Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ουτε ζεστη ουτε κρυο.Με χτύπησε ο βρωμοϊός και δεν την παλευω καθόλου.

Υπομονή Τζορτζ θα  περάσει .όλους μας βρήκε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Ζερίκιος είπε:

Να σας φρικάρω όλους? Έχω πιεί μπύρα 1 φορά στη ζωή μου.

Δεν φρικαρουμε φίλε χαχα. Εγώ ουτε Αλκοόλ ούτε καφέ πίνω. Βασικά τα απεχθάνομαι.😁

30 βαθμοί εδώ και συννεφάκια 

IMG_20220726_201609.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως χθες τις ήπια τις 5 μπύρες μου 😛 Ότι προλαβαίνω γιατί από Δευτέρα τα κεφάλια μέσα πάλι. Στα καιρικά ~31 κοντά στη θάλασσα και 34 στον περιφερειακό. Τώρα έχει και ένα ελαφρύ αεράκι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32.6 αυτη την ωρα...Βαραω την κεφαλα μου στον τοιχο..Σε οποιο σημειο του σπιτιου και να παω βαζω κλιματιστικο...Δεν τη παλευω!!Καυσωνας ξεκαυσωνας σταζει και το βρακι μου,γ...ω την εποχη μου...Καθομαι και βλεπω βιντεακια με χιονια και καταιγιδες...Και ταυτοχρονα απορω...Ρε παιδια πριν καποιες δεκαετιες πως τη παλευαμε χωρις κλιματισμο..Εγω θυμαμαι παιδακι οταν οι γονεις μου δεκαετια 80 πηραν τον πρωτο ανεμιστηρα και νομιζα οτι ειχα παει στο φεγγαρι..Αλλαξε τοσο πολυ ο καιρος η τοτε συμβιβαζομασταν??

Θεσσαλονικη αλλη μια ομορφη ληψη απο χθες τα ξημερωματα...Καλο βραδυ σε ολους!!

295704227_3123771464542469_9045621796190866420_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Ουτε ζεστη ουτε κρυο.Με χτύπησε ο βρωμοϊός και δεν την παλευω καθόλου.

Περαστικά φίλε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 βαθμοι.... 10 και το βραδυ......
αηδια. εκτρωμα. το καλοκαιρι οταν ειναι ετσι, ειναι οτι χειροτερο πραγματικα. να παει στον αγυριστο αυτ οτο διαστημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πιο ζεστή ημέρα ήταν προχθές εδώ, με 39.3°C στη Χρυσούπολη Περιστερίου...... χθες και σήμερα γράψαμε μέγιστες 36.1°C και 35.9°C αντίστοιχα, με την ενίσχυση του κυριως βορειοανατολικού ανέμου.... το κλιματιστικό παρ' όλα αυτά συνεχίζει ακάθεκτο το έργο του, μιας και τα σπίτια παραμένουν καυτά μετά την άνοδο της θερμοκρασίας, όπως και τα βράδια μας επίσης ..... αργήσαμε φέτος αλλά εν τέλει μπήκαμε σε δυσκολη περίοδο, τόσο από άποψη ζέστης όσο και λόγω της παρατεταμένης βαρετοκαιριας που διαφαίνεται.... τα ensemble;; μονότονα...... αδιάφορα τελείως....... σαν καρδιογράφημα νεκρού όσο πάει το μάτι, όπως αναφερόταν κάποτε.. οι αυξομειώσεις του μελτεμιού θα κάνουν την όποια απ' ότι βλέπω διάφορα εδώ και γενικότερα ο άνεμος.. όπως έκανε χθες και σήμερα...

... καλοκαίρι είναι θα περάσει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ουτε ζεστη ουτε κρυο.Με χτύπησε ο βρωμοϊός και δεν την παλευω καθόλου.

Περαστικά Τζόρτζι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26,8οC Μελίσσια και 29% υγρασία....σταμάτησε να φυσάει εδώ και κάμποση ώρα και όταν θυμάται ρίχνει κανα χάδι του 1 μποφόρ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ουτε ζεστη ουτε κρυο.Με χτύπησε ο βρωμοϊός και δεν την παλευω καθόλου.

Πριν ένα μήνα με βρήκε και μένα και μου πρότειναν influepid plus ένα πρωί ένα βράδυ και immunodifesal για ψευδάργυρο και βιταμίνη d ένα κάθε μεσημέρι μετά το φαγητό. Πολύ σημαντικό να κάνεις πλύσεις με Physiomer 4-5 φορές τη μέρα λένε για αποτροπή να πάει ο ιός στο κατώτερο αναπνευστικό. Περαστικά Γιωργάρα!

Screenshot-2022-07-22-11-07-48-296-com-a

Screenshot-2022-07-22-11-08-32-784-com-a

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περαστικα Γιωργη ΣΑΡΩΝΕΙ ο ιος οσους ξερω το 90% κολλησε απτο Πασχα και επειτα και πολλοι πολλοι για 2η και 3η φορα πρωτα Αλφα μετα Δελτα τωρα Ομικρον4....

Με 28.5 στην αλλαγη της ημερας μεσανυχτα εχουμε φυσικα μια πολη ζεστη νυχτα...ωστοσο νομιζω ειναι πιο υποφερτα απο χθες κ προχθες κυριως λογω χαμηλγς υγρασιας εδω 30-32% η γειτονια κ μια ελαφρια αυρα απτο βουνο....

Εξαιτιας των μπετων δυσκολευεται να πεσει κατω απο 25-26 η ελαχιστη αλλιως θα ημασταν στους 22-23 που ειναι ΟΚ για ανεμιστηρι κ ανοιχτα τεντα πορτοπαραθυρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ουτε ζεστη ουτε κρυο.Με χτύπησε ο βρωμοϊός και δεν την παλευω καθόλου.

Ευχομαι γρήγορη ανάρρωση Γιώργο!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Μεσσήνιος είπε:

Πριν ένα μήνα με βρήκε και μένα και μου πρότειναν influepid plus ένα πρωί ένα βράδυ και immunodifesal για ψευδάργυρο και βιταμίνη d ένα κάθε μεσημέρι μετά το φαγητό. Πολύ σημαντικό να κάνεις πλύσεις με Physiomer 4-5 φορές τη μέρα λένε για αποτροπή να πάει ο ιός στο κατώτερο αναπνευστικό. Περαστικά Γιωργάρα!

Screenshot-2022-07-22-11-07-48-296-com-a

Screenshot-2022-07-22-11-08-32-784-com-a

 

Αν συνεχισει αυτη η ζέστη, ειδικά τις νύχτες, νομίζω οτι όλοι θα χρειαστούμε αυτό το munodifesal πως το λένε....

27.6 εδω τώρα. Υψηλή για τα αναστροφικά δεδομένα της περιοχής!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 23,5οC η ελαχιστη (αναστροφικη) στα Μελισσια.....ζεστο το πρωινο τωρα και η αισθηση μου χωρις να δω, ειναι οτι εχει υγρασια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα 27.1 ελάχιστη 30.8 τώρα με βοριαδακι 34% υγρασία.παντως στο έδαφος είναι πιο χαμηλή η θερμοκρασία τό πρωί ειδικά κοντά σέ πράσινο.... πρωινή βόλτα μόνο πλέον εκεί γύρω στις 5.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Καλημέρα 17.2 ελάχιστη εδώ σημερα και 98% υγρασία 

Στους 29 τώρα και 86% υγρασία ....λιώσιμο 

Θά ήμουν νεκρός!!με εντολή γιατρού δυστυχώς μέσα.καλες βουτιές εύχομαι Γιώργο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...