Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΡΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 8-10 ΙΟΥΛΙΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκοψε πλεον ριχνει ποτιστικα φτανοντας τα 26μμ

Αναμονη για τον επομενο γυρο ελπιζω να αντεξω κι ολας μεχρι αργα ξυπνιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαφέστατα πολύ πιο νότια η όλη δραστηριότητα σε σχέση με τα προβλεπόμενα...... λογικά και αύριο παραπλήσια θα είναι η εικόνα και βλέπω να μπαίνουν γερά στο παιχνίδι με πολλές και έντονες βροχές και καταιγίδες με προβλήματα περιοχές της Αν. Στερεάς και η Αττική......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 47.6 mm έφτασε η Καλαμαρια. 

Ψιχαλίζει τώρα εκεί. Βρέχει στον Ευοσμο

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμουλης παίδες και σαφές πιο νότια η όλη φάση όπως προείπε ο Σώτος,θεωρώ οι Αττικαριοι θα έχουμε βίαιο ξέσπασμα.....Screenshot_2022-07-09-00-23-57-263_com.android.chrome.thumb.jpg.b29a9e5514beff3022a194d4d7bd71a4.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σαφέστατα πολύ πιο νότια η όλη δραστηριότητα σε σχέση με τα προβλεπόμενα...... λογικά και αύριο παραπλήσια θα είναι η εικόνα και βλέπω να μπαίνουν γερά στο παιχνίδι με πολλές και έντονες βροχές και καταιγίδες με προβλήματα περιοχές της Αν. Στερεάς και η Αττική......

Βασικα, οπως και την προηγουμενη φορα τον Ιουνιο, μετα το πρωτο ξεσπασμα εδω στην ΚΔ Μακεδονια δροσιζει τοσο ο καιρος που δεν μπορει να βγαλει τιποτα αξιολογο μετα. Εδω βρεχει με 17-18 βαθμους ενω ανα στιγμες πεφτει και ελαφρα ομιχλη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα κάνω μια πρόβλεψη....στο λεκανοπέδιο ή που θα φάμε υπερτεραστια φόλα και οι καταιγίδες θα μας προσπερνάνε επιδεικτικά ή που θα γίνει κοινής γυναικώς το κιγκλίδωμα.....μέσα κατάσταση αυτή η πόλη δεν έχει σε τέτοιες κακοκαιρίες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτο εχει σηκωθεί 10 ποντους το νερό δε τραβάνε αλλο τα φρεάτια κανουν μπουρμπουλήθρες,,,χαχαχα

Απιστευτο επεσ3 μια λάμψη απέναντι στα χωράφια και παει το ρεύμα εξω οριακά πρόλαβα το βίντεο 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Στην αρχη νομιζα οτι χιονιζε με αυτο τον φωτισμο που εχεις απεναντι σου

Χαχαχα Σπύρο η αλήθεια είνάι ότι έχω μπερδευτεί πολλές φορές το χειμώνα με το χιονονερο αφού καμία φορά μπαίνω στο αμάξι να δω αν λιώνει η νιφαδα στο παρμπρίζ χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει πιάσει καλά και εδώ, όχι ακριβώς πάνω μας η καταιγίδα αλλά αρκετά κοντά και ανεβαίνουν τα χιλιοστά, στα 12.8 τώρα με Τ στους 19.7 σε πτώση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Χαχαχα Σπύρο η αλήθεια είνάι ότι έχω μπερδευτεί πολλές φορές το χειμώνα με το χιονονερο αφού καμία φορά μπαίνω στο αμάξι να δω αν λιώνει η νιφαδα στο παρμπρίζ χαχαχαχ

Πω ρε φιλε τι τραβας και εσυ ο καψερος 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά τελειώσαμε εδώ, χωρίς να. Αποκλειω ωστόσο κάτι να ξαναδημιουργήσει αργότερα. Ωστόσο εγώ είμαι ψοφιος, καληνύχτα από εμένα!

Έντονη βροχή, χωρίς ηλεκτρικα τωρα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω φτασαμε 10 χιλιοστα για σημερα και αλλα 11 απο χθες 21 ....λογικά με βάση σατ και κεραυνους θα χουμε νέο γύρο πιο μετά αν και τώρα ξεκίνησε που γράφω αλλα θα δειξει 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός το απόγευμα, καθάρισε μετά.

Τώρα αρχίζει να ψιλοβρεχει κ βλέπω από έσκασε κ ο πρώτος κεραυνός σχεδόν απέναντι μου στα Σκορπονερια κ πιο πάνω στη Λίμνη...

Έρχεται καινούριο γερό μπασιμο απ' ότι φαίνεται κ κουβαλάει όλον τον Β. Ευβοϊκό. Τσάμπα πήγα για ψάρεμα το πρωί προς Καντήλι. Θα μου τα φέρει τα υπόλοιπα ψάρια ο καιρός!

Τρέλα κέφια!

Δόξα τω Θεώ, γλιτώνουμε από φωτιές για καμιά βδομάδα τουλάχιστον κ τσιμπάμε λίγη δροσιά. 

Την ώρα του χαμού το απόγευμα η θερμοκρασία στους 18! Μετά χάλασε το θερμόμετρο, φαντάσου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερες εικονες και τρομερα πραγματα κανει η Λιμναρα 10 Ιουλη ρε παιδια...

Αισθανθηκατε για 1 ημερα καλοκαιρι Κεντρικης Ευρωπης και οχι Αφρικης οπως μας εχει συνηθισει τελευταια...

Αττικη πηγε να φορτωσει προς το απογευμα αλλα διαλυθηκε...

Φανηκαν απο μακρια ΘΕΟΡΑΤΑ μανιταρια προς Χαλκιδα κ Νοτια Ευβοια οσο και Βοιωτια...σε κανα 50 χλμ.βορειοτερα μας περασε ο καιρος ανυπομονουμε για αυριο φαινομενα.απτα ξημερωματα...

Θα συμφωνησω με Γιωργη Χελμο οτι αυριο η που θα ειναι.ψιλομουφα απο νερα η που θα βαλει 50-60 μμ τοπικα...

Κερδος η δροσουλα για 2-3 μερες.το γεγονος οτι θα ΜΕΣΙΑΣΕΙ ο Ιουλης χωρις να εχουμε παρει χαμπαρι και βεβαια για τα οσα πρασινα μας.εχουν μεινει Βαλσαμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, teo_73 είπε:

Εν αναμονη του νυχτερινου βιαιου ξυπνηματος.

image.png.7e269ac3145c01ddf8ce4dd9207d9ac8.png

Σιγα μη σκισουμε κανα καλσον βρε Θοδωρη!! Η μόνη αστάθεια που βλέπει ενας Αττικάριος είναι όταν πίνει λίγο παραπάνω σε κανα γλέντι και το μόνο χαμηλό, είναι το τραπεζάκι/κομοδινο του πορτατίφ στο υπνοδωμάτιο. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...