Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές κακοκαιρίας "GENESIS" 10-12/6....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Υπερθεαμα πισω απο την παρνηθα

Νταξει κσλα βλέπω ευτυχώς. Εχοθν περάσει κ τα χρόνια κ ανησυχησα😂Αυριο θα είναι ωραία μέρα, δεν χάνεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μου λεγε ο πεθερος να ανεβουμε Κοκκινο αλλα ο μακακας δεν ανεβηκα...Τελος παντων...

Δειτε θεαμα απο το πισω μπαλκονι μου που κοιταζει προς Παρνηθα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Τελικά έκανε πουθενά τριγύρω από τον Θερμαϊκό τον χαμό που έταζαν τα μοντέλα?που εννοείτε ότι το κύριο πιάτο θα ήταν Παρασκευή απογευμα-βραδυ

Καμια σχεση με αυτα που εταζαν τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ιδια χαζευω και εγω.... Απο την δορυφορικη φαινονται οτι ειναι κεραυνοι στην Χαλκιδα και πανε προς τα ΒΑ. Επισης φιλος μου λεει για πολυ βροχη στην Χιο τωρα!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαι ψηλα στα Ανω Βριλησσια κσι βλεπω αστραπες να σχιζουν τον ουρανο προς τα βορεια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Και μου λεγε ο πεθερος να ανεβουμε Κοκκινο αλλα ο μακακας δεν ανεβηκα...Τελος παντων...

Δειτε θεαμα απο το πισω μπαλκονι μου που κοιταζει προς Παρνηθα..

Απο όσες φορές έχεις έρθει ,μια φορά ακούσαμε ένα μακρινό μπουμπουνητό 😄. Δεν ειναι οτι δεν σε θελω αλλα κάτσε καλύτερα Αθήνα να ευχαριστηθείς την αυριανή μέρα 😉😄

Άντε Καλό βραδυ σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω Χαλκιδα και Αυλιδα ΠΑΝΙΚΟΣ !!!!!

Ριξε ρε κι εδω, οχι 40 εστω 10 mm σε 15 λεπτα να γουσταρουμε !!!!!

Αντε αλλαξε ημερα, Σαββατο πλεον, δεν μπορω να περιμενω....

Εντωμεταξυ τι να πει κ ο Γιωργης Δροσοπηγη που το χανει κυριολεκτικα για 30 χλμ σε ευθεια...

Ελα καλο μας βρεξε μας !!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Εντωμεταξυ τι να πει κ ο Γιωργης Δροσοπηγη που το χανει κυριολεκτικα για 30 χλμ σε ευθεια...

Μιλαμε για πολλα νευρα Γιωργο,ουτε 30χλμ,πολυ πιο κοντα ειναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά αν έχει ο Γιώργος νεύρα φαντάσου εγώ που έχουμε χάσει σχεδόν 10 καταιγίδες σε παρόμοια απόσταση τις τελευταίες 5 μέρες! Άνετα θα είχανε 100-150 χιλιστα αν τις περνάμε όλες. Ακόμα και σήμερα όλος ο νόμος βραχηκε καλά και είδε ραγδαιοτητες έστω και ετεροχρονισμένα, αλλά η πόλη της Λάρισας κοιμάται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αι σιχτιρ.Χαθηκε τεραστια ευκαιρια για την καταιγιδα της χρονιας για λιγα μολις χιλιομετρα,τουλαχιστον ας εβρεχε.Να υπηρχε καμια θεραπεια να μην ξανασχοληθω με τον γμ καιρο. Αντε γ....ια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει αρχισει και σοβαρευει η κατασταση απτο Αγιο Ορος και ανατολικοτερα ενω εδω συνεχιζονται οι αναπτυξεις χωρις να δημιουργειτε καποια καταιγιδα ακομη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...