Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6,6 mm εως τώρα από τη καταιγίδα στον εύοσμο.Ακόμη βρέχει καλά και έχουμε διάσπαρτα ηλεκτρικά

Επεξεργάστηκε από mademjim
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Παλι τα ιδια με την τριτη εχουμε εδω. Οι κεραυνοι εντωμεταξυ μεσα στην πολη σκανε

Έσκασε σε κοντινή πολυκατοικία μου χτυπούσαν οι συναγερμοί όλων των αυτοκινήτων...θριλερρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα εύοσμο μικρότερη από την Τρίτη μου φαίνεται αλλά σημερα έχει πολλά ηλεκτρικά. 

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τρολ και πάλι για Λάρισα αφού πέθανε όλο το σύστημα. Αλλά αυτο ήταν το λογικό, δεν έιναι δυνατόν να είχαμε τέτοια γίδα με δείκτες ευστάθειας...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή είναι η εποχή της Θεσσαλονίκης. Φθινόπωρο τσικι τσικι με το ζόρι, χειμώνα σου διαλύει την ψυχή με το αν θα χει θερμοκρασία, αν θα χει υετό,αν θα χει ξεροκρυο,  αν θα χει ανατολικό αν η νιφαδα θα ναι πολύ λεπτή και δεν θα πιάνει δεν χρειάζεται να πω πόσο περισσότερο είναι οι απογοήτευσεις από τις νίκες από το 2007 και μετά. Αλλά η έκθεση βιβλίου και τα πέριξ δεν μπορεί να κλέψει κανείς τις καταιγίδες ειδικά το βράδυ από τη Θεσσαλονίκη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανά ξεκίνησε ισχυρή βροχή στον Εύοσμο μετά από μια παύση.

17 μμ στο κέντρο (meteothes.gr) όταν την Τρίτη είχε 34.2 μμ

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχή ηλεκτρικά πριν κανα 2 ωρο και πολύ νερό ρίχνει ακόμη και τώρα...αρκετά ισχυρή καταιγίδα στην Ημαθία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...