Jump to content
baristrs

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Αγγλια θελει πολυ συγκεκριμενη διαταξη για να ανεβουν τετοια 850hp...συνηθως πιεζει ο πολυ δροσερος Ατλαντικος κ σκανε ολα ανατολικωτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, geornik said:

Η Αγγλια θελει πολυ συγκεκριμενη διαταξη για να ανεβουν τετοια 850hp...συνηθως πιεζει ο πολυ δροσερος Ατλαντικος κ σκανε ολα ανατολικωτερα...

Μη μου λες τετοια. Εγω σπορπισα ηδη τον  πανικο. Προσπαθηασα βασικα αλλα κανενας δε με πιστευει. 

 

Wait and see με ειπαν. Χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω τι δινει για Αγγλια ρεεεεεεεεεεε

Θα πεθανει πολυς κοσμος και ειναι κριμα...χωρις πλακα και υπερβολη, πλην μεγαλων πολεων η επαρχια ειναι παλια σπιτια χωρις αιρκο φυσικα (μα τι να το κανουν με συνηθη καλοκαιρια με 17 βαθμους μεγιστη και καθε μερα βροχη)

46αρι στο Λονδινο με 90% υγρασια....αυτο θελω να το δω....

Ξερω μονο εναν ανθρωπο που θα χοροπηδαει απτη χαρα του !!!!! τον Κωστα το γιατρο !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, kouvanos said:

Πωπω τι δινει για Αγγλια ρεεεεεεεεεεε

Θα πεθανει πολυς κοσμος και ειναι κριμα...χωρις πλακα και υπερβολη, πλην μεγαλων πολεων η επαρχια ειναι παλια σπιτια χωρις αιρκο φυσικα (μα τι να το κανουν με συνηθη καλοκαιρια με 17 βαθμους μεγιστη και καθε μερα βροχη)

46αρι στο Λονδινο με 90% υγρασια....αυτο θελω να το δω....

Ξερω μονο εναν ανθρωπο που θα χοροπηδαει απτη χαρα του !!!!! τον Κωστα το γιατρο !!!!!!!!!!!!

Ενα πραμα μ ανησυχει. Μη τυχον μας μαντρωσουν στα νοσοκομεία  ως κατασταση εκτακτης και δεν θα δω οχι καυσωνα αλλα ουτε το φως της μερας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Ενα πραμα μ ανησυχει. Μη τυχον μας μαντρωσουν στα νοσοκομεία  ως κατασταση εκτακτης και δεν θα δω οχι καυσωνα αλλα ουτε το φως της μερας.

Μη φοβασαι δεν προκειται να ελθει κανενας καυσωνας εκει...τρολαρισματα του τζιφου...

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 minutes ago, geornik said:

Μη φοβασαι δεν προκειται να ελθει κανενας καυσωνας εκει...τρολαρισματα του τζιφου...

Καλαααααααααα. Σαν να βλεπω τις ειδησεις. Εκατομβες νεκρων απ το κυμμα καυσωνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερα ειχε 26c και επειδη καθησα ολη μερα σπιτι, ζοριστηκα. Με πονουσε το κεφαλι απ τη ζεστη, βαρουσε ο ηλιος μεσα, τραβηξα τις κουρτινες για να μη ζεσταινεται το δωμάτιο.

 

Που να ανεβει τοσο πολυ. Θα είναι  πολυ δυσκολο. Εγω βεβαια Σαββατο έρχομαι Ελλαδα. Δεν θα το ζησω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πιάσει το Λονδίνο 46 βαθμούς νομίζω είναι ιστορίες για αγρίους. Αν βγουν αυτά τότε καλύτερα να ψάχνουμε σιγά σιγά άλλον πλανήτη. Σε κάθε περίπτωση την έχουν ξαναπατήσει πριν κάτι χρόνια οι δυτικοευρωπαιοι και θα πρεπε να ναι προετοιμασμενοι. Την έχουν πατήσει και οι Ρώσοι με τη Μόσχα να γράφει πάνω από 30 για πόσες μέρες. Με το θέμα της κλιματικής αλλαγής να παίζει στα μμε τους πολύ περισσότερο απ ότι στα δικά μας,  νομίζω είναι αρκετά πιο ενημερωμένοι. Ας βάλουν ένα κλιματιστικό ακόμη και τώρα, δεν ειν αργά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διάγραμμα νεκρού, ακόμα και στο Cape εδώ μέχρι όσο πάει το μάτι... Θα κάνουμε υπομονή, όπως χρειαζόταν πάντα αυτό το διάστημα

 

ευρωπαίος κάπως καλύτερος.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Το 00Ζ το ριξε στο 36c  😞

Καποια μοντελα βγαζουν την 24c στα 850hp να αγγιζουν τη νοτια Αγγλια...βεβαια ακομα ειναι πολυ ευθραυστο όλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=0&

Εγώ βλέπω μια μέρα μόνο να πηγαίνει πάνω από 25 το κύριο, αλλά αφενώς είναι από τα πιο θερμά και αφετέρου είναι σε πολύ μακρινές ώρες. Το καλό είναι ότι θα φτάσουμε 16 Ιουλίου και θα είμαστε άνετοι, δεν έχουμε κουραστεί καθόλου ουσιαστικά, τουλάχιστον στα ανατολικά. να δούμε αν θα συνεχιστεί το μοτίβο με σύντομα διαλλείματα ζέστης και μετά πάλι αστάθειες. Αν καταφέρει και η άνοδος μείνει στους 22-23 στα 850 θα είμαστε τζετ. Αν φύγει και ο Ιούλιος χωρίς ακραία πράγματα είμαστε καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας κάνει κι ένα μήνα σερί χωρίς σύννεφο στον ουρανό κι ας κάνει όση ζεστή θέλει.μας πάει καροτσάκι οπότε ότι κι αν κάνει καλοδεχούμενοι να καταλάβουμε καλοκαίρι και λίγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 βαθμοί σε Βέλγιο Ουγγαρία Σερβία Ρουμανία 

40 βαθμοί σε Γαλλία Γερμανία Ολλανδία Ιταλία Τσεχία Κροατία Ελλάδα Ουκρανία 

Τρομακτικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...