Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Σέρρες τώρα....

 

Και από Θεσσαλονίκη φαίνεται!

Αρκετα συχνές αστραπές  

Έπιασε και ο μετεοθες μια. Φαίνεται στο βαθος (στην άκρη) 

 

sky_cam2 (1).jpg

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσα που ανέβασε την υγρασία εδώ κι έριξε λίγο τη Τ..... ένα ψέκασμα έκανε..... 0.2 mm στη Χρυσούπολη Περιστερίου, 25.4℃ τώρα και 65% υγρασία.....

... ελάχιστη ημέρας 23.8℃.... μέγιστη 30.2℃....... με νοτιαδάκι ωραίο όλη μέρα..... τώρα έχει γυρίσει ο άνεμος σε δυτικό νοτιοδυτικό πολύ ασθενή.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αδερφός μου είναι Καβάλα σήμερα για διαγωνισμό χορού.. μου λέει υπερθέαμα κεραυνών ενώ έχουν πέσει δέντρα. Όταν γυρίσει, και όταν με το καλό βγω  από το νοσοκομείο (39.5 πυρετο έφτασα με τρομακτική ζαλάδα δυστυχώς) θα βάλω και ότι έπιασε ο αδερφός μου.

Καλή συνέχεια, και τα λέμε όταν γίνω καλύτερα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο αδερφός μου είναι Καβάλα σήμερα για διαγωνισμό χορού.. μου λέει υπερθέαμα κεραυνών ενώ έχουν πέσει δέντρα. Όταν γυρίσει, και όταν με το καλό βγω  από το νοσοκομείο (39.5 πυρετο έφτασα με τρομακτική ζαλάδα δυστυχώς) θα βάλω και ότι έπιασε ο αδερφός μου.

Καλή συνέχεια, και τα λέμε όταν γίνω καλύτερα.

 

Περαστικά Μιχαήλ! ίωση ;;

Εδώ δυστυχώς τίποτα από φαινόμενα όπως αναμενόταν άλλωστε.... και ζέστη σήμερα με αυξημένη την αίσθηση δυσφορίας μέχρι αργά λόγο υγρασίας .. λίγο τώρα σαν να φύσηξε λίγο και δρόσισε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Περαστικά Μιχαήλ! ίωση ;;

Εδώ δυστυχώς τίποτα από φαινόμενα όπως αναμενόταν άλλωστε.... και ζέστη σήμερα με αυξημένη την αίσθηση δυσφορίας μέχρι αργά λόγο υγρασίας .. λίγο τώρα σαν να φύσηξε λίγο και δρόσισε 

Ευχαριστώ σωρό. Δυστυχώς δεν ξέρω ακόμα. Έχω υποψία ότι μπορεί να είναι και Ηλιάδη από την πρωινή βόλτα με το ποδήλατο. Θα δείξει όμως, γιατί μπορεί να είναι ίωση... Πάντως ειλικρινά από τα χειρότερα που έχω ζήσει... Σε αναμονή εδώ στο νοσοκομείο... Γίνεται της μουρλης σήμερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Ευχαριστώ σωρό. Δυστυχώς δεν ξέρω ακόμα. Έχω υποψία ότι μπορεί να είναι και Ηλιάδη από την πρωινή βόλτα με το ποδήλατο. Θα δείξει όμως, γιατί μπορεί να είναι ίωση... Πάντως ειλικρινά από τα χειρότερα που έχω ζήσει... Σε αναμονή εδώ στο νοσοκομείο... Γίνεται της μουρλης σήμερα..

Περαστικά και πάλι από όλους μας Μιχαήλ και μια ευχή....να σ ανταμείψει με μια πολύ δυνατή υπερκαταιγίδα.........😉 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Περαστικά και πάλι από όλους μας Μιχαήλ και μια ευχή....να σ ανταμείψει με μια πολύ δυνατή υπερκαταιγίδα.........😉 

Η και με μια σαν την Ηλιαδη διπλα του ,, γούστα είναι αυτά χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ευχαριστώ σωρό. Δυστυχώς δεν ξέρω ακόμα. Έχω υποψία ότι μπορεί να είναι και Ηλιάδη από την πρωινή βόλτα με το ποδήλατο. Θα δείξει όμως, γιατί μπορεί να είναι ίωση... Πάντως ειλικρινά από τα χειρότερα που έχω ζήσει... Σε αναμονή εδώ στο νοσοκομείο... Γίνεται της μουρλης σήμερα..

Περαστικα μιχαηλ και γω προχθες 38 είχα απο ηλιακή δουλεύα μεσα στον ηλιο ως τις 3 ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το ΣΑΚΑΡΟ ηταν αυτη η μπορα !!!!!!!!!

ΕΝΤΕΛΩΣ ξαφνικα, εκει που το βλεπαμε απο Θεσσαλια προς Βορεια Ευβοια ειπε να κατεβει Αττικη !!!!!!

Γυρω στις 22.30 λοιπον λαμψεις μπουμπουνητα πανικος !!!!!!! Εριξε ακριβως 8 λεπτα, μια μποριτσα ομορφα, ισα ισα να βραχουν οι δρομοι και να ευωδιασει ολο το χωμα τριγυρω....

Θερμοκρασια βουτια κατευθειαν στους 24 με τη βροχουλα, τωρα εκ νεου ανοδος 25,8.....

Ισα ισα να σπασει η μονοτονια, υπεροχη Σαββατοβραδιατικη εκπληξη και μακαρι να εχει κι αλλο ως το πρωι η να το ξανακανει αυριο !!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευβοικος..Κοντα στο Μαρμαρι..

289171251_2153946604784703_8928233884540422095_n.jpg

Ωρα 23:00 κοντα στο Παγγαιο..Η νυχτα μερα...

289000285_1800023310329458_4673143433362728703_n.jpg

Και στο γειτονικο νομο στη Δραμα μεσα στην πολη πανω απο 36mm απο το απογευμα και μετα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Κλασική καλοκαιρινή μέρα στην Κέρκυρα 

32.7 μέγιστη στον Ποταμό με την υγρασία από 64-100% και μέγιστη αίσθηση ζέστης 38 βαθμούς 

Kαι Ηγουμενίτσα τα ίδια χάλια... Κολλάμε ολοκληροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχως παρα τη σχετικη δροσια που εφερε η απροσμενη βροχουλα βαδιζουμε στο βαθυ καλοκαιρι και οι νυχτες στο λεκανοπεδιο ολοενα κ πιο θερμες....

25.5.ακομα.τετοια ωρα....καλα κρασια...δεν αντεχεται χωρις αιρκο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες!

Μετά από πολλές εβδομάδες, εκδηλώθηκαν επιτέλους βροχές και καταιγίδες και στη Λήμνο!

Από τα μεσάνυχτα και μετά κι έως την 06 το πρωί, φαινόμενα εκδηλώνονταν στην ευρύτερη περιοχή. Η Μύρινα έφτασε τα 17,5mm με ένα δυνατό ξέσπασμα γύρω στη 01 τα ξημερώματα και με σχεδόν θυελλώδη άνεμο κι έπειτα κατά διαστήματα ποτιστικές βροχές.

Μοσχοβολά ο τόπος σήμερα! Πραγματική απόλαυση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αηδια σημερα παει για ψηλα δυστυχως...

24.7 η ελαχιστη δεν μπορεσε ν παει παρακατω....αρκετα 25-26αρια εντος λεκανοπεδιου

Ηδη 30.6 και γκαζωνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...