Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές κακοκαιρίας "GENESIS" 10-12/6....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό τώρα τι κουφό ειναι? Σταγονες βροχης σπανε την ηρεμια της νυχτιας εδω στα Μελισσια....ολοκλειστος ο ουρανος απο πανω μας!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι Μαγεια..Να κοιμασαι χωρις τον Ιαπωνα..Να χρειαζεσαι σεντονακι.. Και το πρωι να σε πιανει βροχουλα..Ασπροπυργο δυνατη βροχη τωρα...

20220613_073250.jpg

Γιαμπανακηδες σημερα που ειναι του Αγιου Πνευματος ας σας φωτισει ν αλλαξετε γουστα...😜

Για την ωρα το καλοκαιρι...Αιωνια του η μνημη!!

1-666x399.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία μέρα για μπάνιο στο Λαγονήσι  χωρίς ψυχή στις παραλίες ......χαχαχαχαχα.......ψυχρά αέρας και συννεφιά 

Ότι πρέπει για τα παιδιά μου και το σκύλο 

IMG_20220613_095220.jpg

IMG_20220613_095242.jpg

IMG_20220613_095357.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΦθινοπωροΑνοιξη και σημερα και με τιποτα 13 Ιουνιου δεν θυμιζει ο καιρος...

ΒΡΟΧΟΥΛΑ τα ξημερωματα Ζωγραφου και σε ολη την Αττικη οπως βλεπω, πραγματικα απτο πουθενα...

0,6 και 0,8 και 1,2 mm εδω η γειτονια, με ποτιστικη που κρατησε καμποσο....

Ελαχιστη 19,2 στο μπαλκονι και επικη δροσια, σεντονακι μονιμα πλεον...

Στους 23,5 τωρα με βοριαδακι και παραμενει η συννεφια για να μας δωσει κανα δωρακι και το απογευμα

Τελειες ημερες τις οποιες τις σβηνουμε μια μια απτο μακρυ καυτο καλοκαιρακι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι γιαμπανακιδες περιμένουν στην γωνία...μιας και φαίνεται ηλιοφάνεια από το μεσημέρι... καλές τ αλλά η βροχή πολύ λίγη....για να δούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ωραία μέρα για μπάνιο στο Λαγονήσι  χωρίς ψυχή στις παραλίες ......χαχαχαχαχα.......ψυχρά αέρας και συννεφιά 

Ότι πρέπει για τα παιδιά μου και το σκύλο 

IMG_20220613_095220.jpg

IMG_20220613_095242.jpg

IMG_20220613_095357.jpg

Ωραιος Γιωργαρα ! Το καλυτερο μπανιο ειναι αυτο, χωρις νταλα ηλιο και ιδρωτες και ζεστη !

Απο μωβ μεδουσες τι λεει το Λαγονησι ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαρεσει που τοσα χρονιια ακουω κουβανο πχ σε κακοκαιρια ιουνη ( καθε χρονο ολο και κατι εχει ) να λεει εχουμε 15 ιουνη η 15 οκτωβρη και πιστευω οτι ξεχνα οτι κανει καθε χρονο μια τετοια βδομαδα τον ιουνη χαχαχα γιωργακη σε αγαπαμε 

και τον αλλον τον γκρινιαρη γιωργακη τον γειτονα σ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Ωραιος Γιωργαρα ! Το καλυτερο μπανιο ειναι αυτο, χωρις νταλα ηλιο και ιδρωτες και ζεστη !

Απο μωβ μεδουσες τι λεει το Λαγονησι ?

Γενικά υπάρχουν ....σήμερα προς το παρών δεν έχει φανεί κάτι ...κολυμπάμε πολύ προσεχτικά όμως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ωραία μέρα για μπάνιο στο Λαγονήσι  χωρίς ψυχή στις παραλίες ......χαχαχαχαχα.......ψυχρά αέρας και συννεφιά 

Ότι πρέπει για τα παιδιά μου και το σκύλο 

IMG_20220613_095220.jpg

IMG_20220613_095242.jpg

IMG_20220613_095357.jpg

Ε είσαι για δεσιμο!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Τι Μαγεια..Να κοιμασαι χωρις τον Ιαπωνα..Να χρειαζεσαι σεντονακι.. Και το πρωι να σε πιανει βροχουλα..Ασπροπυργο δυνατη βροχη τωρα...

20220613_073250.jpg

Γιαμπανακηδες σημερα που ειναι του Αγιου Πνευματος ας σας φωτισει ν αλλαξετε γουστα...😜

Για την ωρα το καλοκαιρι...Αιωνια του η μνημη!!

1-666x399.jpg

Ασε ρε τον κόσμο να περάσει καλά... Καλοκαίρι θέλουμε... Κάθε πράμα, στον καιρό του!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελεια μερα η σημερινη με μολις 25 βαθμους τωρα...σε λιγες μερες αναφορες απο Πρεβεζα με τον στοχο να ειναι ενας, να εχουμε μερα σε αυτη την δεκαδα

image.png.647ba5fe7af34592a5253ec503b25bfc.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

πωπω παναγια μου τι εγινε στις 27/7/2002?

Γενικά το 2002 είναι μια φορά στα 200 χρόνια δεν υπάρχει, νομίζω όλα τα mm μπήκαν σε λιγότερο από 12 ώρες εκείνη την μέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Ε είσαι για δεσιμο!!! 

...Ο Χελμός δεν πάει για μπάνιο με την πλέμπα.....θέλω την ιδιωτικότητα μου....χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20.2 ελάχιστη εδώ 

27.2 μέγιστη πριν λίγο....

Συννεφιά κατά κύριο λόγο και 0.4mm τα ξημερώματα 

Αν πήγαινε όλο το καλοκαίρι θα ήταν όνειρο. Ή τουλάχιστον την περίοδο που θα είμαι Κέρκυρα .....αλλά το δεύτερο μάλλον είναι άτοπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσσηνια πριν λιγο..Ηπειρος και Μοριας θα εχουν την τιμητικη τους απο θεμα θερμικων ασταθειων τις επομενες μερες..Ειδικα η Πελοποννησος την Τεταρτη θα πεταει φωτιες!!

287127092_444049827722553_977049065942135631_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mελίσσια 18,8-27,5οC η κύμανση σήμερα, με τα σύννεφα να παίζουν μπαλα τον ήλιο....1,5mm από την απρόσμενη νυχτερινή μπόρα και ποτιστική βροχούλα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...