Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υποψια μελτεμιου τις επομενες 2-3 ημερες....αντε να ανασανουμε καλοι οι νοτιαδες, αλλα οχι για εμας !

25αρι τωρα με αισθηση χαμηλοτερη, υγρασια στα ταρταρα και ενα ευχαριστο ΒΒΔ ρευμα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα και καλό μήνα να έχουμε! 34άρι χτυπήσαμε και σήμερα στο άνετο εδώ στο Μακροχώρι και ακόμα δεν μπήκε ο Ιούνης και γενικά το καλοκαίρι κι έχουμε ακόμα μπροστά μας 3 ολόκληρους μήνες......😡 ..... 24,2 τώρα απόψε κάποια ζέστη την έχει προς το παρόν κυρίως γιατί δεν φυσάει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι παιδιά! Από νωρίς ζεστούλες φέτος...Μετα τον Αγ Στεφανο εχω λιώσει στο Χαλάνδρι.Αυτοι οι 4-5 βαθμοί κάνουν τεραστια διαφορα..Άλλη πόλη..

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστη Ελλάδας από ΕΜΥ σήμερα 35.6 Ν.Φιλαδέλφεια

https://web.archive.org/web/20220602000340/http://www.emy.gr/emy/el/observation/yesterday_weather

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα!!!Πολυ πρωινο ξυπνημα σημερα λογω δουλειας...Ο Ιαπωνας πλεον εχει γινει απαραιτητος..Αλλιως υπνο δεν εχει!!Στους 23.2 η θερμοκρασια αυτη την ωρα..Το σιχαμα πλεον δηλωνει παρων!!

Περιοχη αεροδρομιου Αλεξανδρουπολης χθες..17:15..

283919606_1651791668488269_2449614822628637989_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ηρθε ο Βοριας !!!!

1η μελτεμομερα σημερα για την Αττικη, με φανερη τη διαυγεια στην ατμοσφαιρα και την ευχαριστη αισθηση 

22,5 η ελαχιστη αλλα με ριπες 40-45 χλμ απτα ξημερωματα υπεροχο πρωινο....26,5 τωρα...ετσι μαλιστα, αντεχουμε πολλους μηνες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα στην παρεα επανηλθε και ο σταθμος μου στον Μυτικα, μολις 25,3 τωρα αλλα μαλλον εχει ενα θεματακι το wunderground γιατι ανεβαζει αργα, 18,9 η ελαχιστη...τρομακτικη η διαφορα που εχω αυτη την στιγμη με ΕΜΥ στο Ακτιο που εχει 28 και του ΕΑΑ στα χωραφια με 28,9!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 αρισιαμε Ασπροπυργο...Εδω και ωρα...Εμεις 40 αρισαμε και μυαλο δε βαζουμε..Μου ρθε ρακακι απο τ αμπελια μου σημερα..Την τιμω αναλογως!!!Παγωμενη παγωμενη..Στην υγεια σας αδερφια...

20220602_120930.jpg

Γραμμος..Την πρωτη μερα του καλοκαιριου..!!

safe_image.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρομοίως και στη περιοχή της Χρυσούπολης.... 30.0°C αυτή την ώρα...... οι άνεμοι από βόρειες διευθύνσεις και κατά βάση ασθενεις...

24.6°C γράψαμε ελάχιστη στις 04:26.. ήταν το βράδυ με την υψηλότερη Τ έξω, έως τώρα για φέτος ...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυναμωνει και ενισχυεται το μελτεμακι....καλο καλοκαιρι !!!! Παντα τετοια !!!!

Ουτε 30 δεν επιασε ακομα η πλαγια του Υμηττου...

29αρια.χαλαρα Ζωγραφου Βυρωνας Παπαγου

27.5 παρακαλω ο σταθμος.στα 230 μετρα....

Οαση με 50αρες ριπες και υγρασια στα ταρταρα....δωσε κι αλλες τετοιες ημερες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την σημερινή ημέρα, τουλάχιστον εδώ Κορυδαλλό, συμβαίνει το εξής παράδοξο ενώ έχει μελτεμακι η ζέστη είναι θεωρώ πιο έντονη από εχθες.... τι στο καλό ακόμα και ό πιο βασικός συμμαχος μας στα αστικά κέντρα μας άφησε;;;;και άντε να την παλέψεις το επόμενο πενθήμερο τουλαχιστον..... αναζητούνται οι αστάθειες του Ιουνίου......πουφφφ σιχαμα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Την σημερινή ημέρα, τουλάχιστον εδώ Κορυδαλλό, συμβαίνει το εξής παράδοξο ενώ έχει μελτεμακι η ζέστη είναι θεωρώ πιο έντονη από εχθες.... τι στο καλό ακόμα και ό πιο βασικός συμμαχος μας στα αστικά κέντρα μας άφησε;;;;και άντε να την παλέψεις το επόμενο πενθήμερο τουλαχιστον..... αναζητούνται οι αστάθειες του Ιουνίου......πουφφφ σιχαμα.....

Γύρνα Ήπειρο χεχε.. Γιάννεναρες τώρα

 

14-42-39-ligiades.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Γύρνα Ήπειρο χεχε.. Γιάννεναρες τώρα

 

14-42-39-ligiades.png

Χαχα με τον πόνο μου παίζεις Μιχάλη, αν και θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφερω στα αμέσως επόμενα χρόνια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Χαχα με τον πόνο μου παίζεις Μιχάλη, αν και θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφερω στα αμέσως επόμενα χρόνια.....

Στα κοντινα,ετοιμασε τιποτα καλο για κυριακη 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έπεσε το κάστρο των 30 βαθμών στο σταθμό του λιμανιού για πρώτη φορά φέτος. Στους 30,1 τώρα. Ο άλλος σταθμός είναι στους 31.5. Καλά είναι μέχρι εκεί. Χθες περπάτησα αρκετά το μεσημέρι και στον ήλιο καίει πολύ παρόλο που η Τ δεν είναι και ιδιαιτερα ψηλά. Στη σκιά όμως σε συνδιασμό και με τον αέρα μπορώ να πω ότι είναι ίσως και ευχάριστα. Το κυρίως πρόβλημα εδώ είναι η υγρασία, όταν φυσάει όμως είμαστε πολύ καλά.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στα κοντινα,ετοιμασε τιποτα καλο για κυριακη 😜

Σατανά άσε με να ονειροπόλω που και που😅😅😅είδη έχουν πάρει το δρόμο τους τα πράγματα...... αναμένω.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυο αρκετα ισχυροι πυρηνες πληττουν τον νομο Ιωαννινων..Ο ενας ειναι προς την Κονιτσα και ο δευτερος προς το Ζαλογγο..Δυτικα της πολης των Ιαωννινων..Λογω του stream κινειται προς Θεσπρωτια..

Στο Πληκατι αρχισε ο πανικος!!Κολαση!!Η μαλλον παραδεισος...Ριχνει κανταρια..Κριμα που ο σταθμος για την ωρα ειναι οff..

αρχείο λήψης (3).jpeg

αρχείο λήψης (4).jpeg

Ριχνει τραπεζια..Δειτε πως διακρινονται οι σταγονες!!!

αρχείο λήψης (6).jpeg

αρχείο λήψης (5).jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...