Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Δε νομίζω είναι πιο δυνατός ο Μυστράς από τη Σπάρτη. Τυχαίο σήμερα οτι κράτησε καλύτερα τον ΔΒΔ πιστεύω. 

Θα δείξει. Μήπως κρατάει καλύτερα το Δ-ΒΔ επειδή βρίσκεται πιο κοντά στο βουνό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ έχει γυρίσει πρόσκαιρα σε αύρα, για αυτό μείναμε σε πλατό, αλλιώς θα συνεχίζαμε να ανεβαίναμε, να δούμε την συνέχεια. Βέβαια εγώ θα ήθελα να είμαι καμιά 300αρι χλμ βορειοανατολικότερα.. αχχ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει πάρει τρελή φόρα ο Αυλώνας. Πρέπει να καίγεται η ευρύτερη περιοχή πραγματικά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο άλλο άκρο η Ραφήνα 27 βαθμοί...Μια τόσο μικρή χερσόνησος όπως η Αττική αυτή τη στιγμή κυμαίνεται από 27 μέγιστες μέχρι σχεδόν 42 βαθμούς!!! Μαγικός τόπος κλιματολογικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Δε νομίζω είναι πιο δυνατός ο Μυστράς από τη Σπάρτη. Τυχαίο σήμερα οτι κράτησε καλύτερα τον ΔΒΔ πιστεύω. 

Σε απόλυτα μέγιστες παίζει πολύ δυνατά και ο σταθμός στο ΕΠΑΛ Γυθείου (Αιγές) με ΒΔ λόγω χαμηλού υψομέτρου σε σύγκριση με Σπάρτη - Μυστρά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως λεκανοπέδιο τρελό φειλ ούτε 1 38αρι από επίσημους σταθμούς davis, για λίγο 37.5 το ΣΚΑ και πτώση, και όλα αυτά με γεμάτο 24.5 τώρα στα 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από την Ξάνθη, αυτό που έγινε πριν από μισή ώρα ήταν ακραίο και βίαιο! Δεν μπορώ να θυμηθώ ξανά τόσο υετό μαζεμένο ώστε να σταματήσω με το αμάξι γιατί δεν έβλεπα από την βροχή και το χαλάζι. Λογικά θα έγιναν πολλές ζημιές με 460 mm/h!!! 

Screenshot_20220623-154043.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41.6 Αυλώνας Αττικής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41,3°C Πλατανούλια

40,6°C Λάρισα

Ο Βορειοδυτικός είναι ο πιο δυνατός λίβας στην περιοχή μας, κρίμα που δεν έχουμε και ένα σταθμό στην πόλη του Τυρνάβου.

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Σαβάζιος είπε:

Καλησπέρα από την Ξάνθη, αυτό που έγινε πριν από μισή ώρα ήταν ακραίο και βίαιο! Δεν μπορώ να θυμηθώ ξανά τόσο υετό μαζεμένο ώστε να σταματήσω με το αμάξι γιατί δεν έβλεπα από την βροχή και το χαλάζι. Λογικά θα έγιναν πολλές ζημιές με 460 mm/h!!! 

Screenshot_20220623-154043.png

Ούτε στα όνειρα μου τέτοια ραγδαιοτητα φίλε!! Απίστευτη η Ξάνθη στις ασταθειες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 Σπάρτη με ΝΑ 

39,8 Μυστράς με Δ-ΝΔ

Κρατάει ακόμα ο Μυστράς και το εντυπωσιακό είναι ότι δεν επηρεάζεται ακόμα από ΝΑ!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41.7 o Davis στον Αυλώνα Αττικής

218494558_Screenshot2022-06-23at4_01_10PM.png.5bfe134c0a3bf68f293a95a863560e5c.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 Kάτω Τιθορέα ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στο δυτικό λεκανοπέδιο μας έσωσε ο άνεμος όπως φαίνεται. 35.8 μέγιστη Περιστέρι και 36.3 Ίλιον με πτώση τώρα στους 32.9 και 33.7 αντίστοιχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Στο άλλο άκρο η Ραφήνα 27 βαθμοί...Μια τόσο μικρή χερσόνησος όπως η Αττική αυτή τη στιγμή κυμαίνεται από 27 μέγιστες μέχρι σχεδόν 42 βαθμούς!!! Μαγικός τόπος κλιματολογικά

Όπως τα είπες ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σημειο οροσημο για την πολη της Ξανθης.Το παλιο ρολοι..Χαμενο εν μεσω κατακλυσμου.!!

289094822_10216886211547987_5754770137025164907_n.jpg

Mamatus δυτικα της Θασου..

288661251_3251361678474327_7667117843777008590_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.1 Λευκοχώρι ΕΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ούτε στα όνειρα μου τέτοια ραγδαιοτητα φίλε!! Απίστευτη η Ξάνθη στις ασταθειες!

Να σου πω την αλήθεια φίλε μου εσένα σκεφτόμουν σήμερα να είσαι εδώ να το χαρείς και ας μην σε ξέρω προσωπικά! 

Μέχρι στιγμής έχουμε 35,2 mm σήμερα στην Ξάνθη και η θερμοκρασία τώρα στους 20,3 το καταμεσήμερο. Καλό φθινόπωρο από εδώ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

42.1 Λευκοχώρι ΕΑΑ

Σε ποια περιοχη? Νομίζω υπάρχουν αρκετά χωριά που ονομάζονται λευκοχωρι, και στην Θεσσαλονίκη εχουμε

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...