOS-8-750x423.png

MAYROS-OYRANOS-7-750x421.png

MAYROS-OYRANOS-6-750x423.png

MAYROS-OYRANOS-4-750x422.png

Ότι πρέπει για τις ξερικες ελιτσες μου:)εκεί στο βάθος στο βουνό είναι στην προτελευταία φωτό από την παραλία Καλαματας! Ευλογημένος τόπος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 16/6/2022 at 12:45 ΠΜ, KapelosG είπε:

Μόλις τελείωσε στην Πρέβεζα το 2ο θερμότερο πρώτο δεκαπενθήμερο Ιουνίου από 2010 και μετά που ο σταθμός έχει πιθανότατα νέα όργανα στο Άκτιο. Μόνο το 2018 είχε θερμότερο, μόνο που τότε το δεύτερο δεκαπενθήμερο εξελίχθηκε πολύ καλά. Με 29.8 μέση μέγιστη ως σήμερα, να δούμε αν θα είναι ο πρώτος Ιούνιος στην ιστορία που θα έχει 30+ μέση μέγιστη (του 2003 με τα σημερινά όργανα ίσως είχε αλλά με τα τότε δεν έπιασε)

Στην Πολίχνη πάντως είχαμε 29,53 μέση μέγιστη για 1-15/6 το 2022.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνοιξε - κλείσε στην Πολίχνη σήμερα με καταιγίδα 10' και ψιλοβροχου στις 3μμ σήμερα. Τ από 18 έως 27 διακύμανση (καλά για 16 Ιουνίου) και τώρα ξαστεριά και Τ στους 18.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασταθεια και σιφουνας στον Πολυγυρο Χαλιδικης χθες..

286898314_10161495340505730_8644578225477104743_n.jpg

Αλλη μια εικονα απο την Καλαματα..Με τις βροχοκουρτινες να καλυπτουν τα βουνα και να κατηφοριζουν..

287804050_10228805431984394_2616030797349024303_n (1).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αι Μελτεμης...

Ελαχιστη 20,8 με 29% υγρασια και καταπληκτικη αισθηση χαρη στο απαλο βοριαδακι ολο το βραδυ που γκαζωσε σταδιακα απτα ξημερωματα...

25,8 τωρα...

Ετσι, ναι, ειναι σχεδον ιδανικες καλοκαιρινες συνθηκες και τρωμε σιγα σιγα τον Ιουνιο...

Το επομενο 3μηνο θελω να σε δω Καιρε να σταθεις στο υψος σου !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21.4 ελάχιστη εδώ και πρωινή προπόνηση στις 7 το πρωί  στον Υμηττό με απίστευτη δροσιά ...ειδικά από τα 500-600μ και πάνω και μέχρι τα 1000μ  κάθε ριπή του βοριά την άκουγα αφού ήμουν μούσκεμα στον υδρωτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλη μια ομορφη καλοκαιρινη ημερα σε χαλαρους μελτεματους ρυθμους....καπως πεσμενο σημερα το αγερι, ωστοσο κατεβαζει υγρασια και δινει 28αρι μολις καταμεσημερο...

26,5 ο σταθμος στα ψηλα του Ζωγραφου, πραγματικη Μυκονος εκει ψηλα μολις 3 χλμ απτο Συνταγμα...αλλα ειναι ο Τρελος απο πανω με το δασος του...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, αναπτύξεις και πάλι στα Γιάννενα, για να δούμε αν είμαστε τυχεροί σήμερα.

Μόλις παρουσίασα και την διπλωματική μου εργασία για την επιρροή της Εύβοιας στις χιονοπτώσεις της Αττικής, λογικά μέσα στον μήνα ή τον επόμενο θα την ανεβάσω στο φόρουμ για όποιον ενδιαφέρεται. Πήγε καλά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλησπέρα, αναπτύξεις και πάλι στα Γιάννενα, για να δούμε αν είμαστε τυχεροί σήμερα.

Μόλις παρουσίασα και την διπλωματική μου εργασία για την επιρροή της Εύβοιας στις χιονοπτώσεις της Αττικής, λογικά μέσα στον μήνα ή τον επόμενο θα την ανεβάσω στο φόρουμ για όποιον ενδιαφέρεται. Πήγε καλά!

Μπράβο Μιχάλη!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Μόλις παρουσίασα και την διπλωματική μου εργασία για την επιρροή της Εύβοιας στις χιονοπτώσεις της Αττικής, λογικά μέσα στον μήνα ή τον επόμενο θα την ανεβάσω στο φόρουμ για όποιον ενδιαφέρεται. Πήγε καλά!

..... Μπράβο Μιχάλη ..... Πάντα άξιος ..... !!!!!!!...... καλή συνέχεια .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μύτικας Πρέβεζας όπου θα είμαι σε λίγες ώρες 26.5 βαθμούς με ικανοποιητικό δυτικό άνεμο, συννεφιά και 75% υγρασία...για την περιοχή μια χαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγιδαρα εχει δημιουργηθει απο την πλευρα του Ταυγετου προς Καλαματα..Σε λιγο εαν το stream ειναι σωστο θα καταπιει την πολη..Δειτε μαυριλα στο βουνο..Σαν shelf cloud...

kalathi.jpg

Αχ...

castle3.jpg

Αναφορες απο το βραδυ απο το Κοκκινο βοιωτιας..Να πιουμε και κανα τσιπουρακι με τον πεθερο...Και ευελπιστω αυριο να δω και γω καμια καταιγιδα..Οχι μονο ο Μητσακος που οποτε παει βρεχει..(oldboy332)..Οχι μονο οι ντοπιοι αλλα και οι γαμπροι εχουν δικαιωμα..🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...