Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΡΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 8-10 ΙΟΥΛΙΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρατάω μια ελπίδα για το ΣΚ, αν δεν βγει κι αυτή, νερά ξανά από Οκτώβρη. H πορεία για το 3ο δεκαήμερο του Ιουλίου δείχνει κάκιστη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βομβαρδισμοί στην πεδιάδα! 

IMG_20220708_155642.jpg

 

Κεραυναρα έσκασε στην γειτονιά μου!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περνάω Λάρισα με το λεωφορείο σε κανένα μισάωρο,ελπίζω να δω ωραίο θέαμα,στα Τέμπη συννεφιά τώρα,πιο κάτω φαίνεται πολύ βαρύς ο καιρός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

7mm στον Ποταμό Κέρκυρας και 26 βαθμοί αυτήν την ώρα ....μέγιστη 30.1

29.5 αυτήν την ώρα εδώ 31.9 μέγιστη αλλά με τσιμοημενη υγρασία για τα δεδομένα της περιοχής μου 36%

Σιγά τη βροχή που έκανε στα, δυτικά... Σε σχέση με αυτά που ακουγαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Κάνει αστάθεια αυστηρά στις περιοχές που έχουν αστάθειες από αρχές Μαΐου. "Συγκλονιστικό"!!

Ασε,μην με πριζώνεις.Ολα καλά πλέον,ούτε αναθέματα,ούτε κατάρες στο φόρουμ.Οταν οδεύουν προς ερημοποιηση οι 3 νομοί,όλα είναι καλα,το κλίμα επανήλθε στην κανονικότητα,η "ανωμαλία" εξαφανίστηκε και ολα κυλάνε όμορφα.Αστο να παει...

Συνεχίζουμε ΜΟΝΟ με αναφορες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατος ανατολικός εδώ στον Αλμυρό και συννεφιά μόνο. Δεν βλέπω να μας επηρεάζει εμάς το μετωπάκι που δημιουργήθηκε... Ωστόσο βλέπω στην δορυφορική στην Πίνδο βγάζει εκ νέου αναπτύξεις, για να δούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ ήλιο με ελαφρύ αεράκι...την στιγμή της καταιγίδας είχαμε ανέμους πιο πριν όχι...ο ήλιος αυτός ίσως μας δώσει και καταιγίδα μετά...αν και δεν ξέρω φοβάμαι ότι αυτό ήταν για σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, isnow είπε:

Εδώ ήλιο με ελαφρύ αεράκι...την στιγμή της καταιγίδας είχαμε ανέμους πιο πριν όχι...ο ήλιος αυτός ίσως μας δώσει και καταιγίδα μετά...αν και δεν ξέρω φοβάμαι ότι αυτό ήταν για σήμερα 

Δεν υπάρχει περίπτωση να ήταν αυτό για σήμερα. Πιο πιθανό να κερδίσω το τζόκερ, απ' το να ήταν η τελευταία καταιγίδα φίλε είμαι αισιοδοξος

 

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To μέτωπο καταιγίδων συνεχίζει ενισχυόμενο ανατολικά! Λόγθκα όλα τα ανατολικά παράλια της Θεσσαλίας θα επηρεαστούν 

Για εδώ η δεύτερη καλύτερη καταιγίδα από θέμα ραγδαιοτητας, μετά το έπος της 25 Ιουνίου. Από θέμα κεραυνών όμως η πρώτη ξεκάθαρα!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ασε,μην με πριζώνεις.Ολα καλά πλέον,ούτε αναθέματα,ούτε κατάρες στο φόρουμ.Οταν οδεύουν προς ερημοποιηση οι 3 νομοί,όλα είναι καλα,το κλίμα επανήλθε στην κανονικότητα,η "ανωμαλία" εξαφανίστηκε και ολα κυλάνε όμορφα.Αστο να παει...

Συνεχίζουμε ΜΟΝΟ με αναφορες!

Υποκρισια λέγετε αυτό Γιώργο υποκρισια 

Τεσπα στα του καιρού τωρα, κάτι φαίνεται να μπαίνει προς Μέγαρα μεριά δυτική αττικη, βάση δορυφορικής στον νόμο μας. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επανήλθε επιτέλους το ρεύμα οπότε και ο μετεωρολογικός σταθμός

17,8 χιλιοστά κατέγραψε ο davis vue https://www.wunderground.com/dashboard/pws/I701/graph/2022-07-8/2022-07-8/daily

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...