Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές κακοκαιρίας "GENESIS" 10-12/6....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά με πολύ δυνατή βροχή και συνεχιζει ασταμάτητη αλλά δεν ανανέωσε κ σταθμός να δούμε πόσο ριχνει

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Θερμαικος εξαφανισμενος..Τρομερη καταιγιδα μεταξυ Σποραδων και Χαλκιδικης...Ανεβαινουν τα ηλεκτρικα και προς Θερμαικο...Τρομερο θεαμα απο Λευκο πυργο..

thessalonikipyrgos (2).jpg

Κερκυρα το βραδυ!!

image.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απολαυστε υπευθυνα μαγκες...

Αττικη ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΗΚΩΣΕ ο ΝΝΑ, μιλαμε για ριπες ανω των 80 χλμ, στα 8 χρονια που μενω Ζωγραφου δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα, ουτε σε φθινοπωρινες η χειμωνιατικες βροχοκαιριες με Νοτια...

Το εδειχναν τα μοντελα, αλλα να το ζεις ειναι αλλο πραγμα, μακαρι να κοψει πριν αρχισουν να πεφτουν δεντρα, ζημιες σε καλωδια κλπ...

Κατα τα λοιπα εβγαλε και Βρωμιαρη, ισως καλυτερα για να ενισχυθει η ασταθεια και εφθασε 26,2 βαθμους....

Επεξεργάστηκε από kouvanos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νέα Πολιτεία στον Εύοσμο υπέροχη ασταμάτητη  βροχή από τις 10 το πρωί . 20 mm έχει ήδη ρίξει , που προστέθηκαν στα άλλα 20 mm από την καταιγίδα τα ξημερώματα ! Καταπληκτική ημέρα , παρά το ότι μας χάλασε την εξόρμηση στη Χαλκιδική ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειχαμε εξαρση τη τελευταια αωρα με 30 αρες ραγδιαοτητες και βαλε και φτασαμε τα 28 χιλιοστα ...το σωσαμε στο παρα ενα 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω πλεον εχει κλεισει για τα καλα ο καιρος μπουμπουνιζει και ριχνει μετρια βροχη φτανοντας στα 9μμ.. πουπουλα δηλαδη μεχρι στιγμης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Πάμε για μεγάλη  μουφα στην Αττική ή είναι η ιδέα μου????

Δεν έδειχνε κάτι για την Αττική τώρα το gfs. Από αργά το βράδυ έχει και αύριο, γύρω στα 10mm.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναπτύξεις μπόλικες, σιγά σιγά θα βγουν και οι απογευματινές καταιγίδες τώρα που ο καιρός άνοιξε.

vG5SXmK.jpg

NkPPzRX.jpg

xYEXeqx.jpg

RNaI8Ry.jpg

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, baristrs είπε:

12μμ  και αρχισε να ανοιγει ο καιρος σιγα σιγα.. καμια καταιγιδα δεν μας εχει επηρασει καλα σημερα

Παίδες έχω κάποιες δουλειές εξωτερικές , να πάω τώρα που έχει κόψει μιας κ προβλέπεται επιδείνωση για βράδυ σύμφωνα με meteo?πείτε λίγο η δορυφορική τι δείχνει? γιατί έχει σφάλμα ζωντανής ενημέρωσης το site που κοιτάω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως έχει ανύπαρκτο CAPE πλέον. Και που άνοιξε ο καιρός δεν νομίζω να κάνει κάτι. Για εδώ τουλάχιστον και σύμφωνα με το gfs έχει τελειώσει η κακοκαιρία. Εντάξει μια χαρά τα 20mm αλλά όχι και για 112, νομίζω κάπου υπερβάλλουμε. Γενικά είχαμε κάπου επικίνδυνες καταστάσεις; Όπως κατάλαβα και από τα σχόλια και απ' την δορυφορική υπήρχαν δυνατές ραγδαιότητες αλλά κρατούσαν λίγο. Δεν έχουμε κάποιο στάσιμο χαμηλό για παράδειγμα ώστε να κολλήσει και να ρίχνει επί ώρες σε ένα σημείο.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...